Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bisiklet Ayna Sorunu Çözümü...

Motovento
    REKLAM ALANI
    AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bisiklet kullanırken ayna titreşimi nedeniyle arkayı düzgün görememek hep rahatsız olduğum bir durum.
    Ayna sorunu aslında hayati bir sorun. Arkadan gelen aracı zamanında görmek ne kadar mesafede olduğunu bilmek önemli. Bisiklet aynalarının titreşimi genellikle çok ince olan ayna kolu nedeniyle oluyor.
    Eski motosikletlerimden kalma bir aynayı uydurup bisiklete taktım. Sonuç süper. Zerre titreşim olmadığı için arka çok net görünüyor. Aynayı dikey konumda kullanmak yeterli. Çok geniş bir görüntü için yatay konumda kullanmak mümkün. Yatay konumda kullanınca ikinci aynaya gerek kalmıyor. Bu zamanda motosiklet modifiye işleri ile uğraşmak mümkün olmadığından. Bisikleti modifiye ediyim dedim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    kask kullanıyorsanki kullanıyor olman lazım. kask aynaları var. ama alışana kadar gözün ağrıyor.

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür ederim. Kask aynası hiç kullanmadım. Ebat olarak küçük görünüyor. Bir de titreşim olursa hiç bir şey göremem. Motosiklet aynası muhteşem oldu.

tarikcapar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 250
    Kask aynası dünyada paha biçilemeyecek kadar pahalı bir gimbal görevini gören kafanıza bağlı olduğu için titreşim olmaz. Ayna gözünüze yakın olduğu için görüş açısı sizi şaşırtacak kadar geniş olabiliyor. Denemenizi tavsiye ederim. ilk düşmede bu pahalı ayna kırılıp sizi masrafa sokacaktır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)