Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 ... SonuncuSonuncu

Hafta sonu sokağa çıkmak yasaklanıyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Sen luppoları hazır ettin mi başlık açıyorum cuma saat 12 de burada "luppomu alamadım juicy e doyamadım" diye :D dur eşofmanlı şevketi izleyeyim aklıma geldi :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı oldcockroach adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen luppoları hazır ettin mi başlık açıyorum cuma saat 12 de burada "luppomu alamadım juicy e doyamadım" diye :D dur eşofmanlı şevketi izleyeyim aklıma geldi :D

öglen gittim markete, 3 paket luppo aldım

2 si haftasonu için, birini su an kemiriyorum hatta
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Sucuk olayını ilk defa duyuyorum. Ama inanacağım bir iddia değil. İnsanları hapse attı, her kurumda kadrolaştı, şu grubu kolladı vs mümkündür de milleti doğrayıp sucuk yapma olayı? Cidden inandı mı insanlar buna?

Üstü çıplak deri pantolonlu adamlar iddiasından daha komik bir iddia.

Sucuk olayı işin esprisi yahu

XGAMER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    N-Max 155
    Böyle bir durum varmış aynı şekilde 1 mayıs içinde tatilde insanlar dışarda kalmasın diye. Bilmem doğru mu.

[IMG][/IMG]

Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Arkadaşlar luppo olayıyla dalga geçiyoruz ama işin aslı sanırım biraz farklıymış. Gördünüz mü bilmiyorum. Belki görmemişsinizdir diye linki şuraya bırakayım. http://delidenhaber.com/2020/04/13/k...pXAx9mJvu946_Q

Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Açıklama daha da komik :D Kusura bakmasın kimse luppo gerçekte açıklamalar pek inandırıcı değil :D

Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    İnanıp inanmamak size kalmış. Yokluk çeken, sadece o gün eline para geçerse yiyecek alabilen çok insan var ve bence açıklamadı ki durum olası bir durum. O yüzden paylaşma ihtiyacı hissettim.

23-24-25-26 sokağa cıkma yasağında en az 5 paket luppo almak lazım :D

acıkcası ben luppocu abi icin yapılan acıklamaya inanmadım, insani hislere oynanmış gibi geliyor.

Ama ülkemizde ekonomik sıkıntı çeken o kadar insan varken mümkün değil de demem.

Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Alıntı sezarim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnanıp inanmamak size kalmış. Yokluk çeken, sadece o gün eline para geçerse yiyecek alabilen çok insan var ve bence açıklamadı ki durum olası bir durum. O yüzden paylaşma ihtiyacı hissettim.
    İşin komik tarafı nerede başlıyor biliyor musun? kapı komuşunun anlatımı diyor ya orada başlıyor işte. Onun kusura bakmayın onun kapı komşuluğunu si.... sıçayım ben adam sana durumum yok marketten bir şey alacağım diyor adam da para verip yolluyorsun ha ? Hey yavrum hey hey sonra birde kapı komşusuyum ben diyor. Hangi yüzle ? İşte anlatılanların yalan ve komedi olduğu tarafı bu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:02 ----------

Ayrıca duyduklarınızın hiçbirine gördüklerinizin yarısına inanmayın demişler artık ben ne duyduğuma nede gördüğüme inanıyorum o yüzden cuma günü luppoluyorum abi :D
    Osm@n bunu beğendi.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Az önce aldım bi paket luppo. İkisini gömdüm. Şölen gıda hayatında yapamayacağı reklamı yaptı bu sayede. Firma sahibi olsam o adamı bulur, evinin önüne bir kamyon luppo dökerim. Bir de alışveriş çeki takdim ederim kendisine.

Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    İşin komik tarafı nerede başlıyor biliyor musun? kapı komuşunun anlatımı diyor ya orada başlıyor işte. Onun kusura bakmayın onun kapı komşuluğunu si.... sıçayım ben adam sana durumum yok marketten bir şey alacağım diyor adam da para verip yolluyorsun ha ? Hey yavrum hey hey sonra birde kapı komşusuyum ben diyor. Hangi yüzle ? İşte anlatılanların yalan ve komedi olduğu tarafı bu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:02 ----------

Ayrıca duyduklarınızın hiçbirine gördüklerinizin yarısına inanmayın demişler artık ben ne duyduğuma nede gördüğüme inanıyorum o yüzden cuma günü luppoluyorum abi :D
    Komşusu aç yatarken tok yatan bizden değildir. Evet böyle komşu olmaz olsun. Ona katılıyorum. Artık insanlar eskisi gibi değil, umursamaz oldu. Para vereyim de yakamdan düşsün deyip, sonra da bundan nemalanmak isteyen o kadar çok insan var ki artık. Her şeyi birilerine göstermek için yapar ya da yaşar oldu insanlar. Sözde yaşamlar diyorum ben. Sözde milliyetçi, sözde vatansever, sözde müslüman. Örnekleri çoğaltmak çok kolay.

