Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

neden erkekler teklif eder takılıp kalıyorum düşün.gif

Motovento
    REKLAM ALANI
    infinitedreams - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor Dadyw
    Teklif eden erkektir... yani erkek seçer. Hür insanlar olduğumuz için de kadınlara 'evet' ya da 'hayır' deme şansı verilmiştir. Ama nolursa olsun erkek seçer.

Ben teklif falan etmedim hiç, sanırım etmem de artık. Yani ille de bir şeyler olacaksa doğaçlama olur zaten... kasılmaya, terlemeye ne gerek var.
    [B][SIZE="2"][COLOR="Purple"]infinitedreams... [/COLOR][COLOR="DarkRed"]ama siz onu demonicdreams olarak tanıdınız.[/COLOR][/SIZE][/B] 25.12.2005'den beri

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı infinitedreams adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teklif eden erkektir... yani erkek seçer. Hür insanlar olduğumuz için de kadınlara 'evet' ya da 'hayır' deme şansı verilmiştir. Ama nolursa olsun erkek seçer.

Ben teklif falan etmedim hiç, sanırım etmem de artık. Yani ille de bir şeyler olacaksa doğaçlama olur zaten... kasılmaya, terlemeye ne gerek var.

yok yaaa erkek seçermişş bak sennn siz hür insanlar biz diiliz sankiii
    Katılmıyorum sana Nihat arkadaşım
    Ben rehnedilmiş yelkovan gibi... hani akrep'i seven ama yüreği takvim yokuşlarında...

kardeş bak şimdi olay bundan ibaret yıl 1900 çift sıfır o zaman siz yok biz parkta falan takılırdık bu olaylar o zaman basladı ztn fakat bana da bi çok kez teklif eden kızlar varkiiiiii

ya artık olay şudur yani bize teklif gelir ve son sözü söyleyen yine bizizdir ama bu demek diildir ki seçici sizsiniz SON SÖZ kimin?
    Ben rehnedilmiş yelkovan gibi... hani akrep'i seven ama yüreği takvim yokuşlarında...

Hakan02 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Şaka biyana ama arkadaşlar bende inanmayacaktım kendimi bir an rüyada sandım.Hiç ummadığım kişiden evlenme teklifi aldım.Ama gerçekten çok kötü bi durum okul yılların da günde birine arkadaşlık teklifinde bulunurduk ama bazıları bunu hazmedemezdi ve saatlerce ağlardı.Tabi bu olay bize çok basit gelirdi.Yıllar sonra aynı teklif bana geldiğinde yerle bir oldum ve bayanları şimdi daha iyi anlar oldum. Bence erkek olsun bayan olsun hiç farketmez insanların hayatlarına müdahalede bulunmadan önce çok dikkatli olmamız gerekiyor.karşı taraftan yeşil ışık yanmayana kadar bence frene basmakta fayda var.
    A ROSE İS FOR A DAY BUT MY. LOVE TO YOU İS FOREVER!

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    Alıntı Mili adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence raflar yanlış düşünüyorsun bizim içinde sizler çok önemlisiniz Melis'in dediği gibi her iki tarafta birbirine muhtaçtır.

Ben şahsen birinden çok hoşlanırsam söylerim ne olacak ki ne kaybedeceğim ha o ha ben yani

Birde en çok istediğim şey ki bigün olurmu bilmem ama evlenmeye karar verirsem benim manitayı ben gidip istemek isterim elimde çiçek çikolata falan ne güzel sıradanlığı bozmuş olurum (ama evlenmeyi düşünmüyorum) hoş düşünsemde kim kabul eder ki bunu hadi karşı taraf etti diyelim acep benim aile gidipte bizim herifi bana istermi hahaha
    abla raf iyimi yazzıyor kötümü

Alıntı raflar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    her kadının bir bedeli vardır ödemek gerekir,ödemeden gelmez o kadın,,,,ama erkek bedavadır.hayatta emek verilmeden elde edilen şeyler değersiz olduğundan erkek de kadın için çok değersizdir.bu bollukta kadının erkeğe ihtiyacı yok. ama erkeğin kadına ihtiyacı var. kadın bu bollukta niye elini taşın altına sokup rred edilme,rezil olma riskine,teklif etme eziyetine katlansın .sen kız olsan senin peşinde irili ufaklı 20 kişi olsa riske girip adamın birine teklif eder misin yoksa teklif edenlerin içinde ooo pit piiiiitiiii karamela speti mi oynarsın.
    kadının bedeli vardır erkek bedavadır muhabbetine katılmıyorum musti

Motosikleti
    Seyhan 125
    vay hayin bodur

FutureShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    http://www.createch.net/relax/

buraya bakında sakinleşin biraz

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yawww ilerleyin artık bırakın şu türk kızlarını

Motosikleti
    Seyhan 125
    Alıntı bbaday adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yawww ilerleyin artık bırakın şu türk kızlarını
    banada öyle geliyor bir capon kız bulcam

EVDE KALIN İNŞALLAH

Motosikleti
    Seyhan 125
    EVDE KALIN İNŞALLAH

hüeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    Abi hayatım boyunca hep kızlar bana teklif etti.İlk kez birine teklif edeyim dedim,etmez olaydım bak evleneceğiz kısmetse.
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

