Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

BİMCELL KULLANAN VAR MI?

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Arkadaşlar yaklaşık 10 senedir vofafone kullanıyorum..Geçen iki ay faturayı ödeyemedim ( icra işyeri tadilatı sağlık sorunlarım yüzünden) sonra gittim yatırdım..Kullandım geçen ay 85 tl fatura yollamışlar bunun üzerine (normal ücreti)...Fakat kalkmışlar bu ay 585 tl fatura yollamışlar...Kitlendim kaldım aradım müşteri hizmetlerini..2 ay ödeme geciktirdiğim için taksitli verdikleri telefonun parasının gerikalanını faturaya yansıtmışlar..Bende ödeyip hattı taşıyacağım bime sürekli gider gelirim baktım tarifeler gayet uygun.Her ay bunlara 90 tl ödeyeceğime gideyim benzeri tarife bimde 20 küsür lira..Kullanan var mı bu hattı..

Ulan bir günümde normal geçsin arkadaş...
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Bimcell iyidir avea alt yapısı kullanır memnunum

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:31 ----------

Ne zaman tl yüklediğini unutursun iyidir 20 tlye 1 ay bedava int verir 6 saniyesi1 kuruştur iyidir hoştur

Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Şimdi elimde broşür var..

Her yöne 600 dk 2gb internet 16 tl yazıyor 20 tl yükleyene 500 sms 1 gn net hediyeli imiş..Benim vodafone tarifem de buna benziyor idi manyakmıyım ben.. Bir de ayıp yahu 10 senelik hat kaçak köçekmişiz gibi peşin faturaya yansıtmışsınız telin parasını..

Motosikleti
    Var
    Alo deyip kapatmaya 1 lira felan gidiyodu bu Turkcellde delirdim sonra Bimcele geçtim rahat ettim

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Benimde hattım 2 yıldır bimcell çok memnunum. Tarife degistirmek iptal etmek çok kolay, konuşmanın dakikasi 10 kuruş oldugu icin ben bazen konusma paketi bile almiyorum. Paketlerde gayet uygun.

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Ayda 28 TL ye 5 gb internet, 600 dk, 500 sms ve bimcellilerle sınırsız konuşma alıyoruz 3 ayrı telefona.

rebirth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hattım Bimcell, motosikletim Ybr 125. İkisini birden kombo yapınca fakir gösteriyor, ama çok memnunum.
    Onurhan D, Jemand, bursalıali ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Piaggio X9 500
    http://www.bimcell.com.tr/Content/24...-paketler.aspx

Şu ideal olan hakikaten idealmiş arkadaşlar..
    hercul3367 bunu beğendi.

GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    Siz adamı BIMCELL'i yaparsınız vallaha
    Tarifeler dakikalar, smsler havada uçuşuyor. Vodafone'u beğeniyorum. 7 gb internet 1000 dk 1000 sms 59 tl,
    Bitince sözleşme bimcell düşünmeye başladım. Ne de olsa avea altyapılı. Mantıklı

Motosikleti
    Var
    Alıntı rebirth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hattım Bimcell, motosikletim Ybr 125. İkisini birden kombo yapınca fakir gösteriyor, ama çok memnunum.
    Bimcell deyil biz ona Avea kullanıyoruz diyoruz

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Ben uzun süredir pttcell kullanıyorum, her ay sabit taahhütsüz fatıralı hattıma 16 tl fatura geliyor.
    En iyiside sınırsız internet olması, yavas ama en azından WhatsApp mesengerı vs sorunsuz kullanıyorum. Dağ başında yaşamıyorsanız yeterince sorunsuz.

Motosikleti
    R25
    Avantajlı 4 GB paketi
    Her yöne 750 dk 1000 sms ve 4 GB internet 25 TL ve faturasız Türk Telekom'a geçin bim le uğraşmayın

Motosikleti
    Cb 250 R
    Türk telekom altyapısını kullanıyo zaten bimcell ilk çıktığından beri kullanıyorum.4 sene falan oldu memnunum.20 tl sallıyorum 1 gb internet veriyor hediye olarak.Bidahaki ayda yüklediğim 20 tlye paket alıyorum.Yani aylık 10tl ye geliyor bence çok uygun.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    sanıyorum 3 senedir kullanıyorum çok memnundum ancak en yakın zamanda çıkacağım nedenine gelirsek.

bir yakınım hattına tl yükletti gelmedi .müşteri hizmetlerini aradık ama müşteri hizmetlerine bağlanıp konuşma gibi bir secenek yok :D vede içindeki tl yedi mi ? bidaha arama len der gibi neyse bime gidip müdürle konusuyon sana 2 hafta dönmüyorlar ,tl olmadan hakkımı alıcam diye beklerken kızıp tekrar yanlarına gidince bide ne desinler sizin hattınıza tl yüklenmiş .uleyn 15 tl için çakallık peşindemi koşturcamızı sanıyorsunuz ? ayıp ya insana değerinizi....

15 tl paket alıcam tam kasadan yükleme yapıyorsun bir bakıyon telsiz ücreti kesiliyor haydaaa .sonra iyi bari 5 tl daha alayım oda ne oyle yüklenmiyor:D

birsürü paket yapmak güzelde sonra bunların ıptalleri ile ugraşıyorsun tam tl yüklüyorsun hop istemediğin paket e noldu tl n gitti .

rebirth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bimcell deyil biz ona Avea kullanıyoruz diyoruz
    Telefonun ekranında Bimcell yazıyor, kurtuluş yok.

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    05352304722 noyu kendi adıma 1999 yılında Türksel'den aldım. 7 sene sonra Türksel beni çok öpüyor diye
    düşündüğümden o günkü ismi ile Aysell'e taşıdım. Aysell oldu Avea . 2 sene sonra baktım Avea da beni öpüyor, haydi geçtik Bimsell'e . Sonradan öğrendik ki meğer Bimsell'in kendi baz istasyonları yokmuş, Avea'dan kiralık hizmet alıp bize pazarlıyormuş. Şimdi ise kaçacak yerim kalmadı. Bile bile lades diyor Bimsell'in beni öpmesinden memnun olduğumu anlatıyorum arkadaşlarıma. Bu arada ben de Olcay beyle aynı
    tarifeyi kullanıyorum , 5 gb net 600 dakika konuşma 500 sms ve diğerleri . Yetiyor ve artıyor. SELAMLAR.

Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Alıntı bursalıali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    05352304722 noyu kendi adıma 1999 yılında Türksel'den aldım. 7 sene sonra Türksel beni çok öpüyor diye
    düşündüğümden o günkü ismi ile Aysell'e taşıdım. Aysell oldu Avea . 2 sene sonra baktım Avea da beni öpüyor, haydi geçtik Bimsell'e . Sonradan öğrendik ki meğer Bimsell'in kendi baz istasyonları yokmuş, Avea'dan kiralık hizmet alıp bize pazarlıyormuş. Şimdi ise kaçacak yerim kalmadı. Bile bile lades diyor Bimsell'in beni öpmesinden memnun olduğumu anlatıyorum arkadaşlarıma. Bu arada ben de Olcay beyle aynı
    tarifeyi kullanıyorum , 5 gb net 600 dakika konuşma 500 sms ve diğerleri . Yetiyor ve artıyor. SELAMLAR.
    Senelerce turkcell hazır kart kullandım bir gün aradım kardeş şu konuşma sürelerini ayarlasak diye..Neyse ayarladılar dakika da 4 değil de 3 kontör atmaya başladı anam bir baktım smsler tek kontör atarken 2 kontör atmaya başladı ulan dedim allah belanızı versin hattı attım çöpe..
    bursalıali bunu beğendi.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Alıntı GT250rAlanya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    .............Vodafone'u beğeniyorum........ 7 gb internet 1000 dk 1000 sms 59 tl..........
    TurkTelekom yani Avea faturalı 29 tl 8 gb internet 1000 dk 1000 sms kullaniyorum, aynı mönüye her ay 30 lira fazla ödeme, nesini beğeniyorsun ;)
    GT250rAlanya ve bursalıali bunu beğendiler.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    peki bu kadar cep telefonlarına yönelmişken hâla ev telefonu kullanan var mı ?
    bursalıali bunu beğendi.

Beyler bende bir soru sorayım.
    Babama geçen hafta bimcell hat aldık. Telefonu samsung e1150
    Hattı taktık telefon sim hatası veriyordu.
    Sonra annemin telefonuna taktık baktık ki sorun yine var. annemin telefonu da samsung s3 mini
    Bu sefer efsane eski nokia'ya taktım hat çalıştı
    Annemin telefonuna taktık çalıştı, babamın telefonunda yine çalışmıyor.
    Sizce hatta bir problem olabilir mi yoksa yeni telefon şart mı ?

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)