Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İbrahim Zarap..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Görüntüler uygunsuzdur arkadaşlar sonra kitlemeyin bana..

https://twitter.com/merveteemiz/stat...159352321?s=19

Şahsı linç etmişler ama yetersiz tutuklandığına göre..

https://www.youtube.com/watch?v=43WB...ature=youtu.be

Twitterda saat içinde atılan yüzbinlerce twit

https://twitter.com/search?q=%23Kadi...ertical=trends

Şahıs hakkında saat içinde atılan yüzbinlerce twit..

https://twitter.com/search?q=%23ibra...ertical=trends

Başımdan geçen bir hikaye anlatayım alt katımda oturan bir aile vardı bazen evin kadınını ağız burun kan içinde görüyordum eve çıkarken..Bir kaç kere kavga sesi duydum evinde en azından şikayetçi olmasını söyledim...Bir gün yine evime çıkarken ağız burun kan içinde gördüm artık dayanamadım eşini biraz benzettik evinde..Kadını karakola götürdüm..Karakolda ekiplerden ilk bana söylenilen " sanane ne karışıyorsun döverse döver" oldu..Sonra gerekli işlemler yapıldı kadına koruma atandı...Fakat koruma numarasını habersizden değiştirdi bu kadın yine ulaşamadı devlete...Devlet gerçekten umarsız..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    kuba rx9
    Ne yazilir ki buraya devletin bu işe el atması gerekiyor ama ne zaman yapmasi gereken şeyleri yaptiki...

BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    ..... çocuğu. Bu nedir ya! Abi gerçekten aklım almıyor. Yanında çocuk da var bir de. Bu şerefsizin ne kadına ne de çocuğa sevgisi vardır. O mahallede bir tane babayiğit yok muyduş şunu haşat etseymiş. Arabada silahı torpidoya koyup erkeklik yapmayı biliyorlar ama iş ciddiye binince topuk.
    fatih.met bunu beğendi.

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Burada saldirgana hakaret edilir. Fakat, toplumun değerleri değişmiş bir kere. Eskiden zayıfı korumak bir değerimizdi. Şimdi onun yerini güce yaranmak, zayıfı ezmek aldı. Değerlerimiz çöküyor. Yalnız kadınlar değil herkes kendine dikkat etmeli.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    karaktersiz bir millet olduk çıktık, aslına bakacak olur isek dünyada insanların çoğu böyle diye düşünüyorum, insan ırkı genel olarak kötü bir varlık.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu adamı linç etmekte yetmez, daşşaklarını kesip yedireceksin kendisine.

şerefsiz

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu hadiseler eskiden de vardı. Şimdilerde sosyal medya sayesinde görünür hale geldi. Ben bizzat ninemden duydum, kocam beni tokuç ile döverdi demişti. Tokuç, dere kenarında çamaşır dövmek için kullanılan büyük tahta kalas gibi bir şey.

Şunu anladım, tr hiçbir zaman medeni ve çağdaş bir ülke olmadı, olamadı, olamayacak. Sadece olmuş gibi yapıyoruz. Bu insan kalitesiyle olmaz zaten.

Eskiden medeni insanlar hasbelkader iktidarı ele geçirerek birtakım yenilikler, devrimler gerçekleştirmiş olsa da, toplum ilk fırsatta fabrika ayarlarına geri dönmüştür.

Zira bu terazi bu sıkleti kaldırmıyor...
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Dünyanın her yerinde vahşet var , insanoğlunu serbest bırakırsan içinden böyle pislikler çıkar. Büyük devletler onları kontrol altına alabilen devletlerdir , bizim gibi kabile devletlerinde halk en son sırada olduğundan devlet ilgilenmez konuyla.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Eskidende vardıda bu bizim televizyon kolik milletimiz dizilerde kadına şiddet göre göre daha da arttı.
    İçki içilen sahneleri bu kadar hassas mozaikleyen rütük her akşam kadına şiddeti normalmiş gibi veriyor tv de.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı okanbagiscan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eskidende vardıda bu bizim televizyon kolik milletimiz dizilerde kadına şiddet göre göre daha da arttı.
    İçki içilen sahneleri bu kadar hassas mozaikleyen rütük her akşam kadına şiddeti normalmiş gibi veriyor tv de.
    Aslında mesele kadını birey olarak değil de köle olarak görmemizden kaynaklanıyor.

İşin tuhaf yanı, kadınlar da ilk etapta kendilerini ezen, köle olarak gören piç erkeklerden hoşlanıyorlar.

Cicim ayları geçtikten sonra bir eyvah kopuyor ama o saatten sonra eyvah neye yarar, ah neye yarar.

Ondan sonra boşanma davaları, polis koruması, sokakta dayak görüntüleri, cinayet. Piii kısır döngüye bak yahu!

Bence kadın ve erkek önce evlenmeden beraber aynı evde yaşamalılar. Eğer aynı evde yaşamaya kanaat getirirlerse evlenip çocuk yapmalılar.
    bursalıali bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)