Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kendi çapımda yaptığım motovlog seviyesi olmasada ufak çaplı bi vlog

Motovento
    REKLAM ALANI
    mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    mikrofonum olmadığı için sesi sonradan montaj yaptım

beğendiyseniz dislayka basmayı takip etmek için sağ üstteki çarpı butonuna basmayı unutmayın

ozan1991 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Senden Oğuzhan Muslu gibi atlama,zıplama, pert etme ve tek teker bekliyoruz.
    ulkerhan bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    hocam gözlerim kanadı köpük + fırça beni bitirdi.yıkama alışkanlığını acil değiştirmen şart
    mavzer-i bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senden Oğuzhan Muslu gibi atlama,zıplama, pert etme ve tek teker bekliyoruz.
    ağzından yel alsın. ben o formata bulaşamadan kurtuldum çok şükür.
    ducati varken yarı apaçi takılıyordum
    baktım kaza ensemden ayrılmıyor dedimki yanlış yoldayım sanırım

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:41 ----------

Alıntı tarzan rıfkı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam gözlerim kanadı köpük + fırça beni bitirdi.yıkama alışkanlığını acil değiştirmen şart
    her zaman değil. ayda 1 kere bazen
    tommygun bunu beğendi.
    since 1987

Mallaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1250 GS ADV
    Daha da geliştireceğine eminim. Başarılar dilerim.
    mavzer-i bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    imkan varsa bir tavsiyem var.bu basınçlı böcek ilaçlama çiçek sulama petleri var.yukardan su tabancası gibi basınç yapıp püskürtüyorsun.yıllardır evde duruyordu araba ve motor için kullanmak aklıma geldi.araba için yorucu ama motor için tam kıvamında oluyor.istediğin şampuanı alıp içine koyup çalkala üstüne sık.hem zarar vermez hem de korur.fırça işi komple ofsayt bez kullanman şart.yada araba yıkama süngeri güzel iş görür
    mavzer-i bunu beğendi.

bajajpulsar2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CygnusL(2015)-NS200(2015)-MT25(2020)
    Bu otomatik yaglama sistemini pek bilmiyorum ama, arac yolda giderken zincire yag verilirse her halukarda zincir yeni eklenen yagin bir kismini ustunden atar gibime geliyor
    mavzer-i bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı bajajpulsar2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu otomatik yaglama sistemini pek bilmiyorum ama, arac yolda giderken zincire yag verilirse her halukarda zincir yeni eklenen yagin bir kismini ustunden atar gibime geliyor
    kışın hiç atmıyordu yazın atmaya başladı. yeni yağlama süresiyle bakalım atacakmı. gene atarsa bekleme süresini uzatıcam
    since 1987

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Benim otomatik yağlama tankım bitmişti, evde açılmış duran 15-50 motor yağı vardı, içine ondan koydum. O yağ da zincir döndükçe oluşan ısıdan herhalde öyle bir incelmiş ki farklı bir iş için karenajları söktüğümüzde bir baktım blok yağ içinde. Üst kapak contasından mı sızdırıyor başka bir yerden mi sızdırıyor anlamadık. Dedim şu motoru detaylıca bir yıkatayım ve biraz süreyim, kaçak nereden geliyor anlaşılır. Karenajları söktürüp bloğu yıkattığımda yağ kaçağı olmadığını gördüm. Sonradan dank etti, 15 50 yağdanmış. Ahmet abi sağolsun tankı boşaltıp 140 numara dişli yağı koydu, sıkıntım çözüldü.
    mavzer-i bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim otomatik yağlama tankım bitmişti, evde açılmış duran 15-50 motor yağı vardı, içine ondan koydum. O yağ da zincir döndükçe oluşan ısıdan herhalde öyle bir incelmiş ki farklı bir iş için karenajları söktüğümüzde bir baktım blok yağ içinde. Üst kapak contasından mı sızdırıyor başka bir yerden mi sızdırıyor anlamadık. Dedim şu motoru detaylıca bir yıkatayım ve biraz süreyim, kaçak nereden geliyor anlaşılır. Karenajları söktürüp bloğu yıkattığımda yağ kaçağı olmadığını gördüm. Sonradan dank etti, 15 50 yağdanmış. Ahmet abi sağolsun tankı boşaltıp 140 numara dişli yağı koydu, sıkıntım çözüldü.
    elimdeki 90 numara bitince bende 140 a geçicem
    since 1987

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Asla motora fircayla girmeyin. Motorun boyasini perisan hale getiriyorsunuz. Her tazyik ve firca motosikletinizin boyasini, camini ve farini kilcal olarak cizer. Bir kac bin km sonra artik parlamayan bir motosiklet sahibi olursunuz.

Tabi bu yazdiklarim motosikletiyle ilgili hassas olanlar icin.

Bunun disinda nacizane zincir temizligiyle ilgili videoda yalan yanlis bilgiler diziyorsun baba.
    mavzer-i bunu beğendi.

ojo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    diş macunu

mavzer-i bunu beğendi.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Benim ölen kedim gibi.On dört yaşına kadar yaşamıştı.Bir an o geldi gözümün önüne.Ben sizin gibi sadece elimi vermez bende onu mıncırırdım.Çokda kocaman bir kediydi.Videonun sonundaki gibi koluma sarılıp arka ayaklarınla tırmalarken benim onu çok sıkıştırmam neticesi kaç kere kolumu parçalayıp ısırmıştır hatırlamıyorum.Dişini koluma geçirir ben onu mıncırdıkça baskıyı arttırırdı.
    mavzer-i bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Sj's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Asla motora fircayla girmeyin. Motorun boyasini perisan hale getiriyorsunuz. Her tazyik ve firca motosikletinizin boyasini, camini ve farini kilcal olarak cizer. Bir kac bin km sonra artik parlamayan bir motosiklet sahibi olursunuz.

Tabi bu yazdiklarim motosikletiyle ilgili hassas olanlar icin.

Bunun disinda nacizane zincir temizligiyle ilgili videoda yalan yanlis bilgiler diziyorsun baba.
    2 sene kadar hypermotard 796 kullandım. onda öyle parlamama gibi bi sorun yaşamadım ama dediğini değerlendircem. şu pompalı su ilaç şeysinden alcam tam adını bilmiyorum. tarzan rıfkının dediğin üründen. ama zincir konusu benim kendi düşüncem. illaki yanlışım vardır
    since 1987

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)