Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yahu Bu Çiçeksepeti Ne Kadar Sıkıntılı Bir Yer Olmuş..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Arkadaşlar geçen sene doğum günümde arkadaşım abur cubur kutusu yollamıştı.Fakat hani görseldeki ürünler rocco ülker gibi ele kola gelen ürünler iken bana gelen ürünler..Saray ak gıda gibi birçoğu merdiven altı ürün idi.. Bu sene aynı arkadaşa doğum gününde istediğim günde ulaşacak şekilde kısıtlı ürünlerden artı 10 tl vererek kahve seti yolladım..Bu kahve seti tam gün sonu yerine kırık olarak ulaştı..10 ekim teslim günü idi..Arkadaşım hemen durumu bildirdi.Bana dönüş yapıldı haftasonu girdiği için araya bu ürünün sağlamını 13 ekime yollayacaklarını bildirdiler..Bende olur dedim cana gelmesin dedim..13 ekim sabahı bana dönüş yapıldı..Bu ürünün promosyon olduğunu ve normal gönderim ile 18 ekimde elimize ulaşacağını söylediler..Bende bu ürünün gönül alma olduğunu bir özür telafisi ile aynı gün yollanması gerektiğini ayrıca tekrar kırılmayacağı ne malum diye söyledim..Bize kesinlikle bir sorun olmayacağına dair söz verdiler.. Arkadaşım önemli olmadığını söyledi..Ve bize çukulata kutusu hediye ettiler ama prosedürlerinden vazgeçmediler..Bende arkadaş önemli değil diyince 18 ekim tarihli gönderiyi kabul ettim..Ve bu arada mağzaya kutunun ve french pressin kırık olduğunu bunların tekrar yollanacağını sordum ve evet cevabı aldım..Bunların hepsinin tek tek kaydı var..Velhasıl bu ürün 18 ekimde yerine yine gitmedi..En başından beri şikayet var üzerinden bu durumu gün be gün gelişmeler ile bildirdim..Yine durumu bildirdim geri dönüş yapıldı..Bana kırık ürünü geri yollamadığınız için bizde ürünü yollamadıklarını beyan ettiler..Bende bize böyle bir bilgi gelmedi ve bana kutunun ve french pressin yollanacağına dair mağza yazılı söz verdi dedim ve bunu gösterdim..Ve ben bu kırık ürünğ tekrar yollasam 5 gün geçer siz bunu kabul edip yenisini yollasanız on gün geçer etti onbes gün ee daha ne kadar mağdur olacağım dedim..Para iadesi istedim..Bu sefer çark ettiler haklısınız dediler o zaman bu prosedürü es geçip ürünü tekrar yolluyoruz dediler..Bu seferde ürünü yine normal gönderim ile 30 ekim tarihine salladılar..Bende hiiiç sıkılmadım tek tek şikayet vara her gün yazdım..Ve hergün beni aradılar..Bu ürün 23 ekimde bu sefer kutunun alt kısmını yolladılar üstünü yollamadılar..Bunu da bildirdim..Arkadaş illallah etti yapıştırırım dedi üst tarafını..Ama benim içime sinmedi...Gün geçtikçe bu durumla ilgili yazdım şikayetvara..11 kasım benim doğum günüm..Bu hediye yolladığım arkadaşım bana abur cubur kutusu ve led tabela yollamış sağolsun.Led tabelada sıkıntı yok..Amma velakin gönderdiği abur cubur kutusundaki nota bunlar bir sürü arkadaştan habersiz kalpler atmışş..Ya bu arkadaşın sevgilisi var görse ne der..Veyahut çalıştığı firmada bir kişiye yollasa nereye gider bu konu..İlk gözüme çarpan ve arkadaşın kızdığı yer bu..Abur cubur kutusundaki gofreti yerken bayat olduğunu farkettim..Ve bir kaç ürünün günü geçmiş olduğunu bir kaç ürünün son kullanma tarihinin çok yaklaşmış olduğunu farkettim..Diğer ürünlerin son kullanma tarihine genelde 3 ay 4 ay kalmış olduğunu gördüm..Bugün yine aradılar yeminle aynı şeyleri dinlemekten midem kalktığı için geri dönüş yapmadım..Ya bunlardan alışveriş vs etmeyin burnumuzdan geldi inanın..

Abur cubur kutusundan çıkan bir ürün örneği..

https://www.sikayetvar.com/cicek-sep...anma-gecikmesi

Buda konu ile ilgili şikayet süreci..

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:46 ----------

He şimdi birşey soracağım ben bunu cimer üzerinden günü geçmiş ürünler yüzünden sağlık bakanlığına şikayet edeceğim..Ürünü arkadaşımın yollaması sıkıntı olmaz herhalde sonuçta ortada dolaşan günü geçmiş ve yaklaşmakta olan ürünler var..

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:03 ----------

Üzerinden bir zaman geçtiği için tarihler yanlış olabilir oradan gelmeyin üstüme :D Bunu keleksepetine de bildirdim..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çiçeksepeti pratik bir yer olsa bile çiçek hariç birşey söylenmez oradan.

Zaten pahalı ve diğer ürünlerini gereksiz buluyorum, al ucuzundan çiçek yolla.

sizin basınıza gelen koçtaş'ta başıma gelmişti, e devletten tüketici haklarına başvurup başvuru noyu firmaya yolladınızda cıldırıyorlar.

birkaç menteşe eksiğini 1 ay almamıştım, sikayet sonrası 1 hafta sonra 1 koli menteşe geldi :D

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Çiçek sepeti ne hale gelmiş böyle ?

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir çırpıda okudum. Rezalet puanım 10/10

Vahşi kapitalizmin bile bir raconu vardır. Tüketici mağdur edilmez.

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Çiçeksepeti mi aman aman uzak durun.
    Hanıma evlilik yuldönümünde çiçek yollayayım dedim.
    Çiçeğin akşam saati 16-18 arası yollanmasını istedim.
    Çiçek öğlen saati geliyor. Hanım evde yok. 1. Kata bırakıyorlar, 1. kattaki komşu işi olduğu için evden çıkmadan önce çiçeği 2. kattaki komşuya bırakıyor. 2. kattaki komşu akşam saat sekiz gibi elinde çiçekle bize geliyor. Anlayacağınız çiçek apartmanda elden ele dolaşıyor. Şikayet için aradığımda gönül almak için 10 liralık 3-5 gül göndermek istediler. Aman dedim kalsın onuda bakkaldan almak zorunda kalmayalım.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    HERGÜN mesaj atıyor yaw çiçek lazım olsa zaten ben seni arayıp bulurum
    BloodyBaron bunu beğendi.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Arkadaşlar arkadaş şikayet etmiş..Ben zaten defalarca ilettim durumu..Şikayet üzerine çiçek sepeti ellerinde stok olmadığı için ücreti iade etmiş..Arkadaşımda sağolsun bu ücret ile bana ön tarafında Atatürk silueti arka tarafında gençliğe hitabe olan ahşap kumbara yollamış..Çok sevindim..Fakat ben bakanlığa şikayet ettim ürünleri cimer üzerinden..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)