Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

6-7 haziran yasak var mı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    pulsar ns200
    Arkadaşlar merhaba, bilginiz var mı bu haftasonu yasak olup olmadığı hakkında, motosikletimi almaya gideceğim de, iyi forumlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    var desem inanıp ona göre mi program yapacaksın?

Gazetelere bakacaksın emin olmak için.
    Gietti17 bunu beğendi.

Gietti17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yok desem inanıp ona göre mi program yapacaksın?

Gazetelere bakacaksın emin olmak için.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    var veya yok desem inanıp ona göre mi program yapacaksın?
    Gazetelere bakacaksın emin olmak için.😀

mstf_gnc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya motor elegant 150
    1 hazirandan itibaren normale döndü yani yok. Yasak yok desem inan

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    tut ki var dedim ama yok dermişim gibiydim, belkide yok dedim ama insan var gibi sanıyor.

Gazetelere bakacaksın emin olmak için

Motosikleti
    pulsar ns200
    Gardaş forum bura bilgi paylaşım yeri kaynak gösterirsin bilgiyi paylaşmış olursun, ben yorum mu yapın dedim bilginiz var mı dedim
    Francisco77 ve feti_can bunu beğendiler.

Motosikleti
    geçen hafta recep amca televizyonlara çıkıp söylemişti büyük puntolarla yazıyordu tv lerde 1 hazirandan sonra yasaklar kalkıyor diye.
    google amcaya da yazınca hemen ilk linkten haberi gösteriyor.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Yok. Ama yatırım tavsiyesi değildir. Ceza yerseniz karışmam.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gazetelere falan bakacaksınız ama TRT gibi hükümet yanlısı yayın organlarına bakmayın. Zira 19 Mayıs Ulusal Egemenlik ve Cumhuriyet Bayramı yerine 29 Ekim Kabotaj bayramı kutlarsınız...
    Osm@n bunu beğendi.

Mallaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1250 GS
    Perşembe günü yapılacak bilim kurulu toplantısında karar verilecek diyor. Bence kesin olarak yasak yok demek için erken. Biliyorsunuz ne dediyse tersini yaptı

f0cus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 250 CL-X
    Yasak yok. Çalışıyoruz vardiyamız bile belli

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4
    2 saat öncesinden sokağa çıkmayı yasaklayan bi hükümetin ne yapicağı hic belli olmaz. Bana kalırsa virüs etkisini azaltmıs değil, ya vakalar hususunda kandırılıyoruz yada insanlar daha fazla hükümet kapısına dayanıp para para diye zorlamasınlar diye iş sektörünü yeniden açtılar.
    SAFETY bunu beğendi.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    ne gazeteymiş, tv ye bak bence, daha garanti son dakika haberler :D

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gazetede aynen su yazıyor

4 sayfalık haberin sadece ilk sayfası bu. kalanları da bu şekilde

SON DAKİKA HABER | Bu hafta sonu sokağa çıkma yasağı olacak mı? 6-7 Haziran Cumartesi ve Pazar Bu hafta sonu sokağa çıkma yasağı olacak mı, kaldırıldı mı?
    Cumartesi ve Pazar günlerinde uygulanan kısıtlama ile ilgili son dakika haberleri "Bu hafta sonu sokağa çıkma yasağı var mı?" sorusu ile internet aracılığı ile takip edilmeye devam ediyor. Ülkemizde yaşanan pandemi sürecinde vaka sayılarının azalmasıyla beraber normalleşme planı adımları bir bir atılmaya devam ediyor. Bu adımlar çerçevesinde salgının ilk günlerinde uygulanmaya başlanan birçok kısıtlama ve yasağın kaldırılması ile haftasonları uygulanan kısıtlamanın devam edip etmeyeceği de merak konusu haline gelmesine neden oldu. Kabine toplantısı ile beraber netleşmesi beklenen bu sorunun yanıtına dair tüm gelişmeleri haberimizde derledik. Buna göre; Hafta sonu sokağa çıkma yasağı var mı? 6-7 Haziran Cumartesi ve Pazar günü bu hafta sonu sokağa çıkma yasağı olacak mı, kalktı mı? İşte milyonların merak ettiği soruya ilişkin son dakika gelişmeleri…
    Son dakika gelişmeleri… Ülkemizde coronavirüs mücadelesi sürecinde uygulanan Cumartesi Pazar kısıtlamasının 6-7 Haziran tarihlerinde de devam edip etmeyeceği vatandaşların bir numaralı gündem maddesi haline geldi. Konuyla ilgili olarak "Hafta sonu sokağa çıkma yasağı var mı, olacak mı?" soruları hafta başından itibaren yoğun olarak araştırılmaya başlandı. Salgının ülkemizde görülmesinin ilk gününden itibaren uygulanmakta olan bu kısıtlamaların 1 Haziran tarihi itibarıyla birer birer kontrollü adımlarla kaldırılmasına karar verilirken öte yandan geçtiğimiz Perşembe günü gerçekleşen Kabine toplantısı sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı açıklamada Cumartesi Pazar yasaklarının bir süre daha devam edeceğine ilişkin ifadeler kullanmıştı. Peki; 6-7 Haziran Hafta sonu sokağa çıkma yasağı var mı? Bu hafta sonu sokağa çıkma yasağı olacak mı, açıklama geldi mi? İşte konuya ilişkin tüm son dakika gelişmeleri…
    BU HAFTA SONU SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI VAR MI?
    30-31 Mayıs tarihlerinde uygulanan ve toplamda 48 saat süren kısıtlamanın sona ermesiyle beraber haftanın ilk gününde normalleşme adımları da atılmaya başlanıyor. Koronavirüs salgını nedeniyle hizmet veremeyen birçok kurumun 1 Haziran sonrası normalleşme adımları ile beraber açılması beklenirken öte yandan haftasonları uygulanan kısıtlamaların devam edip etmeyeceği de merak konusu haline geldi. Bu hafta sonu sokağa çıkma yasağı var mı?

İşte detaylar…

Motosikleti
    speederbike
    Modern gazetecilik. Ne kazanıyorlar bundan, çözemedim daha.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Modern gazetecilik. Ne kazanıyorlar bundan, çözemedim daha.
    Click bait denilen reklam tuzağı.

Gazete web sayfasında bekleyin reklamlar yenilenir. Dünyanın parasını kazanıyorlar böyle böyle.

ojo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fahrettin Koca corona virüsü nedeniyle uygulanan sokağa çıkma yasaklarıyla ilgili "Önümüzdeki dönemde sokağa çıkmayla ilgili genel bir düşünce yok. İl bazında, illerde vakaların dağılımında bir değişiklik olursa, o durumda gerektiğinde illerde her zaman karar almak olabilir. Bilim Kurulunun böyle bir önerisi oldu. Gerektiğinde iller bazında, vaka durumuna göre gündeme her zaman gelebilir" dedi.

Motosikleti
    speederbike
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Click bait denilen reklam tuzağı.

Gazete web sayfasında bekleyin reklamlar yenilenir. Dünyanın parasını kazanıyorlar böyle böyle.
    Yani koskoca holdingler mahallenin çakal bakkalı gibi ucuz numaralarla para kazanma derdinde. Bari gazetecilik yapıyoruz demesinler.
    Epeydir haber sitelerine girmiyorum bu yüzden. Bana gösterecekleri 5 reklamla yetinmeyip 100 reklam göstermek istediklerinden o 5 reklamdan da oluyorlar.

Motosikleti
    haber sitelerinden midem bulanıyor benim. haber yok resmen.
    bazıları da reklamı kabul etmeden sitedeki haberleri okutmuyor.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)