Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Kripto para madenciliği

CFMOTO 250 SR
    REKLAM ALANI
    okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Evet yıllarca BMS uçtuk bu sene F16 ile birlikte DCS ye geçtik.

REKLAM ALANI
    Motomax

Motosikleti
    Suzuki Inazuma, Benelli BN125
    Eğer gerçekten iş olarak yapmıyorsanız borsa işi tam bir kumar.

Bir arkadaşım vardı. Yatağının üstünde tavanda TV takılıydı. Başucundaysa farklı ülke saatleri. Gece bilmemne borsasının saati çalar, kalkar prinçti, undu, demir vs alırdı. Adamın işi buydu. Başkaca bir iş yapmazdı zaten.

Onun dışında, benim gibi bu işten anlamayanlar için, borsa, döviz, altın ancak uzun vadede birikimini korumak olarak düşünülebilir.

Şans bazen güldürür. Bazen başkasına vurur ağlatır.

O yüzden "borsa çok karlı, gir oyna diyenlere",
    "Kıbrısa gider kumar oynarım, hiç olmazsa kumar oynadım kaybettim derim daha iyi" diyorum...

Neyse, normal vatandaş işi değil bunlar...

cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    9 aydır kripto borsasındayım. Yabancı borsalarda takılıyorum. Sorusu olan varsa yardımcı olabilirim. Çünkü bu borsa araştırmayı, öğrenmeyi beceremeyenlerin ve kumarbazların tokatlandıgı bir borsa.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:46 ----------

Alıntı ufoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğer gerçekten iş olarak yapmıyorsanız borsa işi tam bir kumar.

Bir arkadaşım vardı. Yatağının üstünde tavanda TV takılıydı. Başucundaysa farklı ülke saatleri. Gece bilmemne borsasının saati çalar, kalkar prinçti, undu, demir vs alırdı. Adamın işi buydu. Başkaca bir iş yapmazdı zaten.

Onun dışında, benim gibi bu işten anlamayanlar için, borsa, döviz, altın ancak uzun vadede birikimini korumak olarak düşünülebilir.

Şans bazen güldürür. Bazen başkasına vurur ağlatır.

O yüzden "borsa çok karlı, gir oyna diyenlere",
    "Kıbrısa gider kumar oynarım, hiç olmazsa kumar oynadım kaybettim derim daha iyi" diyorum...

Neyse, normal vatandaş işi değil bunlar...
    Eğer eliniz ayağınız gibi bilgisayar kullanmıyorsanız, İngilizceniz de iyi değilse bulaşmayın derim. İddaa kuponu yapmaya benzemez. Ben bazen Amerikan borsasından hareket beklediğim günler sabahlıyorum uyumuyorum. Twitterda orda burda galeyana getirici kaynaklar okunarak yatırım yapılmaz. Projelerin araştırılması, sundukları platfromların fos olup olmadığına bakılması, hangi coin, hangi token teknolojik bir atılım yapmış, hangileri boş onu anlamak gerek. Ona göre de yatırım yapmak gerek. Bunun dışında da sürüyü okuyabilmek, finansal tabloların analizi, piyasa analizi var.
    ufoz, espresso ve YasinC bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda CB 125 E
    Hiveos da hangi havuzla miner i kullanıyorsunuz

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 Hyper Edge
    flypool havuzunu ve teamredminer kullanıyorum.. şu aralar kazım zorlaştı.. ortalama 74 mh veren 6 tane kartlık sistemim günde 60 civarı RVN kazandırıyor... bir kaç gün öncesine kadar aynı sistem 115 civarı rvn kazandırıyordu..

Alıntı okanbagiscan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet yıllarca BMS uçtuk bu sene F16 ile birlikte DCS ye geçtik.
    DCS'de yalnız bazı paketlerin fiyatları fahiş gelmeye başladı artık bana. İlk başta bedavadan balı yalatıyor sonra sağlam iteliyorlar.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gtx 1660 super ile 42 günün sonunda 0,08 küsür eth kazdım. 1000 lira ediyor şu an. kartı da 1900 liraya aldıydım aylar önce. iyi yani bence.
    elektrik faturası 70 lira farketti sadece.

BLUE MOTOR
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)