Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Bisiklet Önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yok.
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    altıüstü sahile cıkıp 10 km bisiklet bineceğim :D

öneriler için sagolun ama bana biraz abartı geldi :D
    10 km gittikten sinra lastik patlayip o 10 km yi yaya yurudukten sonra gerekli olup olmadiklarini daha iyi anlayabilirsiniz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:48 ----------

Katlanir bisiklet icin Dahon markasina da bakmanizi oneririm. Digerlerine gore biraz daha pahali olma ihtimali yuksek.
    Atacan KSK bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı Cenk Ayvaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10 km gittikten sinra lastik patlayip o 10 km yi yaya yurudukten sonra gerekli olup olmadiklarini daha iyi anlayabilirsiniz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:48 ----------

Katlanir bisiklet icin Dahon markasina da bakmanizi oneririm. Digerlerine gore biraz daha pahali olma ihtimali yuksek.
    Dahon markasına baktım, fiyatları görünc ebu fiyatlara motor alınıyordu bir zamanlar dedim. Onlar ne olmuş öyle.
    Dahon markasının kardeşi Tern diye bir marka var, onlar da kalitesi iyi diyorlar. Dahon gibi pahalı da değil.
    Hafta içi Beylikdüzünde büyük bir bisiklet mağazası bulup gidip bakacağım. internetten modellere bakmakla olmuyor, ille yakından görmem lazım.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Hemen hemen her "iyi" bisiklet, giriş seviye motosikletlerden pahalı zaten... Her hobi gibi fiyatlar çabucak artıyor bir noktadan sonra.

Atacan KSK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Multistrada V2
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi piyasada doğru düzgün bisiklet yok. Kron ve bisan görebildim internetten satanlar arasında. Katlanır bisiklet almak istiyorum kron mu alayım bisan mı? fiyatları ikisinde de beğendiğim model 3bin lira civarı ama burada (ve başka yerlerde) kron çok kötü diye okudum kafam karıştı. Kron sanki daha güzel gibi gelmişti ama görüntüsünü beğenip dandik bir şey almak istemiyorum.
    Katlanır bisikleti motor klasmanında düşünürseniz, 50cc'lik scooter'lara benzetebilirsiniz. Normal bir motorda ters maşa, büyük tekerin 50cc scooter'a göre oluşturduğu kullanım farkı, normal bir bisiklet ile katlanır arasında da var. Alışma gerekiyor ama bu rahatsız olduğu anlamına gelmiyor, şehir içinde market pazar alışverişimin tümünü katlanır ile yapıyorum. 50cc ile dünya turu yapanlar olduğu gibi, katlanır bisiklet ile de dünya turu yapanlar var.

Tern ile Dahon katlanır bisikletin öncüleridir, biri mercedes diğeri bmw. carraro-kron-bisan falan da fiat yanlarında. sıfır bir fiat almak yerine, ikinci el mercedes tercih edebilirsiniz.
    espresso bunu beğendi.
    VELOKSK

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bisiklet ve ekipmanlar da tamam.

Simdi tek bir sorum kaldı; yatay olarak bisikleti duvara montajlamak ıstıyorum. Aparatlar gereksız pahalı.

Var mıdır önerisi olan?

Motosikleti
    Bn125
    2 tane tekli duvar askısıyla işi çözersiniz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:35 ----------

https://www.google.com/aclk?sa=L&ai=...%26gads%3Dtrue

Buna benzer tipte bir şey bulursunuz nalburda ucuza.
    tayyarmutlu bunu beğendi.

Atacan KSK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Multistrada V2
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bisiklet ve ekipmanlar da tamam.

Simdi tek bir sorum kaldı; yatay olarak bisikleti duvara montajlamak ıstıyorum. Aparatlar gereksız pahalı.

Var mıdır önerisi olan?

https://www.semcanta.com/SpiderBike

izmir firması, çantaları da iyidir
    VELOKSK

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı Atacan KSK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Katlanır bisikleti motor klasmanında düşünürseniz, 50cc'lik scooter'lara benzetebilirsiniz. Normal bir motorda ters maşa, büyük tekerin 50cc scooter'a göre oluşturduğu kullanım farkı, normal bir bisiklet ile katlanır arasında da var. Alışma gerekiyor ama bu rahatsız olduğu anlamına gelmiyor, şehir içinde market pazar alışverişimin tümünü katlanır ile yapıyorum. 50cc ile dünya turu yapanlar olduğu gibi, katlanır bisiklet ile de dünya turu yapanlar var.

Tern ile Dahon katlanır bisikletin öncüleridir, biri mercedes diğeri bmw. carraro-kron-bisan falan da fiat yanlarında. sıfır bir fiat almak yerine, ikinci el mercedes tercih edebilirsiniz.
    Katlanır bisikleti arabanın bagajına sığsın, büyükçekmece sahilinde çocuklarla birlikte turlanabilsin vb. için istiyorum. yani öyle uzun yol yapmayacağım, en fazla 5-10km bile olmaz.

Tern markasının fiyatı bisan ve kron'a göre yüksek ama dahon kadar pahalı da değil. beylikdüzünde bir mağazadan yakında görüp bakmayı düşünüyorum, internetten fotolarına bakmakla anlayamayacağım, en iyisi yakından göreyim.
    Atacan KSK bunu beğendi.

Dağ bisikleti almanı tavsiye ederim. Gezmek için de olsa insan bazen farklı ortamlara girmek istiyor. Hen başlangıç için hem bütçe açısından güzel bi dağ bisikleti almanı öneririm. Dilersen ikinci el olarak ta alabilirsin. Piyasa da bu tarz işleri yapan arkadaşlar var. İstanbul Maltepe de spothane var bi ara sor istiyorsan google dan bak.

ayrıca satmak isteyen de olursa fazlalık duran bisikletleri falan nakite dönüştürebilirsiniz. google a ikinci el bisiklet alan yerler yazında direk çıkıyor zaten site en başta. sitenin içinde ikinci el eşya alanlar, ikinci el eşya alan yerler falan yazıyor ama ikinci el adına hersey yapıyorlar bu arkdaşlar.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)