Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Hepsiburada ne durumda...

Motovento
    REKLAM ALANI
    gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Alıntı drtayfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    N11 ile alışveriş yapıyorum , onaylanmadan karşı tarafa paranın geçmemesi sistemi iyi geliyor bana. 15 gün önce wellgro diye bir mağazadan ısmarladığım ürünü hemen onayladılar , ama 10 günde kargoya vermediler , sorduğumda yollayacaklarını söylediler , sonra süreleri doldu tekrar aradım , hemen gönderiyoruz dediler , 2 gün sonra kargoladılar , 1 günde kargo getirdi. Firma %98 olumlu puan almış bir firma, ona rağmen sıkıntı oldu. Henüz internet alışverişi alışkanlıklarımız yeni yeni oturuyor, düzelir herhalde. Çoğu firma kendi kargo teşkilatını kurmaya başlamış.
    Diğer platformlarda da paranız hemen satıcıya aktarılmıyor. Kategoriye göre değişiyor, hbde en düşük vade teslim+14gün diye hatırlıyorum. N11de sipariş onayı+7günken 3 güne kadar düşürdüler. GGde onay+3gün diye hatırlıyorum.
    instagram.com/gerivites
    youtube.com/user/nimbus8222

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bu netten alışveriş konusunda amazon 1 numara n11 de güzel gittigidiyorda güzel
    hb daha önce hem telefon hemde tablet aldım bi sıkıntı çıkmadı demekki şansa gelmiş ürünler

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Ürünler geldi. Eve teslim diye aldığım ürünleri dağıtıma çıkartan horoz lojistik çalışanı "ben apartman önünde teslim ederim" dedi telefonda. Ben de "o zaman geri götür kardeşim, ben daire teslimi aldım ürünü, bina önü kabul etmiyorum, ama sisteme giriş yaparken bunu yaz, zira geldik evde yoktunuz yazarsan mahkemelik oluruz seninle" dedim.

Neticede getirip eve teslim etti. Bir ayı geçkin çilem de sona erdi. "Teşekkürler hepsiburada!!!"
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    D400
    Bakalım benim de 20gun önce verdigim sipariş kargoya son teslim tarihi 8temmuzda kargoya verildi. 2gun geçti kargo hala İzmir'de MNG çıkış şubesinde bekliyor. Teslimat adresi de kargo şubesi gözüküyor. Bakalım ne olacak.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu netten alışveriş konusunda amazon 1 numara n11 de güzel gittigidiyorda güzel
    hb daha önce hem telefon hemde tablet aldım bi sıkıntı çıkmadı demekki şansa gelmiş ürünler
    N11/GG kargo islemlerini sadece takip ederler, kendileri kargolamazlar. Uretici/Tedarikci gonderir size aldiginiz seyi. Hepsiburada kimlerle calisiyor bilmiyorum, kendileri gondertiyor. Ikisini karsilastirmak zor yani.

HepsiBurada, HepsiExpress adinda bir kargo sirketi bile kurdu sirf kargo maliyetlerinden dolayi, bir de HepsiJet var.

Motosikleti
    D400
    Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    N11/GG kargo islemlerini sadece takip ederler, kendileri kargolamazlar. Uretici/Tedarikci gonderir size aldiginiz seyi. Hepsiburada kimlerle calisiyor bilmiyorum, kendileri gondertiyor. Ikisini karsilastirmak zor yani.

HepsiBurada, HepsiExpress adinda bir kargo sirketi bile kurdu sirf kargo maliyetlerinden dolayi, bir de HepsiJet var.
    Hepsiburada kendi deposundan da gönderim yapıyor. Satıcısı Hepsiburada olarak gozukenler bu şekilde. N11 ve gg gibi marketplace tarafı da var. Satıcı ismi farklıysa onları da diğer tedarikçiler gönderiyor. Kargo firması hepsiexpres olarak kuruldu. Daha sonra hepsiexpres ismini market siparişleri için carrefourla anlaşıp o tarafa kaydirdilar. Kargo ismini de hepsijet olarak değiştirdiler. Bir de hepsipay adında payu aypara tarzında e-ticaret firmalarina sanal pos hizmeti sağlayan bir sistemleri vardı. Hala aktif midir bilmem.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:00 ----------

Ayrıca nesine.com da aynı şirket grubunundur.
    gurcanozturk bunu beğendi.
    instagram.com/gerivites
    youtube.com/user/nimbus8222

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı efendy06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ürünler geldi. Eve teslim diye aldığım ürünleri dağıtıma çıkartan horoz lojistik çalışanı "ben apartman önünde teslim ederim" dedi telefonda. Ben de "o zaman geri götür kardeşim, ben daire teslimi aldım ürünü, bina önü kabul etmiyorum, ama sisteme giriş yaparken bunu yaz, zira geldik evde yoktunuz yazarsan mahkemelik oluruz seninle" dedim.

Neticede getirip eve teslim etti. Bir ayı geçkin çilem de sona erdi. "Teşekkürler hepsiburada!!!"

horoz lojistiğin standartını bilmiyorum ancak lojistik firması değil kargo firması ise gecen sene ev alışverişi yaparken ağır kargoları yukarı cıkarmadığını öğrendim. az önce baktım bulamadım, gecen sene bulmustum bu konu firmaların sitesinde açıkca belirtiliyordu. Tabi lojistik firmalarının böyle birşey yapması mantıklı gelmedi.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Hepsiburadada bende sorunlar yaşamaya başladım ve birkaç online alışverişim sorunlu oldu malesef online alışverişi bırakmak üzereyim. (Hepsiburadayı zaten bırakma kararı aldım.)

Berat Beyin Aliexpress e vergi getirmesinden önce Aliexpressten yüzlerce alışveriş yaptım. Adamlar tee Çinden buraya 7-10 günde kargo gönderiyorlar ve sağlam sorunsuz geliyordu. En ufak ezik çizik veya kusurlu gelen üründe de ücret iadesi yapıyorlardı.

celikat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    Alıntı nicknamer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayirli forumlar.

burasi motosiklet sitesi. sikayetinizle ilgili ne yapabiliriz anlamadim. motosikletle ilgili en ufak birsey yok ki bu baslikta?

yani kisaca bundan bize ne olmasi? napalim motorcular gidip hb nin genel merkezi onunde teker mi yapalim?

mod'lardan rica ediyorum ne yapiliyorsa geregi olsun.
    Konunun başlığına ve sonra hangi bölüme açıldığına bak ne kadar boş konuştuğunu anlarsın. Belki.

hn33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6 diversion
    Önce özel servise gidilmeli sorunu çözemez ise yetkili servise gidersiniz oda çözemezse ikinci el ucuza satarsınız

trophy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an yok
    Hb n11 trndyol bunlarda yaşadığım sıkıntıyı aliexpreste yaşamadım yeminle..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)