Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motoruma kediler dadandı

Motovento
    REKLAM ALANI
    yamtareroglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı :(
    Alıntı Ercument adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu konulardan uzaksınız kanımca. Seleye işediklerini söylediğimi nerden çıkardın.
    Hafta içi sıfır motorumu bıraktığım yere hafta sonu eski motorumu bırakıyorum.
    Eski motoru nadiren işaretiliyorlar yenisinin işaretlenmedik yeri kalmadı.
    Bu arada işaretlemek bir nevi sahiplenmek anlamına gelir.
    Motorunu işaretlemişler. Bir sebebi vardır muhakkak )) İşeme/sıçma konularına biraz uzağım evet.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:15 ----------

Alıntı Kural [ Z ] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seleyi parçaladığı gün tekrar yazarsınız...
    Selede file koruma var. Bir sorun olmaz, henüz sele parçalanmadan izinsiz yazdım kusura bakmayın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Alıntı yamtareroglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorunu işaretlemişler. Bir sebebi vardır muhakkak )) İşeme/sıçma konularına biraz uzağım evet.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:15 ----------

Selede file koruma var. Bir sorun olmaz, henüz sele parçalanmadan izinsiz yazdım kusura bakmayın.
    Sele koruma üzerine bol bol koku bıraktıkları, sizin bunu fark etmeden selenize oturup o şekilde işe gittiğiniz, iş yerinde arkanızda kedi kılı yığını ve o koku ile toplantı salonuna girdiğiniz, sunumda arkanızı döndüğünüzde herkesin duyduğu ama o ana kadar söylemediği pis kokunun üzerinde bir de kıl manzarasını herkese gösterdiğiniz gün... işte o gün anlayacaksınız
    Cyan bunu beğendi.
    ...

kurubuzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj discovery
    kedi otu denen bitkiyi kullanin kediler gelmez yaklâşamaz gelselerde kokusundan bayilirlar bidada gelemez denedim yaptim 👍
    yamtareroglu bunu beğendi.

yamtareroglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı :(
    Alıntı Kural [ Z ] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sele koruma üzerine bol bol koku bıraktıkları, sizin bunu fark etmeden selenize oturup o şekilde işe gittiğiniz, iş yerinde arkanızda kedi kılı yığını ve o koku ile toplantı salonuna girdiğiniz, sunumda arkanızı döndüğünüzde herkesin duyduğu ama o ana kadar söylemediği pis kokunun üzerinde bir de kıl manzarasını herkese gösterdiğiniz gün... işte o gün anlayacaksınız
    Birbirimize benzemiyoruz, bizim bir şeyi anlamamız için başımıza bir şey gelmesine gerek yok. :D :D Kedilerle başı belada olanlar gerekli önlemleri basitçe alırlar, beni rahatsız etmiyor çünkü şikayetim yok. Gerisi boş beleş sataşma muhabbettinden ibaret.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Şu sprey iş görüyor.

https://www.gittigidiyor.com/evcil-h..._pdp_610893818

Kedinin işediği yeri bu sprey ile temizleyin (Mevcut koku gitsin diye) ve aynı yere sıkıp bırakın.

İşemeye gelen kedi, bunun konusunu aldığında oradan uzaklaşıyor.

Benim motorun selesine dadanmışlardı.

Hatta geçen ofise geldim pantolonum kedi idrarı kokuyordu, meğer sabah karanlığında fark etmeden direkt seleye oturmuşum.
    Cyan ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı vandamme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu sprey iş görüyor.

https://www.gittigidiyor.com/evcil-h..._pdp_610893818

Kedinin işediği yeri bu sprey ile temizleyin (Mevcut koku gitsin diye) ve aynı yere sıkıp bırakın.

İşemeye gelen kedi, bunun konusunu aldığında oradan uzaklaşıyor.

Benim motorun selesine dadanmışlardı.

Hatta geçen ofise geldim pantolonum kedi idrarı kokuyordu, meğer sabah karanlığında fark etmeden direkt seleye oturmuşum.
    Eyvallah, alıp deneyeceğim. Teşekkürler.

ahmetmert58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nc 700 S
    motoruma krediler dadandı diye okudum. kafayı yicem az kaldı
    espresso ve BloodyBaron bunu beğendiler.

Ekrem_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Benim motorun selesinide yırttılar. Canları sağolsun maldan önemli değil hiçbir can. Bu arada kedilerde özellikle erkek kedilerde koku bırakma normal. Sizin motoru işaretlemiş olabilirler.
    yamtareroglu bunu beğendi.

nicknamer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayaller Tracer 9 Gt, gerçekler Metro/Metrobüs
    Alıntı Ozan arıcı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her sabah motorun yanına indiğimde sürücü selesine birisi, artçı selesine birisi yatmış oluyor. Motorun yanına gidince üstünden inmiyorlar da. Başlarına dikilip motordan inmelerini bekliyorum ne başımızda dikiliyosun p.zvenk der gibi bakıyorlar. Motorumu sahiplendiler resmen. 4-5 farklı kedi her sabah aynı. Seleyi batırıyorlar ve çiziyorlar. Yakında seleyi tırnaklarıyla patlatacaklar. Motor da sıfır daha rodaj bakımına girmedi içim gidiyor. Hayır bir de kapalı garaj. Alttan tokalı Branda örttüm ona rağmen nasıl oluyorsa sürücü selesine tırmanıp yine yatmıştı biri. Biraz araştırdım kedi kovucu spreyler varmış ama işe yaramıyormuş.
    Naftalin kullandim. Isiyorlar ustunde. Bir de sidik kokusuna yikatirsin. Yagdir bilmem nedir envai cesit sey denedim branda dahil. Icinden firlar siz kaldirirken omrunuzu teslim edersiniz korkudan.

Tek cozumu saglam bi sele kilifi yada kapali garaj.

ARçİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha crypton/Honda cbf150
    Motorun yanına birtane minder koy kedi onda yatar motordan uzak durur bir dene

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Seleye karabiber dökmek de işe yarıyormuş, lakin binmeden önce o karabiberi üfleyip göndermek gerek, eğer unutup üzerine oturursanız tüm gün ortamda altına yapmış muamelesi görebilirsiniz. Karabiber yöntemi pratik gelmediyse sele üstüne seccade tarzı,kalın, halı gibi ve altına sıvı geçirmeyecek birşey koymak fayda sağlayabilir.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)