Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Moto Vlog için Eken aldım ama mikrofon büyük problem

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawasaki Z250SL
    Kameraya harici mikrofon takılmıyor,orjinal mikrofonu ise çok kötü,buna bir çözüm bulabilir miyiz?
    Ayrıca Sd kartların yazma ve okuma hızları,ekenle çektiğim videolarda kalite farkı yaratır mı? Yaratır ise hangisini almalıyım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    kart "clas10" olduktan sonra farketmes. eken çok yüksek kalite çekemediği için kart olarak çpk düşünmene gerek yok

harici mik olarak kasayı açıp içine işlem yaparak mik takabilirsin

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu arada motorun hayırlı olsun gardaş

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Şu şekilde meşakkatli bir iş var Eken kameralar için. Eliniz yatkınsa deneyebilirsiniz. Onun haricinde telefon ile ses kaydedip çeşitli düzenleme programlarıyla videoya ekleyenler var. Hafıza kartı konusunda ise her "class 10" kart Eken'de çalışmıyor ya da tam verim alamıyorsunuz. Taktığınız kartın kalitesine göre video kalitesi etkileniyor fakat seçim şansı size bırakılmıyor. Şöyle ki, kalitesiz bir hafıza kartı kullanıyorsanız cihaz video kalitesini 4K'ya ayarlamanıza müsaade etmiyor. Ben Eken H9R cihazımda şu ürünü kullanıyorum, bir sorun yaşamadım.

Motosikleti
    Dominar D400
    Ses kaydını ayrı görüntü kaydını ayrı yapıp sonra ikisini bilgisayarda birleştirin. Telefonunuza kablolu mikrofon takabilir ya da en basitinden kulaklığınızın mikrofonunu kullanıp ses kaydı yapabilirsiniz.
    mustafaat bunu beğendi.

Ned Low - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Eken'lere harici mikrofon yuvası açılabiliyor. Bazı forumlarda ve hatta Youtube'da birçok video bulabilirsin bununla ilgili. Elin yatkınsa kendin de çok kolay bir şekilde yapabilirsin. Benim elim yatkın olmadığı için bu işi yapan bir instagram sayfasına ücreti mukabilinde yaptırdım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)