Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Leyla Aydemir'in Cinsel İstismara Uğraması..

Motovento
    REKLAM ALANI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Ülke ne hale geldi üzülüyorum cidden. Bu nedir ya? Biri küçücük kıza tecavüz eder biri karısının çocuğunun üstüne kaynar su döker. Ama hapis yok. Girse de 2 ayda çıkıyor nasıl olsa. Ama cumhurbaşkanına hakaret suçu olduğu zaman cezası hemen kesiliyor.

Bir gün vatanımdan gitmek istersem bunun nededi ekonomik sebepler değil bu adalet sisteminin olmayışı olacak.
    espresso bunu beğendi.

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Konya da karısı ve küçük kızına kaynar su atan vicdansız ,2 gün önce 3 buçuk yıldan 10 yıla kadar hapis istemiyle mahkemeye verilerek hapse
    atıldı. Savcılık kaynar suyu silah olarak değerlendirdi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    midem bulanıyor böyle insanları gördükce.

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    Ensar'ın korunduğu bir ortamdayız maalesef, kokuşmuşluk diz boyunu bırak boyumuzu geçtiği bir ortamda insan kahroluyor bu haberlerle

siyanoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Anayasayı konuşana kadar ceza hukukunu konuşun.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tam diyorum bu ülke ve insanı artık daha fazla midemi bulandıramaz.Yine bir şey çıkıyor yine beni yanıltırıyor.Özellikle Rabia Naz Vatan olayını ben şahsen hala içime sindiremedim.Bir adamın kızı öldürülüyor,devlet katilini aramaya bile tenezzül etmiyor.Bir de üstüne baba adalet istediği için göz altına alınıyor.Çağdaş ve vicdan sahibi bir halkın olduğu ülkede bu tarz olaylar meydana gelse yer yerinden oynar.Bana göre bu tarz kötülüklere sessiz kalanın,arkasında durunanın bu kötülüğü yapandan farkı yoktur.
    espresso ve The Dude bunu beğendiler.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Memleketin yarısı sindiriyor.
    May the Force be with McLaren Mercedes

Motosikleti
    falcon flash 100
    İşin daha da acı yanı olay sosyal medya ya düşünce failler tutuklanıyor.
    ekremcelik00 bunu beğendi.

Motosikleti
    CBF150/PCX125/Kawasaki ER6F
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neyi sindiriyor?

memleketin yarısı sapık mı diyorsun sen?

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:35 ----------

Ülkede adalet sistemi yok ve cezalar caydırıcı değil,

nefsi müdafaa harici insan öldüren katili devlet yaşatmamalı
    sapıkları yaşatmamalı
    hırsızların canını yakmalı
    teröristi yaşatmamalı (fikir özgürlüğü evet ama silahlı mücadelede bulunan için canını almalı)
    işçisinin hakkını yiyenin
    vatandaşın parasıyla sefa sürenlerin
    yalancı yöneticilerin
    çapsız idarecilerin
    ahlaksız bireyin
    canını öyle bir yakmalı ki tekrarına kimse cesaret edemesin.

Sözlerim bazılarına sert gelmiş olabilir ama eğri yapıyı düzelmek için bazen binayı yıkıp yeniden yapmak gerekir.

Yasalarımızın acilen adil hale gelmesi gerekiyor ama kim ipler vatandaşı
    dışarıda millete kurşun atıp yaralayan adam 1 sene yatıyor daha neyi kimi kimden koruyacağız.

Bir gardiyan arkadaşımın da dediği gibi;
    başına bir olay gelirse gözünü karart at gitsin nasıl olsa kısa zamana dışardasın,daha ne diyeyim be kardeşler.
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    speederbike
    Bu konuda birşey yapacakları halde yapmayanlar destekleniyorsa demek ki içlerine siniyor. Zulme sessiz kalan zalimden farklı değildir ile aynı mantık.
    hasmet, drtayfun ve fatih.met bunu beğendiler.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ekremcelik00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yasalarımızın acilen adil hale gelmesi gerekiyor..
    Sorun yasalarda değil,yasaları uygulayanlarda.
    espresso ve bursalıali bunu beğendiler.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı ekremcelik00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neyi sindiriyor?

memleketin yarısı sapık mı diyorsun sen?