Motosikleti
    yok ööle bişi :)
    teklif eden kızların olmadığı da nerden çıktı yaa gereksiz tartışmalar bunlar,kızların da teklif etmesi çok doğal bir şey ne war ki bunda birinden hoşlanmışsan geçer karşısına söylersin gayet basit,yapılmayacak bir şey değil bu bence
    [B][COLOR="Purple"]......[/COLOR][COLOR="Magenta"]mer[/COLOR][COLOR="Red"]&[/COLOR][COLOR="Purple"]......[/COLOR][/B]::pembe::

trenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var işte...
    ya olay şehir ve bölgeye göre değişir.şöyle ki;
    istanbulda ve ankarada kızlar asla yaklaşmaz yani teklif meklif olmaz.
    izmirde bursada daha farklı.
    brezilya da; teklif eder-düşünmez
    almanya: teklif eder-temkinli
    italya; uzak durur-temkinli
    fransa; yaklaşmayın-
    belçika: teklif eder-temkinli
    hollanda: teklif eder-temkinli
    yunanistan: teklif etmez
    panama:teklif eder-az düşünür
    kolombiya: teklif eder-düşünmez
    venezualla: teklif eder-düşünmez
    amerika:teklif eder bazılar etmez. değişiyo ordada.
    taiwan: teklif eder-düşünmez
    japonya: teklif eder-düşünür
    mısır: teklif etmez
    cezayir: göremezsiniz
    fas: teklif eder-temkinli
    gibraltr: teklif etmez-uzak dururlar
    ispanya: teklif eder-fazla düşünmez
    portekiz: teklif eder-düşünmez
    nijerya: teklif eder-düşünmez
    güney afrika:teklif eder-temkinli
    kamerun: teklif eder-düşünmez
    fildişi: teklif eder-düşünür
    bulgaristan: teklif eder-düşünür
    ukrayna: teklif eder-düşünür
    rusya: teklif eder.-düşünür
    benim gözlemlerim bu şekilde gerisini siz tamamlayın.
    bu durumda Türkiye de teklif felan beklemeyin.
    Sözkonusu vatan ise gerisi teferruattır.

Mdvyn-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abi walla lisedeyim falan ama hani bi yerde bişiler yaşadık küçüüz diye ezmeyin de neyse bilmiyorm walla ben hiç gitmedim hep onlar geldi onlar geldikçe de benim gidesim geldi ama ben suan da onları bekliyorum yeni tasındım malum ama yine geliceklerdir inş
    [B]You cannot kill what you didn't create ! ! ![/B]

shyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence olay tamamen yaşadığın çevre ve eğitiminle alakalı bir durum. Geniş bir ortamda, kız erkek ayrımı yapılarak değil de kişiye insan olarak bakmayı öğreten bir ortamda yetişmiş kişiler arasında kızın ya da erkeğin teklifi fark yaratmaz.
    Hatta kızların seçimleri daha doğru oluyor, ilişki sağlam ve kalıcı oluyor. (Sallamıyorum, gözlem ve tecrübe )

Motosikleti
    Seyhan 125
    Alıntı shyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence olay tamamen yaşadığın çevre ve eğitiminle alakalı bir durum. Geniş bir ortamda, kız erkek ayrımı yapılarak değil de kişiye insan olarak bakmayı öğreten bir ortamda yetişmiş kişiler arasında kızın ya da erkeğin teklifi fark yaratmaz.
    Hatta kızların seçimleri daha doğru oluyor, ilişki sağlam ve kalıcı oluyor. (Sallamıyorum, gözlem ve tecrübe )
    ben öyleyim ama gördüğüm hep böyle kaç kere başıma nette iş geldi kimin bayan kimin erkek olduğunu bilmem

Forumdan Uzaklaştırıldı
    bayan arkadaşlar madem erkeğe değer veriliyor o zaman neden sabah gördüğünde bile günaydın demeye bile tenezzül etmez bi kadın..(çünkü erkeğiinsan yerine bile koymaz.bol ve kolay elde edilen şeyler değersizdir.).ya da neden ilişkide en ufak bir sorunda uzlaşma ,,uyum,,yerine ben böyleyim işine gelmiyosa güle güle........... elimi sallasam ellisi tribiyle karşılıyoruz?(çünkü bol ve kolay elde edilen şeyler değersizdir.)
    ayrıca bu kadar abaza toplumda tabi ki canınızın istediği herkese teklif edersiniz, çünkü biliyosunuzki erkeklerin ½90 ı zaten boşta ...............kimse de hayır demez.bilimsel bir gerçek vardır ki, doğada tüm canlı türlerinde eşleri dişiler seçer.bunu ben söylemiyorum biyoloji bilimi söylüyor.

Alıntı infinitedreams adlı üyeden alıntı Mesajı göster

birşeyler olacaksa doğaçlama olur evet.erkek boştadır kıvranıyodur,erkek iyi oynamış, kadına kendini ulaşılmaz göstermeyi başarmıştır,kadının da adamın ulaşılmaz cazibesine kapılıysa paşa gönlü adamı ister. belli eder adam da "allah" der.olay budur.ama erkeğin seçmesi diye bişey yok.olmayan seçenek seçilmez. erkek kendi seçenektir zaten.

ya mili allahını seversen , bir erkeği elde etmek için ne yaptın ne emek verdin?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler