Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

ülkemizde neler oluyor??

Motovento
    REKLAM ALANI
    chopper250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 100 cc ve mondial mct 250
    arkadaşlar,coğrafyamızda çok garip olaylar olmağa başladı. 12 cm boyunda et yiyen örümceklerden sonra sapanca gölünde bir kaç tane PİRANHA bulunmuş.

benim aklıma çok farklı senaryolar geliyor ama en çok onların birileri tarafından bırakıldığıdır.
    bu konuya duyarsız kalmayın ve düşüncelerinizi paylaşın lütfen

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Örümceği bilemem de piranha büyük ihtimal bakamayan bir akvaryum hobicisi arkadaşın göle bırakmasıdır. Zaten otçul olan daha az zararsız 'pacu' olabileceği hk.akvaryum hobicisi arkadaşlarla konu üzerinde konuşmuştuk. Şimdi yaz havalar sıcak fakat kışın o balığın orada yaşaması imkansız, medyayı çok kaale almayın bire bin katmakta üstlerine yoktur.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    haklı bu medya gidip bakmamıştır bile sazan gören bi amatör balıkçı pirana diye yuturmustur belki

Forumdan Uzaklaştırıldı
    ülkemizde , göllerde çıkan piranhalar, dicelde timsah söylentileri,12 cm lik 1 metre zıplayan et yiyen örümcek,bir belçikalı turisti sokarak zehiriyle öldüren ve anadoluda bulunmayan yılan türü,mikroplu keneler, kuş gribi vs vs vs çoğu hızlı üresin diye laboratuarda genleriyle oynanmış tehlikeli yaratıklardır ve büyük ihtimalle batı avrupa ülkelerinin istihbarat servisleri tarafından faunamıza bırakıldıklarını düşünüyorum........................ .......................türkiye ortadoğu için fazla büyük ve fazla güçlü bir devlettir. dünyada hiç kimse bizi ortadoğuda istememektedir.7 ülkeyle sınırımızdan 5 i dünya tarafından tartışılmaktaıdr. allah akıl fikir vermiş.türk biraz gözünü kulağını açsın kafasını çalıştırsın ve tanrı türkü korusun diyorum..................dört bir yerde yanan ormanlar marmaris ve antalyada patlayan bombalar bunların hepsi türk turizmini , türk ekonomisini batırmak için oynanan oyunlardır.

Motosikleti
    Alıntı raflar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ülkemizde , göllerde çıkan piranhalar, dicelde timsah söylentileri,12 cm lik 1 metre zıplayan et yiyen örümcek,bir belçikalı turisti sokarak zehiriyle öldüren ve anadoluda bulunmayan yılan türü,mikroplu keneler, kuş gribi vs vs vs çoğu hızlı üresin diye laboratuarda genleriyle oynanmış tehlikeli yaratıklardır ve büyük ihtimalle batı avrupa ülkelerinin istihbarat servisleri tarafından faunamıza bırakıldıklarını düşünüyorum....................................... ........türkiye ortadoğu için fazla büyük ve fazla güçlü bir devlettir. dünyada hiç kimse bizi ortadoğuda istememektedir.7 ülkeyle sınırımızdan 5 i dünya tarafından tartışılmaktaıdr. allah akıl fikir vermiş.türk biraz gözünü kulağını açsın kafasını çalıştırsın ve tanrı türkü korusun diyorum..................dört bir yerde yanan ormanlar marmaris ve antalyada patlayan bombalar bunların hepsi türk turizmini , türk ekonomisini batırmak için oynanan oyunlardır.
    işte benim düşüncemde bu. ve bu piranhalar birkaç yağrulama olayından sonra sapanca gölünde doğanlar ortama ayak uydurur gibime geliyor. ayrıca ben kanalda seyrettim resmen PİRANHA ydı. onu oraya atan kesin o balıklara birşey yapmıştır yani soğukta yaşayabilen bir klonlama olabilir benden söylemesi. ahada buraya yazıyorum bir zaman sonrada sapanca gölünde piranha saldırısı diyede haber okuruz.

marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale
    bence de bi akvaryumcu koymustur oraya

Motosikleti
    Alıntı marefb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence de bi akvaryumcu koymustur oraya
    keşki senin kadar iyimser olsa insanlar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    oktar babuna diye şerefsiz bi herif vardı.lösemi miydi,ilik kanseri miydi neydi.yüzbinlerce belki 1. milyon kan örneği topladı yurt dışına götürdü. bir milyon kan örneği demek o ülkenin tüm biyolojik zaafları demek.yabancı istihbarat örgütleri için ekmek be ekmek..(teker teker kan örnekleri alırlar ama yüzbinlercesi bir arada oh ne ala mualla onlar için.)...................laboratuarda buna uygun virüs üretip üzerimize yollamaları işten bile değil..biyolojik silahlar bunlar. en çok da o 1 metre zıplayan ve et koparan kocaman iğrenç örümcekle karşılaşacağım günü merak ediyorum. .nerde bu devlet nerde bu insanlar, nerde bu reha(boşları toplamakla meşgul)ve o oktar babuna şerefsiz iyileşti de. turp gibi şimdi. anne babası da hala doktorluk yapmaya devam ediyor

Motosikleti
    raflar,anladığım kadarıyla aynı şeyleri düşünüyoruz. o zaman topiği sen devral ve devam ettir dostum . çünki benim pek vaktim olmuyor. insanların gözünü açmasını sağlamak lazım. zaman çok kötü bak lübnan olayıda var. bir sürü bela TÜRKİYE mizin başında .hadi göreyim seni be dostum .ben gene katılırım sana. iyi geceler

Arkadaşlar ; bilim gelişti. Artık insanları bile çok rahat bir şekilde kopyalayabiliyorlar!
    Bunun yanı sıra ; kaldı ki , bir canlının genleriyle oynamak mesele değil...

Sizlerin de bildiği gibi , artık silah veya bürokrasi veya siyasi savaş pek olmayacak...

Ruslar bile , yaptıkları uydularla hava durumunu değiştiriyor.Neden kasırgaların adlarının hep Rus isimleri olduğunu sannediyorsunuz...(Katrina , Rita ...)

Bunun haricinde İsrail sadece havada patlattığı bombalar ile , bedenleri kimyasal olarak yakmayı başardı...

EEE tabi Türkiye'de bu yaşananlardan nasibini alacaktır.

Zehirli keneler ile , zehirsiz keneler arasında yapılan araştırmalar sonucu. Zehirli olan hayvanda 8 bacak , diğerinde 6 bacak tespit edilmiş.Yine zehirli olanın iğnesi daha da uzun ve kullanışlı olduğu farkedilmiş.

Bahsedildiği gibi , ufak değişikliklerle PİRANHA lar da çok rahatlıkla ortama ayak uydurtulabilir...

Hani hep filmlerde izleriz ; DEV ÖRÜMCEKLER , DEV KARINCALAR , ARABA BOYUNDA TİMSAHLAR .... bunlar artık bizlere pek uzak değil...

.
    .
    .
    .
    .

Forumdan Uzaklaştırıldı
    bence en tehlikelisi türk halkının genetik yapısını tanıtabilecek DNA ları yabancıların topluca ele geçirmesi.(oktar babunanın verdiği gibi) hangi hastalıklara zaafımız var, hangi maddeler alerjik tepki verir gibi çok berbat bi tehlike sözkonusu. umarım askeri uzmanlar karşı istihbarat türü bir şeyler yapıyorlardır.

Motosikleti
    ah ah uyanın millet uyanın savaş başladı ama nasıl

doğruluğundan yüzde yüz emin değilim ama keneleri uçaktan attıklarını sanıyorum

Alıntı raflar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence en tehlikelisi türk halkının genetik yapısını tanıtabilecek DNA ları yabancıların topluca ele geçirmesi.(oktar babunanın verdiği gibi) hangi hastalıklara zaafımız var, hangi maddeler alerjik tepki verir gibi çok berbat bi tehlike sözkonusu. umarım askeri uzmanlar karşı istihbarat türü bir şeyler yapıyorlardır.
    farkına varırlarmı acaba

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Aynı zihniyet eskiden ATV de yayınlanan ŞOK programın haber yaptığı, tuvaletten çıkaran o esnada hacetini gören vatandaşın poposunu yiyen Kolzet Canavarı Paşamet'e de inanmıştı di mi

Arkadaşlar abartmıyor musunuz?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    biz de dahil tüm doğu toplumları, tüm islam ealemi kaderciliğin de etkisiyle . herşey allahtan der işin içinden çıkar.tembel oldukları için kadercilik işlerine gelir.doğu toplumları bilime inanmaz ve bilimsel çalışma yapmaz.bu yüzden de ne bilimsel eğitim verir, ne bilimsel bilgi üretir,ne de teknolojisi gelişir.itembel olduğumuz için ,işin kolayına kaçtığımız için de bu konularda batıya mahkumzudur.doğu toplumları bu yüzden sömürge olmaktan kurtulamaz.son yıllarda bi de yahudi bahanesi çıkardılar . başımıza taş düşse yahudiden bulacaklar..hayır kardeşim allah ona da aynı beyni vermiş sana da....sen tembelsin, kafanı çalıştırmıyrosun yahudi çalıştırıyor senden farkı bu..................bilimsel konulara dönersek,,,,,gene idda ediyorum doğu halkları bilime inanmaz. .2006 yılındayız ve hala felç olan binlerce kişi yatırlarda şifa aramakta,üfürükçü hoca bozuntularını trilyoner yapmaktadır.pozitif bilimlerden uzak durup herşeyi kuranla açıklamaya devam edersek biz daha çooook eziliriz.şu anda türk zoolog ve biyologları harıl harıl çalışmalıydı.bir gün belgrad ormanlarında komodo ejderi kıçınızın tadına bakarsa ne demek istediğimi anlarsınız.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Türklerin genlerinin ele geçirilmesi diye bir şey yoktur arkadaşlar. Ege Üniversitesi'nin 1990'lı yıllarda yaptığı, Anadolu Türkleri'nin genel özelliklerini (boy, kilo, saç rengi, göz rengi, vs, vs) belirlemek için yaptığı bir çalışma vardı. araştırmanın sonucu şu: anadolu türkü diye bir sınıf yok. Anadolu Türkleri olarak o kadar farklı milletlerle kaynaşmışız ki ülkenin doğusundaki adamın batıdakiyle, kuzeydekinin güneydekiyle en ufak genetik benzerliği yok. Böyle karışık bir toplumun genetik özelliklerini belirlemek için 1 milyon örnek çok az. Yani yurtdışına giden kanlar aleyhimize kullanılmak için bile götürülmüşse -ki sanmıyorum- bu iş o kadar kolay değil.
    İnsan genom projesi tamamlanmıştır, ancak hangi genin ne işe yaradığı halen kesin olarak belirlenememiştir. İnsan genomu o kadar basit birşey değil.
    Burada yazılanlar tamamen komplo teorisi diyorum. Eğer gerçekse de bu halka müstehak diyorum. Orada burada "En büyük Türkiye" diye bağırıp duran serseri gençlik yetiştireceğine onları eğitmenin bir yolunu bulsun. Genel müdür şoförüne 5 milyar maaş verirken bilim adamını açlıktan yurtdışına göndermesin. Din konusundaki her söyleneni peşinen kabul etmesin (Kutsal kitabımız bile aklınızı kullanın derken hem de). Adamlar genetik savaş yaparak faunamızı yoketmeye çalışıyorlarsa bizimkiler de oradakileri yok etsin. Savaş varsa karşılıklıdır.
    May the Force be with McLaren Mercedes