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:35 ----------

Ülkede adalet sistemi yok ve cezalar caydırıcı değil,

nefsi müdafaa harici insan öldüren katili devlet yaşatmamalı
    sapıkları yaşatmamalı
    hırsızların canını yakmalı
    teröristi yaşatmamalı (fikir özgürlüğü evet ama silahlı mücadelede bulunan için canını almalı)
    işçisinin hakkını yiyenin
    vatandaşın parasıyla sefa sürenlerin
    yalancı yöneticilerin
    çapsız idarecilerin
    ahlaksız bireyin
    canını öyle bir yakmalı ki tekrarına kimse cesaret edemesin.

Sözlerim bazılarına sert gelmiş olabilir ama eğri yapıyı düzelmek için bazen binayı yıkıp yeniden yapmak gerekir.

Yasalarımızın acilen adil hale gelmesi gerekiyor ama kim ipler vatandaşı
    dışarıda millete kurşun atıp yaralayan adam 1 sene yatıyor daha neyi kimi kimden koruyacağız.

Bir gardiyan arkadaşımın da dediği gibi;
    başına bir olay gelirse gözünü karart at gitsin nasıl olsa kısa zamana dışardasın,daha ne diyeyim be kardeşler.
    Yasalari istediginiz kadar adil yapin... Kim uygulayacak? "Bir kereden bir sey olmaz" diyen mi?

Yalancı yöneticilerin, çapsız idarecilerin hesabini secimlerde sormasi gereken millet degil mi?

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayir, insanlar ne yapabilir? gerekeni yargi ve hukuk yapacak biz sahislar olarak bir sey yapamayiz.

tum samimiyetimle soyluyorum ki ergenlik sureci ve gencliginde cinselligini doya doya yasayamayan insanlardan olusan, cinselligi tabu haline getiren ve onu bastirilmasi gereken bir duygu olarak goren toplumlarda bu tur genel ahlak normlarina aykiri davranislar gorulecektir. gecliginde cinselligini yasayamayan insan 80 yasina da gelse icinde kalan seyleri uygulamaya gecirmeye zemin buldugu anda firsati kacirmaz.

bu arada boyle klavyenin gecmisini sileyim. izdirap oldu resmen.

BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Alıntı bursalıali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konya da karısı ve küçük kızına kaynar su atan vicdansız ,2 gün önce 3 buçuk yıldan 10 yıla kadar hapis istemiyle mahkemeye verilerek hapse
    atıldı. Savcılık kaynar suyu silah olarak değerlendirdi.
    Benim haberde gördüğüm önce salınıp sonra tutuklandığıydı. Kusura bakmayın yanlış bilgi vermişim.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tum samimiyetimle soyluyorum ki ergenlik sureci ve gencliginde cinselligini doya doya yasayamayan insanlardan olusan, cinselligi tabu haline getiren ve onu bastirilmasi gereken bir duygu olarak goren toplumlarda bu tur genel ahlak normlarina aykiri davranislar gorulecektir. gecliginde cinselligini yasayamayan insan 80 yasina da gelse icinde kalan seyleri uygulamaya gecirmeye zemin buldugu anda firsati kacirmaz.
    Anladigim kadariyla pedofili daha cok sapkinlik, hastalik gibi birsey. Normal bir durum degil. Gencliginizde n'aptiginizla da cok bir ilgisi yok. Cunku cinsel acidan baskici olmayan toplumlarda da mevcut.

Motosikleti
    speederbike
    Birşey farkettim. Benim mesaj yanlış bir olaya atfedilmiş, hokahey'in mesajından sonra farkettim. Sindiriyor lafı nereden geliyor? Thracian demiş ki, "Özellikle Rabia Naz Vatan olayını ben şahsen hala içime sindiremedim.". Burada sadece istismarı değil, devletin katili aramaya tenezzül etmemesi ve adalet isteyen babanın gözaltına alınmasını da kastediyor. İşte, milletin yarısı sindiriyorundan kastım, istismar kısmı değil, tüm bu olayların bütünüdür.

