Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Karantina Günlükleri #oyun önerileri#

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT-07
    Euro track 2 similatörde fena olmazdı. Az uyuya kalmadım o tırları sürerken. Uykuya yatmak için birebir oyundur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Euro track 2 similatörde fena olmazdı. Az uyuya kalmadım o tırları sürerken. Uykuya yatmak için birebir oyundur.
    Hele birde cruise ye aldın mı hee uyu uyan devam :D

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı oldcockroach adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hele birde cruise ye aldın mı hee uyu uyan devam :D
    Yok ben elimle basıyordum ki karşılar uyuyakalınca duvara yada araca toslamasın die

kurubuzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj discovery
    resident evil serisi
    tom raider shodaw
    silent hill
    grid
    world of tanks
    call of duty
    far cry serisi
    andorid icin ise bomberman oyunu 😃😋

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Total War Rome'yi unuttun bee..

yurekli_emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf SB 250 NI
    Off şimdi Bf 4' ü bitirdim de çok güzel abi yaa. Eskiden düşük bir pc ile ve ingilizce oynamıştım pek anlamamıştım şimdi bir nebze iyi bir pc ile ve Türkçe oynadım mükemmel bir şey. Hee bu arada Ets 2 Online oynayan varsa beraber oynayalım yük sararız beraber. STEAM NİCK' İM: Yurekli_Emin32

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:48 ----------

Bu karantina günlerinde Cod serisi ve Bf 3-4 tavsiye ederim mutlaka oynayın. Şimdi Assassin's Creed 2' ye başlayacağım hazır ücretsizken.

Motosikleti
    MT-07
    Bundan 5 sene önce kör topal bir laptopum vardı. Belki 6 sene evvel çaldırdım. O gün bugündür daha bir bilgisayarım yok. Bu fiyatlardan dolayı alamıyorum da. Kaldık öylece telefonla bir başımıza!..

yurekli_emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf SB 250 NI
    Bundan 5 sene önce kör topal bir laptopum vardı. Belki 6 sene evvel çaldırdım. O gün bugündür daha bir bilgisayarım yok. Bu fiyatlardan dolayı alamıyorum da. Kaldık öylece telefonla bir başımıza!..
    Benim de 4-5 yıllık bir laptop var yakın zamanda kullanmıyorum diye satmayı düşünmüştüm Allah' tan satmamışım kısmet bugünlereymiş.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Çözemedim

Beş sene önceki laptobu 6 sene önce çaldırmak
    Motorumu bunu beğendi.
    ...

Aspava38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki Z250SL
    Hack and slash
    Diablo 3 - torchlight 2

Strateji
    The lord of the rings, witch king

Kart oyunu
    Hearthstone

Turn-base strateji
    Xcom 2

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    6 Nisan 1986’da Çernobil faciası patlak vermiş, insanlık tarihinin en büyük felaketlerinden bir tanesi meydana gelmişti. İnsan, bitki, hayvan demeden milyonlarca canlı ölmüş, yüz binlercesi de radyoaktif etkiler sonucunda büyük zararlar görmüştü. Üstelik bu olay, kendisini zamanla sınırlamadı ve kalıntılarını günümüze kadar taşımayı başardı.

Reaktörün 4. ünitesinin infilak ettiği Çernobil kenti, bugün hâlâ hayalet kasaba olarak adlandırılıyor ve ilk günkü gibi adından korkuyla söz ediliyor. Çevre yerleşim birimlerindeki vatandaşlar, bu bölgede tanımlanamayan canlılar gördüklerini ve anlam verilemeyen ürkütücü sesler duyduklarını defalarca belirtmişlerdi.

evet, bilgisayar oyun camiyasında olupta bu oyunu oynamayan çok şey kaybeder, bazı oyunlar gibi S.T.A.L.K.E.R türünün tek örneği... bir karakter yönetiyorsunuz, karakteriniz bir asker ve rütbesi binbaşı, göreviniz bölgede olan anormallikleri tespit etmek. 4 helikopter bölgeye giderken bilinmeyen sebeplerden ötürü düşüyor ve bizde düşen helikopterlerden birinin içindeyiz... devamını anlatmayayım, uzun yazı okumak sıkıcıdır.

..... evet, bu oyunun sunduğu o yalnızlık hissini sunabilen fazla oyun yok, kocaman bir dünya ve keşif yapıyorsunuz, yaratıklar çıkıyor vuruyorsunuz, silahınız tutukluk yapıyor, karnınız acıkıyor, radyasyon yiyorsunuz, anormal bölgelerin etkileri farklı yaralanmalara sebep oluyor ve dahası. Metro 2033 bu oyunun devamı olduğunu duymuştum, Metro 2033 tıpkı S.T.A.L.K.E.R havasını vermeye çalışmış ama bence tam olarak başaramamış... yıllar önce S.T.A.L.K.E.R 2'nin yapımı iptal edilmişti ve oyuncu kitlesi baya bir isyan etti ama işe yaramadı, oyun çok sevildiği için çeşitli modları var.

oyunda diyalog çok ve türkçe yaması var, oynamak isteyen olursa buyrun

S.T.A.L.K.E.R Shadow of Chernobly
    S.T.A.L.K.E.R Clear Sky
    S.T.A.L.K.E.R Call of Pripyat

olarak 3 seriden oluşuyor ama ben Clear Sky hiç oynamayın derim, berbattır, en çok sevilen Call of Pripyat ve Shadow of Chernobly sürümü. Bence sonuncudan başlayın ve severseniz oyuna ek görev ve özellik katan çok sayıda mod var, hatta modlarında bir sürü versiyonu var, Call of Pripyat için SGM modunu tavsiye ederim, Complete modu da güzeldir, SGM 2.2 modunu kısmen türkçeye çevirdim.

isteyen çıkarsa SGM 2.2 için tr yama atabilirim.

ölü şehir pripyattan resimler

Motosikleti
    Alıntı Kural [ Z ] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çözemedim

Bak şimdi
    M.Ö...... O.......M.S Gibi düşün!

LÇÖ ( Laptopu çaldırmadan önce)
    LÇ ( Lap topun çalınması ) 0 (sıfır yılı)
    LÇS ( Lap top çalındıktan sonra dersek.

LÇÖ-6-5-4-3-2-1-LÇ-LÇÖ 1-2-3

Hadi mantıklı değil deyin?

Yani lap top çalınmadan 5 sene önceki tarih -6 yani LÇÖ 6 eder. Bu kadar basit bişeyi de anlamayıp bana anlattırdın ya, helal olsun valla

( tamam vurmayın, sıkıntıdan yazdım )
    Kural [ Z ] bunu beğendi.

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı emremm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dinazor diyeceksiniz ama, Red Alert oynayan kimse var mı?
    od laf mı şimdi ya? strategy oyunlarının babasıdır Red Alert. ilk versiyonu playstation 1 de oynuyordum... hep tesla bobini kurar ve mamut tank yapardım, düşmanların rafinery truck kamyonunu patlatırdım.

Motosikleti
    Mondial Z-One 150
    Bilgisayarda mount blade warband’ı öneririm. Yeni bu oyunun 2.nesli de çıkmış. Onu daha fazla öneriyorum. İmparatorluk ve strateji oyunu. Kendine bir karakter yaratıp ardından büyüyüp devlet kuruyorsun. Oynadıkça saran kaliteli bir oyun.
    Peki telefon oyunlarında önerileriniz var mı?
    fatih.met bunu beğendi.

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı Bafrali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilgisayarda mount blade warband’ı öneririm. Yeni bu oyunun 2.nesli de çıkmış. Onu daha fazla öneriyorum. İmparatorluk ve strateji oyunu. Kendine bir karakter yaratıp ardından büyüyüp devlet kuruyorsun. Oynadıkça saran kaliteli bir oyun.
    Peki telefon oyunlarında önerileriniz var mı?
    kalradya isminde bir coğrafya, burada 6 krallık var, her krallığın şehirleri, kaleleri ve köyleri var, her krallığın bir tane kralı ve yaklaşık 30 civarı derebeyi var,

amacımız kalradyadaki savaşı bitirmek, bunun için kalradya ya tek kral hükmetmeli ve bizde bunu sağlamak ile yükümlüyüz, ister mevcut bir krallığa derebeyi olarak katılın ve o krallığı kalradyanın tek hükümdarı yapın, isterseniz kendi krallığınızı kurup diğer krallıklardaki derebeylerini kendi tarafınıza çekin ve tek kral siz olun, isterseniz de mevcut krallıklardaki asıl kral olması gereken ama saf dışı bırakılmış asıl taht sahiplerine yardım edip onları kral yapıp iç savaş çıkartın falan filan.

buda efsane bir oyun, türk yapımı, ama çok ayıp ettiler, türk yapımı olup türkçe seslendirme olmaması!! hemde bu oyun için devletten destek almalarına rağmen? 2011 yılında başladılar 2. oyuna yani bannerlord'a ve 9 yılda ancak bitti oda 7 günde 7 güncelleme geliyor. destek olsun diye satın almıştım ama şimdi umurumda bile değil, kızgınım yapımcılara..

