Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Ne salih ne troll ne de kız görünümlü erkek.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı Nicksizabla adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu forum aklımıza gelen şeyleri yazmak sormak ve söylemek için yok mu?
    Saliha abla pardon nicksizabla evet aynen öyle form kuralları içinde istediğinizi sorar, söyler, yazarsınız hiç bir kısıtlama yok.
    Ben artık küfür etmeye başlayacağım ama kimseye kıyamıyorum. Bu Salih kimdir, neyin nesidir bilmiyorum.
    Millete küfür edeceğinize kendinizi sorgulasanız daha doğru olmaz mı ? Bak bu formda bir çok yeni arkadaş yeni konu açıyor kimse ulan bu Salih mi acaba demiyor.

Açılan konular ve açan kişilerin ne zaman üye oldukları ve gördükleri muamele belli herkes görüyor.

Ben kadınım ( bayanım ) artçı bayanlar karpuz gibi poposunu çıkarıyor düşüncesini uyandıracak konular açarsanız herkes hop bir dakika ne oluyor. Dolmuşa mı geliyoruz der.

Pardon yani

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Ben kimsenin giyim şekline karismiyorum isteyen istediğini de giysin. Sadece yerine ve zamanına göre giysinler.

Müthiş

tarikcapar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 250
    Gel, Ne olursan ol Yine gel... Salih'te olsan gel Saliha da olsan gel
    Yalnız ama Kafası Rahat Adam...

mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar bu forum aklımıza gelen şeyleri yazmak sormak ve söylemek için yok mu?

Ben artık küfür etmeye başlayacağım ama kimseye kıyamıyorum. Bu Salih kimdir, neyin nesidir bilmiyorum.

Bu konuyu açmama vesile oldunuz resmen. Istediğim kişiyi de eleştiririm. Övmek gibi eleştirmek de insanın hakkı. Ben kimsenin giyim şekline karismiyorum isteyen istediğini de giysin. Sadece yerine ve zamanına göre giysinler. Motorsa etek şort giyerek insanlara kötü örnek oluyorlar. Şort giyen erkekler de dahil. Siz bilmezsiniz belki ama küçükken motor hevesi olan kızlar o ablaları görüp öyle olması gerektiğini ve öyle yapmayı tercih ediyor örnek alıyorlar. Beğenilmek herkesin içindeki bir şey ama bunu bedenini sergilemeden de yapabilirsin. Ayrıca kimseye de hakaret etmedim.

Nickimi keşke nicksizabla yerine nicksizanne yapsaydım. Bu kadar tepki almazdım.

Bu forumdan aranızdaki birkaç kişi yüzünden aşırı soğudum ve bir daha da kullanmayacagim. Uyelik nasıl silir bilmiyorum bilen yardımcı olursa sevinirim.

Daha tanımadığınız biri için burasa yazdigi birkac şeye gore hemen bir şeyler yakıştırmayın. Yok salih naber yok troll yok ne bicim kadınsın... neyse sitemim bu kadardı.
    Hakaret edenlere tepki gösterme,al çıktıları ver avukata.Sonra sen gerçekten kadınmısın yoksa salihmisin ortaya çıkar

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Saliha abla pardon nicksizabla evet aynen öyle form kuralları içinde istediğinizi sorar, söyler, yazarsınız hiç bir kısıtlama yok.

Millete küfür edeceğinize kendinizi sorgulasanız daha doğru olmaz mı ? Bak bu formda bir çok yeni arkadaş yeni konu açıyor kimse ulan bu Salih mi acaba demiyor.

Açılan konular ve açan kişilerin ne zaman üye oldukları ve gördükleri muamele belli herkes görüyor.

Ben kadınım ( bayanım ) artçı bayanlar karpuz gibi poposunu çıkarıyor düşüncesini uyandıracak konular açarsanız herkes hop bir dakika ne oluyor. Dolmuşa mı geliyoruz der.

Pardon yani

abi koyulu kısmı kaçtır diyorum ama tık yok kendisinden.

Bence Salih değil.

Salih gıcık olsa da bilgili bir arkadaştı.

Salih eğer okuyorsan ses et, istanbulgezgini hesabını actırmak ıcın anket yapalım.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Helim61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSX-R 600
    Makine Mühendisliği Fatültesine dönmüş forum

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Helim61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Makine Mühendisliği Fatültesine dönmüş forum
    1 erkeğe 3 erkek düşüyo
    hasmet ve maktama bunu beğendiler.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @Nicksizabla

Yeni bir üye kurallar gereği önce kendisini foruma tanıtması gerekiyor. Yanlış incelemediysem bunu yapmamışsınız.

Forumda ciddi derecede mükerrer üye ve trol etkinliği var. Bu insanları forumdan soğutuyor, öfkelendiriyor.

İnsanlar haklı olarak özellikle yeni üyelere şüphe ile bakıyor.

Yani konu kişisel bir konu değil.

Kendinden emin her kişi gibi kendini ispatlama kaygısından uzak ve yerinde paylaşımlar yaparsanız forum üyeleri zevkle sizi takip eder. Siz de forumu zevkle takip edersiniz...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)