Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hangi astar seçmem lazım

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar
    Demiri boyamam lazım gri boya aldım tamam
    Plastik siyah yapacağım başka yerde siyah boya tamam astar olayı nasıl beyler onu da renk e göre mi almalıyım yoksa fark etmiyor mu
    Çünkü bir de gri bir plastik var onuda boyama yapacağım gri ye o yüzden soruyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    f0cus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 250 CL-X
    En garanti ve en temiz işçilik vereni
    Sprey kutuya basılan oto boyaları oluyor.
    Şehrinizde oto boya satan bir kaç yere sorun spreye basıp verirler.
    Astarı verniği her şeyi içinde oluyor ve seri üretim spreyler gibi dökülme yapmaz
    Motorunuzla giderseniz renk koduna göre 1e1 çıkartabilir.

Eğer böyle bir imkan yok veyahut gerek yok ise
    Boyanacak yüzeye uygun astarı almanız yeterli olur, rengi önemsiz

Hocam ben motoru boyamayacağım söyle söyleyeyim
    Motorun koruma demiri var gri renk Facebook da buldun yapanlar var kodu belli standart ral 9006 gri boya
    Arkada çamurluk var onuda siyah siyah farketmez tabi ben mat düşünüyorum mat aldım griyide aldım şimdi söyle ki bir de dikkatimi başka gri bir yerde ufak bir parça çekti onuda söktüm zımpara filan aldım bir astar kaldı onu anlamadım renk e göre mi yoksa gri plastik yer işe siyah plastik yere aynı astar olur mu ki

Alıntı f0cus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En garanti ve en temiz işçilik vereni
    Sprey kutuya basılan oto boyaları oluyor.
    Şehrinizde oto boya satan bir kaç yere sorun spreye basıp verirler.
    Astarı verniği her şeyi içinde oluyor ve seri üretim spreyler gibi dökülme yapmaz
    Motorunuzla giderseniz renk koduna göre 1e1 çıkartabilir.

Eğer böyle bir imkan yok veyahut gerek yok ise
    Boyanacak yüzeye uygun astarı almanız yeterli olur, rengi önemsiz
    Astarı verniği nasıl içinde olabiliyor acaba :D Hepsi farklı işlemler hocam yanlış bilgilendirmeyelim lütfen.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:53 ----------

Dostum çok uğraşmak istemezsen yüzeyi boyayacağın boya ile, yüzeye dumanlama tekniği ile astar zemini oluşturabilirsin.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    demiri direkt olarak griye boyayabilirsiniz. plastik için önce keçe veya zımpara ile zımparalayın, ardından plastik astarı atın 1 kat, ardından boya. plastik astar atmazsanız boya tutunmaz.
    AdM1n bunu beğendi.

f0cus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 250 CL-X
    Alıntı AdM1n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Astarı verniği nasıl içinde olabiliyor acaba :D Hepsi farklı işlemler hocam yanlış bilgilendirmeyelim lütfen.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:53 ----------

Dostum çok uğraşmak istemezsen yüzeyi boyayacağın boya ile, yüzeye dumanlama tekniği ile astar zemini oluşturabilirsin.
    içinde olmasa bile gerek olmuyor.

Abi şimdi benim 2 plastik parça 1 siyah 1 gri aynı astar dimi onun renkine göre astar olayı yok astar sabit yani tamamdır teşekkür ederim çok
    Evet grip plastik sinyal tutma yerini su an su zımparalama ile halletiyorum artık haftaya boyarım astarım yok sadece su an elimde

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)