Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Askerlik, Tecil ile İlgili

Motovento
    REKLAM ALANI
    Merdo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merhaba abiler

24 haziran 2021 tarihinde tecilim bitiyor. haziran 23 gibi yoklama verip, kasım celbi ile askerliğe gidiş tarihi alırsam, eylül ayında yüksek lisans yapabilir miyim? tecil ettirme imkabim olur mu?
    yoksa yoklama vermeyip kaçak mı olmam gerekir?

bir de Haziran 23'te yoklama yaparsam,celp dönemim Ağustos 2021 çıkabilir mi? çıkarsa Ağustos'ta askere gitmeyip, eylülde yüksek lisansa kayıt olarak tecili uzatabilir miyim?

yav alakasız ama %90 erkek forumu olduğu için illa bir cevap alırım gibi düşündüm :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    askerliği 10 yıl önce yaptığım için. sonra askerlikle her hangi bir araştırma yapmadığım için. çünkü askerliğim bittiğinde kaçarak uzaklaştığım için.
    sorduğun sorulara bi cevap veremem ama
    son cümleye bi düzeltme cevabı yazabilirim
    %90 değil %99 olması lazım.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben yuksek lısans yaparken mulakatla alıyorlardı, askerlik teciline göre almıyorlardı kimisini.

Merdo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben yuksek lısans yaparken mulakatla alıyorlardı, askerlik teciline göre almıyorlardı kimisini.
    mülakat hala devam ediyor, ama iyi okullara başvuracağım için problem olmaz gibi geliyor bana.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Merdo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mülakat hala devam ediyor, ama iyi okullara başvuracağım için problem olmaz gibi geliyor bana.
    tezlilerde pek bakmıyorda da tezsizlerde kime sorsam o konuyu takıntı yapıyorlar.

tabi başvurdugun okul, eğitim ve mezuniyet derecelerin vs. etkiliyor. askerlik ypamadı diye mutlaka almamalıyız diye bir durum yok.

umarım istediğiniz şekilde ilerler.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)