Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İsviçreli bilim adamları açıkladı, en değerli organımız dirsek kıkırdağı.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Arkadaşlar selâm,

Başlık elbette mizahi açıdan atılmıştır, lütfen ling ver kanıtla gibi mesajlar yazmayınız.

Bizde ki bu dirsek fantazisi kaç yılında kim tarafından çıkartıldı emin değilim ama bir virüs sayesinde topluma yayılma hızına şahitlik ediyorum. Eskiden sadece biz ( biz derken aslında o biz, biz değiliz ) yani motosiklet kullananlara özel olan bu dirsek fantazisi artık, 7 den 70' e çok popüler.

Motosiklet kullanıcıları kaskını takardı eskiden dirseğe, bir kısım kadın toka, saç bandı falan da takmıştır. Sporcular da bazen bu yöntemi kullanıyor falan ama artık maske nur cemalimizde değil, dirseğimiz de.
    Buna tekabül kişisel düşüncemdir, sanıyorum ki insanoğlunun vaz geçilmez ve en değerli organı da dirsek kıkırdağı olarak tarih de ve kitaplar da yerini almalı.
    espresso, fatih.met ve arifziyaar bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    ilk gördüğüm bir kaç kişide havalı görünüyor izlenimi yarattı ama sonradan mantığım devreye girdi; havalı görünüm nedir diye sorguladım bir an ve sonra ppeeeh dedim; sayısını bilmediğimiz bir sürü doktor canını dişine takıp insanlara sağlık hizmeti verirken bu maskeleri dirseğine takan insanlar ne düşünüyor acaba dedim, sonra onlara özenti insanlar gözüyle bakmaya başladım.

bazen motosiklet ile bakkaça çakkala giderken bileğime takıyorum maskeyi, motosikletten iner inmez alıp ağıza buruna takması kolay oluyor, eğer uzun yol gidecek ise motosikletimin aynasına takıyorum maskeyi...

dolar kaç para oldu ya? gündemi saptırmayın
    U.KALKAVAN ve espresso bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dolar kaç para oldu ya? gündemi saptırmayın
    Ne yapacaksın dolar'ı? Dolarla mı maaş alıyorsun?

Bir keyif çayı söyleyeyim mi? İçiyor mu herkes?

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    ling ver kanıtla, yoksa inanmayız!!! bence diz kapağı daha değerli...

Maske takıp takmama ayrı bir konuyken maskenin kendi başına koruycu olup olmadığı ayrı bir muamma.Hatırlarsınız salgın ilk başladığında "maske takmanın hiçbir faydası yok, virüsün bulaşıcılığı çok yüksek, maske buna engel değil" tarzında doktorlardan ve uzmanlardan açıklamalar vardı.

Daha sonra ne olduysa "maske virüs yayılmasını engelliyor, takın,sonra rahat rahat dolaşın" gibi bir algı yaratıldı.

Şimdi hangisi doğru bunların?

Bana kalırsa "isviçreli billim adamları kafaya kese kağıdı takmak virüsten korur" dese gider kafama kese kağıdı takarım arkadaş. Benim uzmanlara inancım var ancak uzmanlar da azıcık tutarlı olsunlar lütfen.

Bana öyle geliyor ki dostlar baktılar virüsün yayılması engellenemiyor, dünya ekonomisi felç olma noktasına gelmiş, hiç değilse maske ve sosyal mesafe kuralıyla güvendesiniz algısı yaratalım, işletmeler tekrar açılsın, ölen ölür kalan sağlar bizimdir mantığıyla iş yürütmeye başladılar.

Umarım en kısa sürede etken bir aşı üretilir de rahatlarız.

Dipnot olarak: Bu çinlilerin yatacak yeri yok valla, tüm dünya toplanıp bunlara krizin faturasını kesmeliyiz. En az 1 yıl bunları bedavaya çalıştırıp tüm dünyaya bedava mal vermeleri lazım, yoksa bu çekik gözler akıllanmaz, başımıza musallat olmaya devam ederler.

Bana da birkaç motosiklet aksesuarını beleş yollarlarsa onları affedip olayları unutmaya hazırım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)