Sonuçta, insanlar ne yapabilir? Rabia Naz Vatan olayı, babasının başına gelenler basına yansıdı mı? Yansıdı. 5-10 kişinin takip ettiği twitter hesaplarındaki eleştirileri arayıp bulan hükümetin bu olaylardan habersiz olması mümkün mü? Değil. Hükümet bir şey yaptı mı? Yapmadı. "Ey savcılar, bu katili bulmak boynunuzun borcudur" vs dendi mi? Denmedi. İşte, devleti yönetenlere bu konuda baskı, eleştiri yapmayanlar babanın başına gelenleri sindiriyordur benim gözümde. Bu millet cam film yasağına daha fazla tepki gösterdi, unutmayalım.

Sonuçta, kimsenin sapığı desteklemediğine eminim. Ama ses çıkarmıyorlarsa, en azından babanın başına geleni destekleyip sindiriyorlar demektir.

2012'den: "Başbakan Erdoğan, Suriyeli diplomatların sınır dışı edilmesi kararı için şu yorumu yaptı: 'Zulme sessiz kalmak, rıza göstermek zulümdür. Zalimlerin yanında yer almak da aynen onlar gibi zalim olmaktır. Bunlara sessiz kalamazdık. Bundan sonraki süreçte de daha önce başlattığımız yaptırımlar daha farklı şekilde gelişebilir."

Darısı da Uygur Türklerinin başına.
    drtayfun bunu beğendi.

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sorun yasalarda değil,yasaları uygulayanlarda.
    Ekrem de eksik yazmış , Trakyalı hemşerim seninki de noksan. Sıkıntı hem yasalarda, hem de uygulayıcılarda. Türkçe'si her tarafı
    pis deynek.
    ekremcelik00 bunu beğendi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ülkenin yarısı tecavüzleri EVET sindiriyor. alın bir örnek.

https://www.birgun.net/haber/17-yasi...silandi-330850

hatta sindirdiğinin diğer bir kanıtı da asagıdaki haberdeki partiye destek verenlerdir.

https://www.evrensel.net/haber/39770...yla-reddedildi

Motosikleti
    CBF150/PCX125/Kawasaki ER6F
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ülkenin yarısı tecavüzleri EVET sindiriyor. alın bir örnek.

https://www.birgun.net/haber/17-yasi...silandi-330850

hatta sindirdiğinin diğer bir kanıtı da asagıdaki haberdeki partiye destek verenlerdir.

https://www.evrensel.net/haber/39770...yla-reddedildi
    madem öyle herkes kendine sapık,muhalefette sapıklık kontenjanını parti içinden hallediyor demek.
    Sapıklığı bile siyasete alet edince ve karşı olduğun siyasi oluşuma yamayınca ülkedeki pisliğin sebebini bulmuş mu oluyorsun?
    Senin sapığın kötü benim ki iyi mi yani?

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:48 ----------

Alıntı bursalıali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ekrem de eksik yazmış , Trakyalı hemşerim seninki de noksan. Sıkıntı hem yasalarda, hem de uygulayıcılarda. Türkçe'si her tarafı
    pis deynek.
    Yasaları uygulayanda değil abi,ceza denen bişey yok bu ülkede
    15 yıl ceza alan adam 4,5 yıl yatıyor
    bu yasalarla kimi kimden nasıl koruyacaksın ki?
    Her yer tefeci uyuşturucu satıcısı ve mafya doldu,ben hükümete sempati duyuyordum ama bu iş böyle olmaz,
    sen adaleti uygulayamazsan hakedene cezasını kesemezsen
    yarın biri seni dövse kesse şikayetçi olsan bir de adliye dışında döverler
    yahu aileni bir tehdit etse senin o kişiyi öldürmekten başka çaren yok,bunca kadın cinayeti nasıl oluyor?
    Onca şikayet edildiği halde..
    20 30 sabıka kaydı olan dılarıda geziyor al sana canlı bomba

velhasıl Ali abi ben hakkın yanındayım ama mevcut hükümet hakkın tarafında değil,
    diğerleri ise bana göre aynı rengin laciverdi

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:53 ----------

Bu konuda birşey yapacakları halde yapmayanlar destekleniyorsa demek ki içlerine siniyor. Zulme sessiz kalan zalimden farklı değildir ile aynı mantık.
    Zulme destek veren ile yapan aynıdır haklısın,ülkede mis gibi tezgah kurulmuş
    vatandaşın böcek kadar değeri yok çünkü yönetenler ve yönetmeye aday olanlar adil ve dürüst değil.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)