Alıntı Ahmet Turan Peker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yav arkadaşım avukat yapacaksin beni. Okudun mu bu metni doğru söyle...
    Sen niye bu kadar korkuyorsun ki. Dün paylastigim videolari görmedin herhalde yada işine gelmedi mi.

Allah 'ın ne olduğunu kimseden öğrenmeye ihtiyacım yok saçmalama lütfen. Anlaşıldı somut bir şeyler ortaya koymaktan acizsin.
    Okudum somut delil de koydum ..
    Resmi gazete ye inanmıyorsan ne diyeyim

https://www.youtube.com/watch?v=ZbF4rCZQNRU

Abicigim bu haldesin ne diyeyim sana resmi gazete ye inanmayan adam gibisin ... Somut dedil daha sana ne gösteriyim ,
    Yoksa bu adam sen misin dogru söyle bize

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:23 ----------

Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    23-24-25-26 sokağa cıkma yasağında en az 5 paket luppo almak lazım :D

acıkcası ben luppocu abi icin yapılan acıklamaya inanmadım, insani hislere oynanmış gibi geliyor.

Ama ülkemizde ekonomik sıkıntı çeken o kadar insan varken mümkün değil de demem.
    Bu ülke de açlıkdan dolayı kendi ni yakanda intihar eden de var ,,HEm de kaç tane..NEden olmasın ,
    Gerçek TR ahmet turanın yazdıgı gibi değil , A haber de ki gibi değil..
    İtlik mesai ili bir iştir , sabah erken kalkmak gerek.

If you try and fail, congratulations. Most people don't even try.

Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Evet siyaset meydanına hoşgeldiniz sevgili konuklar: Bu gece ki konuklarımız her zaman ki gibi forum üyelerimiz ve luppo. Konumuzda luppo. Evet luppo bey sizden başlayalım ne demek istersiniz bu konu hakkında ? Aaa konuklarımız luppoyu yemiş. O zaman biz de programı kapatalı efendim tane tane yiyin bak 3 tanesini aynı anda yuttu şunda meysu verin tıkandı zaar .Cuma günü gece saat 00.01 luppo özel yayınımızla karşınızda olacağız iyi akşamlar efendim. Oğlum jimijib bizim luppoları sakla bu yamyamlardan bize kalmaz.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı ekremcelik00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ateizm ve ateist kelimesini aynı eş anlamlı mi algıladın. Eğer böyle ise demekki kapasite ve akıl konusunda çok haksız değilim.evet "ateizm" inancım gereği benim düşmanımdır. Ateist birine de sen doğrusun demem ama kalkipta bir şey yapamam niye inancımdan dolayı...
    ATP ilk bir kac mesajinda ateistlere dusman oldugunu soyledi, sadece en son mesajina "ateizm"i ekledi.

Hatta kendisine 2-3 kez soyle bir soru sormustum:

Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Düşman, yolda giden sıradan bir vatandaşla aynı haklara mı sahip? Değildir herhalde... Öyleyse nasıl düşman? O zaman hangi haklarını yemek caizdir, hatta sevaptır? Açıklayın lütfen, örnekler verin.
    Hatta geçiştirmemesi için açık ve net bir senaryo onerdim:

Mesela bir daire başkanıysam işe ateist birini almak yerine müslümanı mı tercih etmeliyim? Düşmanı işe alacak değilim herhalde değil mi?
    Sahsen sucsuz masum bir vatandasi, sadece inancindan dolayi dusman olarak gormek, tavsip edilebilir bir sey degil. Insanlar inancinda ozgur degil mi yahu? Ateistleri dusman olarak goren biri, nasil bas ortusunu savunabilir? Ikiyuzlulugun, cifte standardin, hipokrasinin ta kendisi olmaz mi?

