Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

coca cola ve pepsi içmeyin!!!

Motovento
    REKLAM ALANI

I run each thin me ...

Bence iç...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kimin neyi tartıştığını anlayamadım Hindistan'daki bir mahkeme sağlıksız diye karar almış koruması, avukatlığı da bize düşmüş ben hiçbir cins kolayı içmiyorum pekçok sebebi var kimseyi de ilgilendirmez kimseye de içmeyin diye baskı yapmam lakin bu bambaşka bir olay ''zehirli atık, tarım ilacı'' ne demek? Direk kanser demek, şu tv de her reklamdan önce bağırta bağırta karşımıza çıkan şişe bayağı beyin yıkıyor demek ki!

Bende şu renksiz meyveli sodanın çok zararlı olduğunu duymuştum. Söyleyen de sağlıklı beslenme konusunda hassas mühendis bir arkadaşım ve mutlaka araştırmıştır. Gerçi bu kolacıların uydurması da olabilir iyice incelemek lazım.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    coca-cola ve pepsi nin zeka geriliği yaptığını okumuştum demekki doğruluk payı olabilir bir arkadaş bu konuda açıklama yapmış ben şahsen bu düşünceye katılıyorum

SuperDude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS 650A
    Dedem 1901 doğumluydu rahmetli, 98 yaşında vefat etii toprağı bol olsun. 97 yaşında hala her hafta 2 kaeh rakısını içerdi... 20 sene de sigara içti... Bünye meselesi.. Hiç kilolu biri değildi. Hep incecikti. Coca Cola da içerdi her pazar kıymalı pide yaptırırlardı fırında, onunla beraber Cola içerdi son nefesine kadar. Coca Cola içmeyip 150 yıl yaşamayı kim ister ki..
    Havalı tiplerin içi boştur çünkü "hava" boşlukları doldurur. Balonun içinde de hava vardır...

richy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    beyler ayran diyorum
    çalkala mehmet çalkala
    çalkala zeynep çalkala
    sıcaklarda tuzlu ayran ooohh mis bu mis
    ==============================
    ==============================

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler