Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

neden erkekler teklif eder takılıp kalıyorum düşün.gif

Motovento
    REKLAM ALANI
    musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    bi kız arkadaşım vardı 2 sene yanyana oturduk
    aradan bayağı bir sene geçti sokakta karşılaştık
    ağzımda fındık vardı bişi diyemedim
    bi daha gördüğümde sonra konuşmadı
    insaf be kızım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    kardeşim hiç gak guk, hık mık, kem küm demeyin.türk kadını alternatifi çok olduğu için kendisi için bişey yapmayan adamı kaale almaz.cahil cesaretin varsa gözü kapalı dalarsan " aaa bunun kendine güveni var o zaman bu doğru adam çıkayım der" ama kadir takılrısan cool takılırsan ,"bu ezik bunun kendine güveni yok o olmaz" der zamparalara kaptırırsın.türkiyede kız arkadaşın olmasını istiyosan iki şık var önünde.medeni cesaret yetmez, cahil cesaretine sahip olman lazım, ya da ben utangaç adamım kimseye yazmam red ediliceğime başkasına kaptırırım daha iyi diyosan....................... da hatunun ilgisini çekmek için o ortamda ealemin kralı olacak statüye güce sahip olmak gerekir.(o zaman tıpış tıpş gelirler bizzat yaşıyorum)ama cahil cesaretin yoksa,tombaladan ne çıkarsa hesabı önüne gelene yazamazsan, ya da çok çalışıp bir ortamda ealemin kralı olamzsan papaz hayatı yaşarsın.kimse sana bakmaz. muhahahahahahah.

Mili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ayyy siz ömürsünüz ömürrrr
    Ben rehnedilmiş yelkovan gibi... hani akrep'i seven ama yüreği takvim yokuşlarında...

FutureShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    Dün teklif etmeme gerek kalmadı

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    Alıntı raflar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim hiç gak guk, hık mık, kem küm demeyin.türk kadını alternatifi çok olduğu için kendisi için bişey yapmayan adamı kaale almaz.cahil cesaretin varsa gözü kapalı dalarsan " aaa bunun kendine güveni var o zaman bu doğru adam çıkayım der" ama kadir takılrısan cool takılırsan ,"bu ezik bunun kendine güveni yok o olmaz" der zamparalara kaptırırsın.türkiyede kız arkadaşın olmasını istiyosan iki şık var önünde.medeni cesaret yetmez, cahil cesaretine sahip olman lazım, ya da ben utangaç adamım kimseye yazmam red ediliceğime başkasına kaptırırım daha iyi diyosan....................... da hatunun ilgisini çekmek için o ortamda ealemin kralı olacak statüye güce sahip olmak gerekir.(o zaman tıpış tıpş gelirler bizzat yaşıyorum)ama cahil cesaretin yoksa,tombaladan ne çıkarsa hesabı önüne gelene yazamazsan, ya da çok çalışıp bir ortamda ealemin kralı olamzsan papaz hayatı yaşarsın.kimse sana bakmaz. muhahahahahahah.
    raf abim kızma şakayla karışık ferdi tayfurla yakınlığın varmı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    ferdi tayfurla yakınlığım yok.onu dinlemem ama oynadığı filmleri çok severim beni çok güldürür.necla neazırla su başında piknik yaparkene kızın babası olan köy ağası erol taşa yakalanmaları ve ulu insan erol taştan eşşek sudan gelene kadar sopa yediği bir filmi vardır ki hatırlar hatırlar gülerim.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler