Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

çanakkale köprüsü geçiş garantisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı siyanoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçiş garantili yap işlet devretli ihalelelerde sorumlu mahkeme ingiltere de . Yani kendi yargını kendi adaletini baypas ediyorsun bu nasıl bir iştir. Aynı şey amerika yada avrupa ülkesinde olsa sorumlu mahkeme Türkiye de dense ülke ayağa kalkar bizde bürokrasi dilsiz yargı dilsiz basın dilsiz .
    Bu işler dünyada böyle yürüyor. Kim güvenir senin hakimine, savcına, kanuna, daha 4500 adalet görevlisi işten atılmadı mı? Bak ortalık kandırılmış ama zengin bir sürü dünün cemaatçisi bu günün saraylısı ile dolu. Elin Korelisi milyarlık köprü yapacak, elin oğlu milyarlık kredi verecek birde bunlarla uğraşacak öylemi.
    Not: Dubai deki bu işlere bakan 6 mahkemenin hakimi İngiliz 1 mahkemenin de hakimi Hong Kong luymuş ben bloombergin yalancısıyım. Adamlar bırak kanunu hakimi bile İngiltere'den getiriyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tefoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S200
    devlet bütçesi 20 yıl daha kendine gelemez. bu kadar büyük garantiler ihaleyi verenlerin ihaleyi alan şirketlerin örtülü sahibi/ortağı olduğunu gösterir. yoksa bu kadar uçuk kazanç imkanı vermezlerdi.
    Aşırı hız ve dikkatsizlik motorcunun en büyük düşmanıdır.

siyanoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu işler dünyada böyle yürüyor. Kim güvenir senin hakimine, savcına, kanuna, daha 4500 adalet görevlisi işten atılmadı mı? Bak ortalık kandırılmış ama zengin bir sürü dünün cemaatçisi bu günün saraylısı ile dolu. Elin Korelisi milyarlık köprü yapacak, elin oğlu milyarlık kredi verecek birde bunlarla uğraşacak öylemi.
    Not: Dubai deki bu işlere bakan 6 mahkemenin hakimi İngiliz 1 mahkemenin de hakimi Hong Kong luymuş ben bloombergin yalancısıyım. Adamlar bırak kanunu hakimi bile İngiltere'den getiriyor.
    Mesele kendi adalet sistemine güvenmeme değil, adalet sisteminin de siyasi temayüle göre değişmesi. Yani bu şirketler ve ihale verenler geçmişe yönelik yargılanamasın ve kazanımlar kaybedilmesin derdi

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Bakınız bu haberi okuyunuz , Türkcell devletleştirildi sonunda işte. Bu yatırımların da sonu aynı olacak , ama öyle , ama böyle devletleştirilecek , giren kazığı çıkartmak da 80 milyonun fakirleşmesine sebep olacak. İyi bir siyaset ve hükümet bu kazığı biraz küçültebilir , tek umudumuz o ! http://www.diken.com.tr/hisse-devri-...-ortak-oluyor/

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Devletçilik ilkesini canlandırıyorlar işte.

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Olaya pozitif bakalım cebimizden para çıkmadan köprü yaptırıyoruz Ahahahahhahahah

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Yatırım yapmak iyidir ama devletimiz artık bir yatırım kararı aldığında ben korkmaya başlıyorum.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Burada bir paradoks mevcut: vergiyi halkın sırtına yükledikçe halk fakirleşiyor. İnsanlar bir noktada vergisini bile ödeyemeyecek duruma gelecekler. Kimileri vergiden kaçınacak, misal evde bira yapacak, sarma tütün içecek. Eğer bütçe vergi gelirleri ile tutturulamaz yani hazine hedeflenen gelir ile dolmazsa bu garanti ücretler nasıl ödenecek?

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burada bir paradoks mevcut: vergiyi halkın sırtına yükledikçe halk fakirleşiyor. İnsanlar bir noktada vergisini bile ödeyemeyecek duruma gelecekler. Kimileri vergiden kaçınacak, misal evde bira yapacak, sarma tütün içecek. Eğer bütçe vergi gelirleri ile tutturulamaz yani hazine hedeflenen gelir ile dolmazsa bu garanti ücretler nasıl ödenecek?
    Simdiye kadar oldugu uzere ulkenin uzerinde yurudugu orta gelirlilerin kanini emerek tabii ki... Velhasil alt sinif ac kalmayacak kadar doyurulup memnun edilir illa ki. Duzeni donduren milyarderler de ihmal edilmez. Arasi cok onemli degil. Zaten oy vermeyenlerin cogunlugu da bu egitimli, kalburustu kisimdan.
    espresso bunu beğendi.

joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    kusura bakmayın geçmediği köprünün parasını ödemekten rahatsız olmayan insanın zekasından şüphe ederim.

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    oğuz’da bir deli dumrul vardı. bir kuru çayın üzerine köprü yaptırmış, geçenden otuz üç akçe, geçmeyenden döve döve kırk akçe alır idi. “var mı benden güçlüsü” diyerek de meydan okur idi.
    Peki Ege'ye gidenler bu köprüden geçerse (Şu an garanti geçişi sağlayamadığımız Osmangazi'den geçen sayısı daha azalmaz mı ?
    Akp küçük esnaf zinhiyetinin partileşmiş halidir ve küçük esnaf kolay batmaz ve batarken beraberinde ona güvenenleride görürür.

Sıkı tutunalım.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    TurkCell devletleştirildi mi? dün vodafone bayisinde meraktan sorguladım ve faturaya ek telefon vermiyorlar bana, sebebi ise TurkCell borcum varmış...

2016 yılından kalma bir borç, bana üç kağıtçılık yaptılar yoksa ben onu defalarca ödemiştim şimdiye, ama masuz ödemiyorum, hem ben TurkCell superonline internet kullanıyorum 3 yıldır ve geçen bir buçuk sene önce TurkTelekom mobil hattım üzerine telefon almıştım..

aslında TTelekom bana yamuk yaptığı için 4 yıldır kullanıyor olamamı umursamadan bir anda vodafone geçiş yaptım...

adam gibi hizmet yok mu ya? TTnet durduk yere 255 lira geçirdi bana onuda unutmuyorum, yav varya lanet gelsin. hatta TTnet o 255 lirayı geçiremeyecekti ama ne hikmet ise müşteri memnuniyeti için daha 1 ay bile olmadan önce kaydedilen o sesler yok oldu nedense..

yine kızmaya başladım..

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)