Bannerlord yapımına başlandığında ben 15 yaşındaydım kardeşş, düşün artık, lise bitti, üniversite bitti, staja gittik geldiki askerlik yaptık, kimileri evlendi çocuk çoluğa karıştı ve oyun daha yeni çıkıyor ppeeehhhh...

Motosikleti
    Call of duty'de türkçe desteği mi gelmiş?
    Ya da dil desteği olan oyunlar neler?

Motosikleti
    Mondial Z-One 150
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kalradya isminde bir coğrafya, burada 6 krallık var, her krallığın şehirleri, kaleleri ve köyleri var, her krallığın bir tane kralı ve yaklaşık 30 civarı derebeyi var,

amacımız kalradyadaki savaşı bitirmek, bunun için kalradya ya tek kral hükmetmeli ve bizde bunu sağlamak ile yükümlüyüz, ister mevcut bir krallığa derebeyi olarak katılın ve o krallığı kalradyanın tek hükümdarı yapın, isterseniz kendi krallığınızı kurup diğer krallıklardaki derebeylerini kendi tarafınıza çekin ve tek kral siz olun, isterseniz de mevcut krallıklardaki asıl kral olması gereken ama saf dışı bırakılmış asıl taht sahiplerine yardım edip onları kral yapıp iç savaş çıkartın falan filan.

buda efsane bir oyun, türk yapımı, ama çok ayıp ettiler, türk yapımı olup türkçe seslendirme olmaması!! hemde bu oyun için devletten destek almalarına rağmen? 2011 yılında başladılar 2. oyuna yani bannerlord'a ve 9 yılda ancak bitti oda 7 günde 7 güncelleme geliyor. destek olsun diye satın almıştım ama şimdi umurumda bile değil, kızgınım yapımcılara..

Bannerlord yapımına başlandığında ben 15 yaşındaydım kardeşş, düşün artık, lise bitti, üniversite bitti, staja gittik geldiki askerlik yaptık, kimileri evlendi çocuk çoluğa karıştı ve oyun daha yeni çıkıyor ppeeehhhh...
    Senin kadar bilgi sahibi değilim kral kusuruma bakma.😅 Yeni yeni youtube’ de 2. Nesilin videolarına denk geldim bu yüzden oyunu da yeni sandım.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    1 senedir parça parça topladığım kasamı korona günlerine denk getirerek bitirdim.süper oldu tam zamanında yetişdi imdadıma bir oyalanma hobi işim oldu.valla ortalığı yakan yıkan tek oyun şu an cod warzone.beleş olan modu warzone henüz beta ama çok zevkli 150 kişi sürekli kim vurduya gidenler var.gönül isterdiki oyunu full sürüm oynayalım sanırım 70 euro gibi bir fiyatı var baya 500 küsürler tutuyor.steam ve epic games bedava oyunlar veriyor özellikle epicgames bu ara büyük yapımları bedava verdi.

BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    fps bırakalı yıllar oldu. cs 1.6 dan sonra o eski kara düzen fps keyfi bana göre artık yok.Ekran kartımda yandığından daha da uzak kaldım ama eldeki sistemle rahatça oynadığım uzun vade götürecek oyunlar oynuyorum şimdi.

10 yıldır ara ara takıldığım ama vazgeçmediğim diablo 3 rpg oyununa sardım 10 günden beri.Oyunu unutmuşuz resmen,şu günlerde en iyi vakit öldüren oyun.

Birde heartstone kağıt oyunu var.Beyin yakan ve şansa dayalı keyifli bir oyun.Her iki oyunda matematiksel döngü çerçevesinde strateji geliştirmenize sebebiyet veriyor ve reflekslerden daha çok beyni yoran oyunlar.Çoğu kişiye hitap etmeyebilir,zaman ve akıl isteyen oyunlar bunlar dolayısıyla rpg tarzına giriş yapmak isteyenler için bu tarzın "babası" olan D3 tavsiye ederim ve yan oyun olarak rpg den uzak tutmayacak oyun dinamikleri sunan aynı firmanın bir başka oyunu heartstone'da sizi uzunca bir süre meşgul edecekdir.
    Şahsi İnstagram Hesabım: _hayalet_ct.mc
    Chaos Turkey MC - instagram: chaos.turkey.mc
    Superlight Türkiye Facebook Sayfamız: slturkiye

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı Kural [ Z ] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çözemedim

Ani düşün ben bile hatırlamıyorum. Otobüsle istanbul’dan İzmir’e gidiyorum. Susurluk’ta mola vermişti bende wc gidip akabinde geri döndüm. Tam seneyi bileeek muallakta yazdım çünkü 1 senede orada laptopsuz kaldım die hatırladım. Çünkü saçma sapan Samsung Galaxy S T700 tablet almıştım. Halen de duruyor ama kendini zor çalıştırıyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)