Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

HGS ve OGS borcu hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Arkadaşlar merhaba, benim aracımda hgs olmasına rağmen hgs ile birlikte ogs cezasıda geliyor. Ben KGM ye mail attım ama 2 sene önce aradığımda kendi kendine düzelir dediler 2 sene sonra ödemediğim için tebligat geldi eve.

Başına bu tarz bir olay gelip nasıl çözdünüz, şu anda borçlar vergi dairesinde gözüküyor daha dün istanbuldan bursaya geldim gişelerde plakam okunmamış 4 lira geçiş ücreti yerine 33 lira yansıtılmış. Başıma bela oldu bu hgs resmen

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı ogzcngdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba, benim aracımda hgs olmasına rağmen hgs ile birlikte ogs cezasıda geliyor. Ben KGM ye mail attım ama 2 sene önce aradığımda kendi kendine düzelir dediler 2 sene sonra ödemediğim için tebligat geldi eve.

Başına bu tarz bir olay gelip nasıl çözdünüz, şu anda borçlar vergi dairesinde gözüküyor daha dün istanbuldan bursaya geldim gişelerde plakam okunmamış 4 lira geçiş ücreti yerine 33 lira yansıtılmış. Başıma bela oldu bu hgs resmen
    0 850 460 60 60 sunu arayip calisanlari darla hocam bence

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    0 850 460 60 60 sunu arayip calisanlari darla hocam bence
    aradım ulaşamadım, mail attım bende 2 konu için ayrı ayrı bakalım ne diyecekler.

Alman_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Hgs yi ilk aldığım yıllarda çok geliyordu başıma ceza değilde araba tarifesi çekiyordu sık sık arama sonucu artık düzene girdi sizinde sık sık aramnız derdinizi belirtmeniz lazım. Ulaşana dek arayın. KGM değil hgs birimi ile görüşün orası düzeltme yapacak. Tebligat gelmişse geç kalmışsınız dediğim gibi ulaşana dek arayın.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Bu hgs, ogs, Türkiye'nin ayıbı bir türlü çözemediler. Tabi bu işle uğraşanların işi ve maaşı garanti olup aksaklıkta kimsenin başı ağrımadığı için bu böyle sürer gider.

Dikkat edin bakiyeniz azaldığında, her geçişinizden sonra veya yetersiz bakiye dendiğin hesabınızda kalan para miktarı şu kadardır diye kalan miktarı belirten sms gelmez.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    bende de aynen ogs cezası görünüyor TEM gişelerden. 1.25TL x4 = 5TL ceza var. Tebligat gelmedi, düzeltilsin diye 2 kere email attım düzelmedi. hgs de bakiye var geçiş tarihinde de vardı. Telefon açtım 56. sıradasınız deyince kapattım. öyle duruyor düzeltilir ümidi ile bekliyorum ama sanırım 2 yıl daha beklerim anlaşılan.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)