Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

CV'mi Yorumlamanıza İhtiyacım Var

Motovento
    REKLAM ALANI
    _alp_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VTX 1300
    Github'daki profil resminizden çok genç bir arkadaşımız olduğunuzu anlıyorum. Size tavsiyem aşağıdakilere dikkat edin.

Github'daki projeleri CV'nize yazın. Başvuru yaptığınızda, insan kaynakları ilk olarak şimdiye kadar ne yaptığınıza, iş deneyiminize ve en son okulunuza bakacak. Büyük bir şirketse belli okullar dışındakileri baştan eliyorlardır. Github'a da sadece teknik ekip girer bakar (şanslıysanız).

Burası çok önemli! Sizin websiteniz'in süresi dolmuş. Hiç kimse, girip yazdığınız kodu okumaz. "Off ne güzel loop yazmış", "comment'ler bir harika" vb. değerlendirmeler beklemeyin. Herkes, teknik ekip te dahil, direk çalışan bir proje, en azından demo vb. ve yanında açıklama görmek ister. Github'daki projelerinizin linkleri açılmıyor. Github'daki linklere tıklayıp, açılmadığı anda geçmiş olsun. Direk elerler. Hatta yeteri kadar hızlı açılmazsa yine geçmiş olsun. Yine elerler.

İyi şanslar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    murattatoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilla RS660
    Daha güzel bir çalışma yapılabilirdi. Çok basit olmuş bu kadar tasarım alanında eğitim alan kişinin benden daha güzel layer düzenlemesini beklerdim.

Alıntı mavzer-i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende geçenlerde olağan dışı farklı bi cv hazırlamak istedim.
    fotoğrafım bile olağan dışı :D
    ama henüz kullanmaya başlamadım. ama kullanırsam bu cv yi kullanmayı planlıyorum

bir çok cv çeşidi araştırdım bu yaptığıma benzer bişey buldum biraz daha kendi dokunuşlarımı katarak bunu yaptım.

senin cv de güzel bence. minimal tasarımları çok beğeniyorum. tabi genele vurucak olursak çok basit kalmış gibi geliyor.
    sanki bişeyler eksik gibi.
    güzel bi yemek yersiniz de yemek te bişey eksik ama anlamazsınız ya.
    onun gibi sizin cv de. bişey eksik ama ne olduğunu söyleyemiyorum.
    en azından kendi bakış açıma göre

https://i.hizliresim.com/B2oC20.jpg
    TATOĞLUBİLİŞİM

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    Medeni halin yazması gerekir mi yada fotoğraf olması gerekir mi bilmem ama bunlar önemli şeyler bence mülakatta dikkat ederler.

Mesela evli olanlara öncelik verebilirler işine daha sıkı sarılır yada baştan aşağı dövmeli olan birini işe almak istemeyebilirler bunları illaki mülakattada görürler ama zamandan kazanmış olursunuz belkide eklerseniz yurtdışı ile kıyaslamayın bence

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Ben olsam, üzerinde yazanlar kriterlere uygunsa eğer, böyle renkli bir CV hazırlamış kişiyi görüşmeye çağırıp tanışırdım. Bu tip şeyler bizim Türk kafasına fazla gelir. Motosiklette ve cep telefonunda standardın veya genel geçerin dışına çıkamadığımız gibi bunlarda da çıkamayız. Sırf renkli olduğu için birçok firma CV'yi açtığı gibi kapatıp geçecektir. Bence net ama az bilgi içeren bir CV... Bakıldığında her şey düzenli ve yerli yerinde duruyor. Normal hale getirilirse (beyaz fon, siyah yazı) tabi ki daha çok ilgilenen çıkacaktır.

Yalnız, ikinci sayfada yazanlar nedir öyle ? Latince mi o ? Wikipedia'dan baktım yine de anlamadım.

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    Alıntı murattatoğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha güzel bir çalışma yapılabilirdi. Çok basit olmuş bu kadar tasarım alanında eğitim alan kişinin benden daha güzel layer düzenlemesini beklerdim.
    her zaman daha güzeli yapılabilir. ben ne kadar güzel yapsam her zaman daha güzelini isteyen çıkar elbet
    since 1987

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)