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    .
    Burada yazılanlar tamamen komplo teorisi diyorum. Eğer gerçekse de bu halka müstehak diyorum. Orada burada "En büyük Türkiye" diye bağırıp duran serseri gençlik yetiştireceğine onları eğitmenin bir yolunu bulsun. Genel müdür şoförüne 5 milyar maaş verirken bilim adamını açlıktan yurtdışına göndermesin. Din konusundaki her söyleneni peşinen kabul etmesin (Kutsal kitabımız bile aklınızı kullanın derken hem de). Adamlar genetik savaş yaparak faunamızı yoketmeye çalışıyorlarsa bizimkiler de oradakileri yok etsin. Savaş varsa karşılıklıdır.
    yazdıklarının çoğuna katılıyorum.ancak 1 milyon örnek hiç de az değildir.türkleri derken anadolu halkını hast ettim.(her milletten)anadolu türkü ne nün de herkes gibi ırksal özellikelri vardır.orta boylu,buğday tenli,ela gözlü, dalgalı saçlı,badem göze sahip, koyu kahve siyah arasında saç teni olan , kuzeyde seyrek, güneyde gür saç vbe sakallı,,kuzey anadoluda brasikefal(avrupa tipi kafatası), güney anadolu dolikosefal(akdeniz ırklarına has kafatası) özellikerline sahiptir.benim kaygım dna örnekelrinden halkın alerji ve virüslere karşı zaaflarının tespit edilme şüphesidir.konunun uzmnı değilim uzmanı varsa anlatsın büyük bir zevkle dinleyip aydınlanmak isterim.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Vah vah.

Türlü zebani ve haşarat Gavur emellerine hizmet için salınmış yurdum topraklarına.

Son olarakta uçaktan atılan tahta kuruları evlerdeki türlü ahşap kapı,çerçeveyi kemirerek bizleri plastik kapı ve pencereler almak zorunda bırakmış yabancı sermayeye para kazandırırken bir taraftan da Türk ırkını kanser ederek yeryüzünden silme çalışmaları ivme kazanmıştır.
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Bölgesel farklılıklar türkiye'de uç boyuttadır. Ortak bir genetik benzerlik yok. Belki Avrupa'da da ülkenin orası ile burası arasında fark vardır ama demeye çalıştığım şu: Ülkenin değişik bölgelerindeki insanlar adeta farklı halklar gibi farklılar birbirinden. Türkiye, kendiye coğrafyasına göre genetik olarak aşırı karmaşıktır.
    May the Force be with McLaren Mercedes

Forumdan Uzaklaştırıldı
    türkiye karmaşıktır halk melezleşmiştir ancak belli özellikler belli yörelerde vardır.yok diyemeyiz.ayrıca genetik melezleşme kimlik kavramını ortadan kaldırmaz.bugun anadoluda türk kimliği vardır çünkü yaşayan bir kültür vardır.ayrıca o melezleşme balkanlar (rum, bulgar, arnavut ), ortadoğu (arap,kürt acem ) ve güney kafkasyada "azeri gürcü ermeni" da aynı şekilde vardır.tek fark onlar bölge içinde melezleşmişken bizde olay çok uluslu imparatoluktan dolayı bölgeler hatta kıtalar arası melezleşmeye gitmiştir. tek fark bu.aslında herkez melez.

Motosikleti
    Alıntı Ertuğrul_Öz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vah vah.

Türlü zebani ve haşarat Gavur emellerine hizmet için salınmış yurdum topraklarına.

Son olarakta uçaktan atılan tahta kuruları evlerdeki türlü ahşap kapı,çerçeveyi kemirerek bizleri plastik kapı ve pencereler almak zorunda bırakmış yabancı sermayeye para kazandırırken bir taraftan da Türk ırkını kanser ederek yeryüzünden silme çalışmaları ivme kazanmıştır.
    o hoşgeldin ertuğrul.
    açıklaman çok doğru.teşekkür ederim

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler