Türkiyenin En Büyük Motosiklet Aksesuarları Sitesi
Kapat
Üye Girişi
Motovento
Motoruma.com
Motomax
REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

CV'mi Yorumlamanıza İhtiyacım Var

CFMOTO Z Force 550
    REKLAM ALANI
    _alp_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VTX 1300
    Github'daki profil resminizden çok genç bir arkadaşımız olduğunuzu anlıyorum. Size tavsiyem aşağıdakilere dikkat edin.

Github'daki projeleri CV'nize yazın. Başvuru yaptığınızda, insan kaynakları ilk olarak şimdiye kadar ne yaptığınıza, iş deneyiminize ve en son okulunuza bakacak. Büyük bir şirketse belli okullar dışındakileri baştan eliyorlardır. Github'a da sadece teknik ekip girer bakar (şanslıysanız).

Burası çok önemli! Sizin websiteniz'in süresi dolmuş. Hiç kimse, girip yazdığınız kodu okumaz. "Off ne güzel loop yazmış", "comment'ler bir harika" vb. değerlendirmeler beklemeyin. Herkes, teknik ekip te dahil, direk çalışan bir proje, en azından demo vb. ve yanında açıklama görmek ister. Github'daki projelerinizin linkleri açılmıyor. Github'daki linklere tıklayıp, açılmadığı anda geçmiş olsun. Direk elerler. Hatta yeteri kadar hızlı açılmazsa yine geçmiş olsun. Yine elerler.

İyi şanslar.

Motosiklet Aksesuarları ve Ekipmanları Online Satış Sitesi
    REKLAM ALANI
    Motomax
    murattatoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Daha güzel bir çalışma yapılabilirdi. Çok basit olmuş bu kadar tasarım alanında eğitim alan kişinin benden daha güzel layer düzenlemesini beklerdim.

Alıntı mavzer-i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende geçenlerde olağan dışı farklı bi cv hazırlamak istedim.
    fotoğrafım bile olağan dışı :D
    ama henüz kullanmaya başlamadım. ama kullanırsam bu cv yi kullanmayı planlıyorum

bir çok cv çeşidi araştırdım bu yaptığıma benzer bişey buldum biraz daha kendi dokunuşlarımı katarak bunu yaptım.

senin cv de güzel bence. minimal tasarımları çok beğeniyorum. tabi genele vurucak olursak çok basit kalmış gibi geliyor.
    sanki bişeyler eksik gibi.
    güzel bi yemek yersiniz de yemek te bişey eksik ama anlamazsınız ya.
    onun gibi sizin cv de. bişey eksik ama ne olduğunu söyleyemiyorum.
    en azından kendi bakış açıma göre

https://i.hizliresim.com/B2oC20.jpg
    TATOĞLUBİLİŞİM

ANES MOTOR
    Hero Motosiklet
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)