Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ayda Bebek Taburcu Oldu..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Herkeşin köfte yolladığı firmaların ben büyütürüm ben beslerim ben okuturum dediği alkış tutuğumuz ayda bebek böyle taburcu oldu..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yawuz58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero xpulse
    Yazık günah ayağında ne çorap var nede ayakkabısı üzüldüm açıkçası

mustick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Önce ben de sizin gibi düşünmüştüm ama yolun sonunda gazeteciler ve bir Mercedes bekliyor. Bahtı açık olsun Ayda bebeğin. Umarım söz veren firmalar sözlerini tutar.
    Allah hepimizin evladını korusun.
    https://youtu.be/F6RNtUgf3nw

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi kanmayın şu algı oyunlarına.

videosu var, yalnız cıkmamıs. bir kısmını fotoğraflayıp duyar kasıyor herkes.

unutulmasına 1 hafta falan var daha. simdilik sıcak haber bazı kesim için.

tarikcapar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 250
    Kapının önünde güzel bir mercedes araba bekliyor, ona binip gidiyor... Gösterildiği gibi sefil bir şekilde taburcu olmuyor. he ayağında çorap yok falan diyorsunuz... Ya o babanın yerinde olsanız ? Çocuğu ve hanımı göçük altında can verdi... evi yıkıldı.. kim bilir nasıl bir ruhsal bunalımda.. Çorap gelmemiştir aklına adamın.
    Yalnız ama Kafası Rahat Adam...

duyar kasmayı seviyoruz.

abi sosyalmedyada tum herkes paylaşmış bu fotoğrafı.

gariban yavrucagın tek derdi corap sanki.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    "Bırakın acımızı yaşayalım. O hastaneye girdiğimde de tektim, kızım taburcu olup çıktığımda da. O gün o hastaneye girdiğimde yanımda olan dostlarım taburcu olduğunda da yanımdaydı. Kapının önünde bizi bekliyorlardı. Hastaneden çıkıp arabaya yürüdüğümüz mesafede kısa bir mesafeydi. Evet Ayda’nın ayaklarında çorap yoktu. Ayakları yara içindeyken çorap giydiremezdim. Kızım 5 gün enkaz altında kaldı. Günlerce banyo yapmadı. Eve getirip banyosunu yaptırdım, ayaklarını kremledim. Kızıma ilk defa bakmıyorum, bu çocuğu ben büyüttüm.”

https://onedio.com/haber/ayda-nin-ba...45?ref=slider3
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    2016 HONDA NC750X DCT-2016 YAMAHA N MAX
    şu duygu sömürüsünü ne kadar çok seviyoruz herkes oturduğu yerden ahkam kesiyor. babasinin açıklamasi orda bir çocuğa kimse babasindan iyi bakamaz

babası açıklama yapmış, duyar kasan tipler yüzünden adam acısını bırakıp millete laf anlatıyor.

Bırakın acımızı yaşayalım. O hastaneye girdiğimde de tektim, kızım taburcu olup çıktığında da. O gün o hastaneye girdiğimde yanımda olan dostlarım taburcu olduğunda da yanımdaydı. Kapının önünde bizi bekliyorlardı. Hastaneden çıkıp arabaya yürüdüğümüz mesafede kısa bir mesafeydi. Evet, Ayda’nın ayaklarında çorap yoktu. Ayakları yara içindeyken çorap giydiremezdim. Kızım 5 gün enkaz altında kaldı. Günlerce banyo yapmadı. Eve getirip banyosunu yaptırdım, ayaklarını kremledim. Kızıma ilk defa bakmıyorum, bu çocuğu ben büyüttüm.” açıklamasında bulundu
    AzÇok bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)