Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ehliyet sürücü kursu ismi lazım deyil halkalı istanbul

Motovento
    REKLAM ALANI
    kurubuzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj discovery
    sevgili arkadaşlar başımdan gecen bir olayı amlatmak istiyorum A2 ehliyetim var B yi almak için kursa kayıt olduk 900 tl anlaşdık saglık raporu resim derken teslim ettim hepsini pazartesi arayın ders saatlerini seçelim dediler aradım ayın başında sınavlar var ay sonuna arayın 2 hafta sonra derslerini yazalım ay sonu geldi aradık hafta sonu derslerimiz iptal edildi denildi neden dedim pandemiden dolayı bunu en başından neden sölemediniz para iadesi isdedim yetkililerle görüşmesi gerekdigini söledi aradım bir kaç saat sonra hafta sonuna ders ayarlayabilecegini söledi cumartesi pazar öglen 14.30 da neyse uzun olcak yazım kusura bakmayın.
    cumartesi ilk defa arabaya bindik çalışdırdık güzel 1. ders bitti pazar günü ders iptal olmuş neden ? sınav varmış eyw dedik haftaya cumartesi pazara ders yazdırdık gün geldi cumadan arıyolar hafta sonu sınav var dersler iptal onada eyw bir sonraki haftaya yazdırdık cumartesi günü ve pazara cumartesi desr aldık pazarı gene iptal ettiler onada eyw derken bana sınava gircem tarihi sölediler 15 kasım da sınava gircem ama 2 kere ders almışım diger derslerimi ne zaman alıcagımı söledigimde ayarlıcaz deniliyo sakınlimi bozmadm google amcadan kursun yorumlar kısma güzelce şikayetimi yazdım sonrada hakem heyetine gidcegimi yazmışdım oda ne yorumdan 1 saat sonra telefonum çalıyo açdım ehliyet kursu ders programında boşluk oluşdu 14.30 olan iptal olan dersimi sabah 09:00 aldık iyi bakım şimdi olay başlıyo .
    bu sabah 08:50 kursun önündeyim ve kepenkleri kapalı bir tane küçük hanım bekliyo yagmurun altında ben motosiklettle gittim yanına park etttim tanışma başladı .
    ben: merhaba ders almayamı geldiniz
    bayanın ismi yagmur : evet
    ben :kapalı dükkan ilk defami geliyonuz bu saatte
    yagmur : evet ilk defa geliyorum bu saatte ve haftaya sınavım var hiç ders çalışmadım nasıl yapıcam bilmiyorum diyo
    gülermisin aglarmısın
    devamı gelicek ..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seramik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    Hep aynı olaylar. Hiç kimse MEB ye şikayet etmediği için bu olaylar büyüyüp dağ gibi oluyor.

Dikkat edin en sonunda size derslere katıldığınıza dair bir forumda satır satır gün gün imzalatacaklar. Eğer tam derse almadılarsa o kağıdı imzalamanızı tavsiye etmem.

Hatta Hanımefendi gibi bir durumu olan varsa sınav zamanı gelince sınav memurlarına da bu durumu söylesin.

Aynı şeyi gördüğünüz aynı dudumdaki kişilere de anlatmanız iyi olacaktır.

Her türlü yanlış var ve her türlü susuyoruz sonumuz iyi değil.
    BloodyBaron ve kurubuzz bunu beğendiler.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence iyi dayanmışsın kavga cıkartmayarak
    kurubuzz bunu beğendi.

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kurubuzz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili arkadaşlar başımdan gecen bir olayı amlatmak istiyorum A2 ehliyetim var B yi almak için kursa kayıt olduk 900 tl anlaşdık saglık raporu resim derken teslim ettim hepsini pazartesi arayın ders saatlerini seçelim dediler aradım ayın başında sınavlar var ay sonuna arayın 2 hafta sonra derslerini yazalım ay sonu geldi aradık hafta sonu derslerimiz iptal edildi denildi neden dedim pandemiden dolayı bunu en başından neden sölemediniz para iadesi isdedim yetkililerle görüşmesi gerekdigini söledi aradım bir kaç saat sonra hafta sonuna ders ayarlayabilecegini söledi cumartesi pazar öglen 14.30 da neyse uzun olcak yazım kusura bakmayın.
    cumartesi ilk defa arabaya bindik çalışdırdık güzel 1. ders bitti pazar günü ders iptal olmuş neden ? sınav varmış eyw dedik haftaya cumartesi pazara ders yazdırdık gün geldi cumadan arıyolar hafta sonu sınav var dersler iptal onada eyw bir sonraki haftaya yazdırdık cumartesi günü ve pazara cumartesi desr aldık pazarı gene iptal ettiler onada eyw derken bana sınava gircem tarihi sölediler 15 kasım da sınava gircem ama 2 kere ders almışım diger derslerimi ne zaman alıcagımı söledigimde ayarlıcaz deniliyo sakınlimi bozmadm google amcadan kursun yorumlar kısma güzelce şikayetimi yazdım sonrada hakem heyetine gidcegimi yazmışdım oda ne yorumdan 1 saat sonra telefonum çalıyo açdım ehliyet kursu ders programında boşluk oluşdu 14.30 olan iptal olan dersimi sabah 09:00 aldık iyi bakım şimdi olay başlıyo .
    bu sabah 08:50 kursun önündeyim ve kepenkleri kapalı bir tane küçük hanım bekliyo yagmurun altında ben motosiklettle gittim yanına park etttim tanışma başladı .
    yagmur : evet ilk defa geliyorum bu saatte ve haftaya sınavım var hiç ders çalışmadım nasıl yapıcam bilmiyorum diyo
    gülermisin aglarmısın
    devamı gelicek ..
    Tebrik ederim. Çok iyi bir iş yapıyorsun. Yazmaya devam et. Kendilerine de söyle. Biraz toplasınlar kendilerini. En azından okuyanlar bilgi sahibi olur.

Motosikleti
    NC750X
    bence ismi de verilmeli böyle yerlerinki başkalarının da canı yanmasın.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Alıntı kurubuzz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gülermisin aglarmısın
    devamı gelicek ..
    Türkiye'de kurslar böyle maalesef.

kurubuzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj discovery
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türkiye'de kurslar böyle maalesef.
    valla orjinal kurubuz abim şikayet etmedigimizden oluyo bunlar.
    anlatmaya devam ediyom
    pazar sabahı 09:00 başlıcak olan ders 09:20 de başladı bindik arabaya gidiyoz yanımdaki ders veren arkadaş aldi telefonu eline yorumlara nasıl bakıyoz diyo ayak bacak yapıyo bende dedim yetkin yoktur göremezsin belki ,yorumlara bakıyoki bana laf sölicek rastgelmiş gibi abi senin yorumun var ayıp etmişsin diyo yok yaw ayıpmı etttim dedim şimdi ben bu şikayeti etmeseydim bu derssi alamazdım deyilmi diyom sesi cıkmıyo başladı konuşmaya abi senin yorumun yüzünden ofisdeki kızlar müdürden fırca yedi diyo umrumda olurmu diyorum elleri ayakkları titremeye başladı elemanın sinirden neyse bu halen konuşuyo işden atılırlar cıkartılırlar yorumu lütfen sil dedim silmem neyse mevzu böle devam ederken sigara molası verdik ders alanında yanımıza 2 kişi geldi ders hocasına söledigi ilk söz gelenlerin hocam bırazdan sınavım var gecemezsem kalan derslerimi ne zaman vericeksiniz olaya bak be herkeze dersleri eksik ver bide yüzsüz yüzsüz konuşmalar .
    bakalım bu cumartesi 4 . dersi alıcam bu sefer kavga ederim dayak yersem burdan sölerim toplanır döveriz .

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:36 ----------

Alıntı cgokhana adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence ismi de verilmeli böyle yerlerinki başkalarının da canı yanmasın.
    ismini özelden isteyen olursa sölerim şimdilik ders aldıgım için burdan yazmadım

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:38 ----------

Alıntı AzÇok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tebrik ederim. Çok iyi bir iş yapıyorsun. Yazmaya devam et. Kendilerine de söyle. Biraz toplasınlar kendilerini. En azından okuyanlar bilgi sahibi olur.
    kavga cıkarsa arımmı senide

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:42 ----------

Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence iyi dayanmışsın kavga cıkartmayarak
    normalda dagıtırdım orayı bacak kırık şuan 3 mahkemem var adam dövmekden 4. olucakdı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)