Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

#EvdeKal sürecinde evde kalırdığınız zamanları nasıl değerlendiriyorsunuz?

Motovento
    REKLAM ALANI
    mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    hava soğuk olmasa her tarafı temizlicektim ama bulunduğum yer hem soğuk hemde çok esiyordu. işi çok ilerletemedim ama
    arka çantın bi kısmını ve arka çamurluğu temizledim. aldığım xcp sprey çok iyi geldi.
    jantta ki balçık balçık kiri balata spreyi bile temizleyememişti.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Temel gıda sektöründe çalıştığım için normal iş düzeni aynen devam ediyor.Hatta bu aralar çok daha yoğun çalışıyoruz.Haftasonları gıda alışverişi dışında eşimle evden çıkmıyoruz.Evde genelde ya eşimle film,dizi izliyoruz.Bu aralar Dexter'a başladık.Ben yıllar önce izlemiştim ama eşim ilk kez izliyor.Bunların dışında eşim bir şeylerle uğraşırken ben pc de oyun oynuyorum.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Bir kere ekmek alma dışında alışverişe gitmeyeli 2 haftayı geçti. Yumurta iki güne bitiyor. Yeşillik zaten kalmadı. Tekrar bir açılım gerekecek hafta sonu

Arkadaşlar, ben deli gibi uygulama yardırmaya başladım. Güzel bir rota planlama uygulaması yapacağım, tavsiyeleriniz, önerileriniz, eleştirileriniz, istekleriniz varsa beklerim.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Temel gıda sektöründe çalıştığım için normal iş düzeni aynen devam ediyor.Hatta bu aralar çok daha yoğun çalışıyoruz.Haftasonları gıda alışverişi dışında eşimle evden çıkmıyoruz.Evde genelde ya eşimle film,dizi izliyoruz.Bu aralar Dexter'a başladık.Ben yıllar önce izlemiştim ama eşim ilk kez izliyor.Bunların dışında eşim bir şeylerle uğraşırken ben pc de oyun oynuyorum.
    Aynen bizde sizin sektöre ambalaj yetiştirmeye çalışıyoruz.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı gezginkral adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, ben deli gibi uygulama yardırmaya başladım. Güzel bir rota planlama uygulaması yapacağım, tavsiyeleriniz, önerileriniz, eleştirileriniz, istekleriniz varsa beklerim.
    Demoyu yayınla, deli gibi eleştirelim
    gezginkral bunu beğendi.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

MaryJane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 600 Rr Movistar
    BEN hala Çalışmaya Devam ediyorum kuryelere tatil yok

Motosikleti
    çalışmadığım 3. hafta bitiyor. ücretsiz tatil iyi gelmedi. paralar bitiyor

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hahaha :D yok artık, kahvelerde insanlar bunları mı konuşuyor, bende kendimi bişey sanıyordum... ölmüşük biz ya..
    sanıyor musunki bu ilim ve irfan yuvalarında sade üzerinde numero yazan mikadan mütevellit diktörtgenler prizmasını sağa sola sallamak marifetiyle eğlenir bu adamlar? olasılık ve kaos teorisi hakkında çok möhim çalışma yapmaktadırlar ve sizler bundan biganesiniz
    kardeşler kıraathanesinde masaya vurulan bir okey taşının filorida sahillerinde kasırga oluşturabileceğini biliyor muydunuz? ben kahvede çeko yaşar abimden öğrendim bunu mesela
    hasmet bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı mavzer-i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çalışmadığım 3. hafta bitiyor. ücretsiz tatil iyi gelmedi. paralar bitiyor
    Para olayını geçtim de evde sıkılmadan nasıl yaşıyorsunuz? Ben hergün işe geliyorum ve akşam 17.30'dan sonra + haftasonları ne yapacağımı bilemiyorum. Sıkılmaktan sağa sola dönmekten gına geldi. Neyse yarın iş yerinden izin aldım. 14.30-15.00 gibi basıp gideceğim, motorun bakımı var. Onu yaptırıp, halen hava sıcak iken bir gazlarım.

Polis amcalardan tırstığımdan direk orjinal egzoza döndüm. Saat, güneş ve sıcaklık durumuna göre Ataşehir'den 3.havalimanı istikametinden, Çatalca, Silivri yapıp, oradan E5 üzerinden geri Beylikdüzü'ne yardırabilirim. Yeter daa...

Motosikleti
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Para olayını geçtim de evde sıkılmadan nasıl yaşıyorsunuz? Ben hergün işe geliyorum ve akşam 17.30'dan sonra + haftasonları ne yapacağımı bilemiyorum. Sıkılmaktan sağa sola dönmekten gına geldi. Neyse yarın iş yerinden izin aldım. 14.30-15.00 gibi basıp gideceğim, motorun bakımı var. Onu yaptırıp, halen hava sıcak iken bir gazlarım.

Polis amcalardan tırstığımdan direk orjinal egzoza döndüm. Saat, güneş ve sıcaklık durumuna göre Ataşehir'den 3.havalimanı istikametinden, Çatalca, Silivri yapıp, oradan E5 üzerinden geri Beylikdüzü'ne yardırabilirim. Yeter daa...
    detaylar angrypower detaylar.. anime ve oyun. arada motoru temizliyorum. arada dediğim parça parça. bi gün çıkıp arka jantı. bi gün çıkıp grenajları. bi gün çıkıp ön jantı falan temizliyorum :D
    bide half life opising fors bulmaya çalışıyorum. hangisini bulsam ya bozuk çıkıyor ya başka bişey çıkıyo. bulamadım hala orjinal opising fors

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:03 ----------

opising fors bulamadım ya. o kadar kaynak var hiç biri sağlam dosya vermiyor.
    half life buldum onu bitirdim az önce

Motosikleti
    MT-07
    Bende motorum 19500km’yi geçti die servisten randevu aldım. 19235km’deymiş. 91km anca sürdüm. Sürmeye sürmeye, sürerken yorulmaya başlıyor insan.

Motosikleti
    cıks
    cehalet kötü bişey :D yeni keşfettim twitch i https://www.twitch.tv

çoook iyiymiş yahu

ortpilot şu anda canlı konser veriyor ve süper bu konserleri izlemek

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Arabanın muayenesi gelmişti LPG de taktırınca mecburen gitmek zorunda kaldım.Sabah erken gittim boştu.Noterden ruhsatı yenilemek için gittim onlarda nöbetçi usulü çalışıyormuş. Orasıda tenhaydı hallettim işlerimi.Bu günde motoru servise bıraktım bakım için.Hatta tam olarak kapıya bırakıp anahtarı verip kaçtım denebilir.Bakalım cumartesiye kadar alırsam pazar bende gazlarım biraz.

Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    2 gündür dükkana gidiyorum. Bilinen merkezleri bilemem ama ara çarşılar epeyce kalabalık gördüm. Çoğunlukta maske var.

2 haftadır evdeydim. Biraz dikkatli olup dükkanı açmak lazım. Ufak ufak yaza hazırlık yapayım.tek başıma

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanıyor musunki bu ilim ve irfan yuvalarında sade üzerinde numero yazan mikadan mütevellit diktörtgenler prizmasını sağa sola sallamak marifetiyle eğlenir bu adamlar? olasılık ve kaos teorisi hakkında çok möhim çalışma yapmaktadırlar ve sizler bundan biganesiniz
    kardeşler kıraathanesinde masaya vurulan bir okey taşının filorida sahillerinde kasırga oluşturabileceğini biliyor muydunuz? ben kahvede çeko yaşar abimden öğrendim bunu mesela
    İşte sırf yeni dünya düzenine karşı çıkılmasın diye kapattılar her kahvehaneyi..
    O hücre evlerde beyin fırtınaları taş üstünde taş bırakmıyor..
    Mesela, pis 7'li, pişti... Ve saga nicelerinde be kadim sırlar saklı.. Ah bir bilseniz!

Yeni sistemlerin ilk fitili kahvehanelerde yanacak!!! Yeni versiyon okey oyunları yakında..

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşte sırf yeni dünya düzenine karşı çıkılmasın diye kapattılar her kahvehaneyi..
    O hücre evlerde beyin fırtınaları taş üstünde taş bırakmıyor..
    Mesela, pis 7'li, pişti... Ve saga nicelerinde be kadim sırlar saklı.. Ah bir bilseniz!

Yeni sistemlerin ilk fitili kahvehanelerde yanacak!!! Yeni versiyon okey oyunları yakında..
    evet, büyük oyunu görenler yardımlaşma ve yaşatma derneğimiz, yukarı çemişkezek mason localarının "kavede okey oynuyor bunlar" ihbarıyla kapatıldı mesela

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet, büyük oyunu görenler yardımlaşma ve yaşatma derneğimiz, yukarı çemişkezek mason localarının "kavede okey oynuyor bunlar" ihbarıyla kapatıldı mesela
    https://c11.incisozluk.com.tr/res/in...4016_oc0bf.jpg
    https://youtu.be/bpt8PvWPg1g

Alper600RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evde kal günlerini çalışarak geçiriyorum.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Bilişim sektörü evden çalışmaya müsait zaten. 3 haftadır ofise gitmedik evden çalşıyoruz ama hiç konsantre olp çalışasım gelmiyor. TV izleme alışkanlğımız yoktu zaten evde, TV hep kapalı durur, ara sıra açar netfixde bir şey izler kapatırdık, şimdi netfixde yarım saat geziniyorum ne izlesem diye sonra kapatıyorum. Kitap okuyayım diyorum ama 3 haftada 3 sayfa okuyamadım. Güya bir sürü işim var, sabahtan ber anca yarım saatlik bir işi bitirebildim, son bir saattir boş boş duvara baktım.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)