Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

iPhone 8 için batarya tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    R25
    Arkadaşlar, kardeşim telefoncu iki çeşit batarya var diyor birisi orjinal diye geçen a kalite, diğeri yan sanayi. Bende Çin malının orjinaline bile güvenmiyorum, baseus marka var bildiğim Çin’in kaliteli ürün üreticilerinden, birçok kez şarj aletini aldım ve hiç sorun yaşamadım, bataryasıda iyidir diye düşünüyorum. Ttec marka var 2 yıl garanti yazıyor, pek inandırıcı gelmedi ve mah gücüde düşük, daha öncede şarj kablosunu almıştım mediamarkt tan 3 metrelik 1 haftada çöp oldu. İnternette deji ve gmc isimli bataryalar biraz ün salmış fakat yorumlar hep yeni alındıktan sonra yazılan yazılar. Şöyle en az 1 yıl kullanılıp yazılan yorum göremedim. Her batarya zaten 3-5 ayı rahat çıkarıyor. Garantiden troy da değişmiştim bataryayı 1 aslında hiçbir değişiklik farketmemiştim zaten 2 ayda çöp oldu kapanıp duruyor şimdi. Tekrar gitmiştim garanti için o ara ekranım kırılmıştı o yüzden değişim sağlamadılar.
    Motosikletsiz biri

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cıks
    note 3 için deji den 2 defadır batarya alıyorum ve gerçekten memnun kaldım, işimi fazlasıyla görüyor... diğer markaları bilemem ama deji yi öneiririm

Scrambler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB250R '20 / Brixton BX125X '18
    Baseus, Galio, Link. Olmadı Deji de olabilir. Bunları tercih edebilirsin. Orjinali piyasada yok. Apple dışarı malzeme vermez. Orjinal dedikleri görünüm olarak bire bir logolu ürünlerdir. Orjinalin A kalitesi B kalitesi olmaz. Hiç bulaşma derim. Şahsi tavsiyem Galio’dur. Yüzlerce montaj sağladık müşterilerden yüzde yüz olumlu geri dönüş aldık.
    Not: Teknik servisim.
    İkinci not: Bizim sektörde kardeşim dediğin adama bile güvenme piyasa çakal dolu çünkü.

Motosikleti
    R25
    Alıntı Scrambler adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Baseus, Galio, Link. Olmadı Deji de olabilir. Bunları tercih edebilirsin. Orjinali piyasada yok. Apple dışarı malzeme vermez. Orjinal dedikleri görünüm olarak bire bir logolu ürünlerdir. Orjinalin A kalitesi B kalitesi olmaz. Hiç bulaşma derim. Şahsi tavsiyem Galio’dur. Yüzlerce montaj sağladık müşterilerden yüzde yüz olumlu geri dönüş aldık.
    Not: Teknik servisim.
    İkinci not: Bizim sektörde kardeşim dediğin adama bile güvenme piyasa çakal dolu çünkü.
    Abi baseusa baktım, deji aldım baseusa göre biraz daha uygundu ve garanti veriyor 1 yıl. Tabi ne kadar gerçekci garantisi bilemeyiz. Orijinal diye geçen bataryalar Tahtakale’de 90-10 TL. Dejide aynı fiyatlarda sayılır 20 lira fark var. Asıl amacım sağlam bir batarya bulup gerekirse dükkana sürekli ondan almak. Bir kaç Tahtakale tedarikçisinden alıp sorun yaşamıştık, geri dönüş olmuştu bataryalarda. Söylediğin Galio bataryadanda alacam gerekirse bir arkadaşıma hediye edecem denemek amaçlı kullanıp görelim. En az bi 10-12 ay gidecek batarya sunmak istiyoruz müşteriye. Kardeşim her ne kadar tedarikçilerden almak istesede ben sorunsuzluktan yanayım. Son olarak bu galio veya deji bataryayı toptan almak gibi bir durumum varmı, fiyat açısından. Trust markasıda kaliteli mesela diğer ürünlerde ama herhangi bir toptan tedarikçisini bulamadım.

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Deji iyidir samsung hücresi kullanıyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)