Evet siyaset meydanına hoşgeldiniz sevgili konuklar: Bu gece ki konuklarımız her zaman ki gibi forum üyelerimiz ve luppo. Konumuzda luppo. Evet luppo bey sizden başlayalım ne demek istersiniz bu konu hakkında ? Aaa konuklarımız luppoyu yemiş. O zaman biz de programı kapatalı efendim tane tane yiyin bak 3 tanesini aynı anda yuttu şunda meysu verin tıkandı zaar .Cuma günü gece saat 00.01 luppo özel yayınımızla karşınızda olacağız iyi akşamlar efendim. Oğlum jimijib bizim luppoları sakla bu yamyamlardan bize kalmaz.
    sen cok taktın bu luppoya :D cıbırı satıp luppo mu alcan bi kamyon napcan
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    ...
    Ateistleri dusman olarak goren biri, nasil bas ortusunu savunabilir? Ikiyuzlulugun, cifte standardin, hipokrasinin ta kendisi olmaz mi?
    Şimdi sıkıntı şurada; ateist kişi inançlı kişi için şüphesiz ve net yanlış. İnançlı için Allah'ın varlığı matematikteki 1+1=2 kesinliğinde bir konu. O yüzden başörtüsünü savunurken ateistleri düşman görmesi de çok doğal. A’râf Suresi 179. Ayet'te de yazıyor.

Daha önce de yazmıştım; inaçlılarla inançsızların dünyaları birbirine bütünüyle uyumsuz...

Açıkçası beni o ayette bahsedilenler gibi gören kişi de benim için potansiyel tehdit ve düşmandır.

Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi sıkıntı şurada; ateist kişi inançlı kişi için şüphesiz ve net yanlış. İnançlı için Allah'ın varlığı matematikteki 1+1=2 kesinliğinde bir konu. O yüzden başörtüsünü savunurken ateistleri düşman görmesi de çok doğal. A’râf Suresi 179. Ayet'te de yazıyor.

Daha önce de yazmıştım; inaçlılarla inançsızların dünyaları birbirine bütünüyle uyumsuz...

Açıkçası beni o ayette bahsedilenler gibi gören kişi de benim için potansiyel tehdit ve düşmandır.

hocam bu mantık ile bir müslüman ateiste düşmanım derken bu forumda bir ateist müslümanlara düşmanım dese olaylar büyür.

neyse ki ben muslumanlara düşman değilim, süslümanlara düşmanım
    ekremcelik00 bunu beğendi.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Luppo hikayesi serin hikaye ve salakça.
    Yanı fakirlik edebiyatı yapılacağına kardeşim benim ihtiyacım da buydu sanane yazılsa sorun kalmaz.

Bizim burda karantina muhabbeti olduğu gün ben çocuklara spor ayakkabı almaya çıkmıştım.
    Bir şeyden haberim yoktu.
    Mağazanın kapalı olmasına şaşırıp hemen karşısındaki marketteki kalabalığı görünce nooluyo lan deyip twitterı açtım.
    Bir baktım sokağa çıkma yasağı konuşuluyor.
    Evde bir eksik yoktu.
    Sadece çocukların bisküvi ve çikolataları bitmişti ve ben ogün markete gidip onları aldım.
    Benim fotoğrafım çekilse adamın durumunda muhtemelen ben olacaktım.

Kısaca her alışveriş gerçek ihtiyaçlar için yapılmıyor.
    Kadın ped almaya gidebilir.
    Baba evladına dondurma almaya gidebilir.
    Zampara prezervatif almaya gidebilir.
    Türkiye'de vatandaş çok saçma işler yapmış olabilir ama onu oraya gönderen siyasi idaredir.
    Bakın her hafta sonu sokağa çıkma yasağı geldi.
    Var mı yığılma?
    Yanı zamanında haber verilseydi o görüntüler yaşanmazdı.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    ATP ilk bir kac mesajinda ateistlere dusman oldugunu soyledi, sadece en son mesajina "ateizm"i ekledi.

Hatta kendisine 2-3 kez soyle bir soru sormustum:

Hatta geçiştirmemesi için açık ve net bir senaryo onerdim:

Sahsen sucsuz masum bir vatandasi, sadece inancindan dolayi dusman olarak gormek, tavsip edilebilir bir sey degil. Insanlar inancinda ozgur degil mi yahu? Ateistleri dusman olarak goren biri, nasil bas ortusunu savunabilir? Ikiyuzlulugun, cifte standardin, hipokrasinin ta kendisi olmaz mi?
    Yine döndük konuya kaşininanı kaşımak lazım..

Fetö ye terörist demeyen- diyemeyen birine ....Bu memlekete saygı duyuması düşünülebilir mi.
    ....Sözüne güvenilir mi,
    ....Adam yerine konur mu
    ekremcelik00 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)