Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yazılım/Sistem Yöneticiliği/Elektronik İş Aranıyor İlanı

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba MT Üyeleri,

7-8 aydır işsizim, işsizlik maaşıyla tutunuyordum. Zaten fazla bir giderimde yok ama borçlarım var. Önceden çevremden gelen freelance işler oluyordu ve 3 aydır hiç iş gelmiyor. Zaten bulunduğum yerde de bu konuda bir gelişmişlik yok ne yazık ki (ve çoğu yere iş başvurusu yaptığım halde). Böyle giderse bir kaç ay sonra kilitlenme noktasına gideceğimi görüyorum. O yüzden forum moderatörlerinden gerekli izini alarak bu paylaşımı yapıyorum. Kendilerine teşekkür ederim.

Yaklaşık 9 senedir, web uygulama geliştirme, mobil uygulama geliştirme, linux sistem yöneticiliği, uygulama güvenliği, sistem güvenliği ve elektronik(PCB Tasarımı, PCB Devre Geliştirme, Gömülü Sistem Geliştirme vb.) konularında çalışmalar yaptım ve sizlere bu konuda danışmanlık arayanlara hizmet sağlayabilirim. Aynı zamanda ek olarak; inovasyon desteği, proje fikirlerinin hayata geçirilebilirliği ve fizibilite çalışmaları, ar-ge projeleri, startup projelerinin yürütülmesi gibi çalışmalar yapmaktayım.

Eğer bu konularda ihtiyacınız olursa, elimden gelenin en iyisini yapacağımdan emin olabilirsiniz. Referanslarım var fakat bunları özel mail yolu üzerinden paylaşabilirim.

İletişim için : gezginkral@protonmail.com
    potasyum ve levend84 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İzmir maalesef istihdam kapasitesi olarak İstanbul ve çevre illerden göç alması yüzünden şişmiş durumda. Eğer ikameti değiştirebilirim derseniz Ankara'da çevreme bilgi verebilirim. Maalesef çevrem hep medikal cihazlar ve makine imalatı üzerine. O yüzden uzaktan çalışma konusu zor.

Umarım en kısa sürede bulursunuz. Çok sıkışık bir dönemdeyiz uzun zamandır

Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İzmir maalesef istihdam kapasitesi olarak İstanbul ve çevre illerden göç alması yüzünden şişmiş durumda. Eğer ikameti değiştirebilirim derseniz Ankara'da çevreme bilgi verebilirim. Maalesef çevrem hep medikal cihazlar ve makine imalatı üzerine. O yüzden uzaktan çalışma konusu zor.

Umarım en kısa sürede bulursunuz. Çok sıkışık bir dönemdeyiz uzun zamandır
    Aslında Aydın'dayım. Daha önce izmirdeydim. Profil bilgimi o şekilde değiştirmeliydim, özür dilerim. Sorun şu, Bir yere gitmek o kadar pahalı bir şey ki. Şu zamanda mümkün değil, hatta bir şirket seni çağırıyoruz dese bile gidemem. Çünkü geçmişte çok hatalar oldu o şekilde, çok çağıran firma oldu, güven imajı yaratıp, işini halledince sigorta iptal etmeler, para ödememeler, çok olay yaşadım herkes gibi, o yüzden proje bazlı ve sözleşmeli çalışmak daha doğru geliyor.

İlla bir yere girmek durumunda değilim, sigorta olayını vs. geçtim artık. Uzaktan destek vs. isterlerse projelerinde yardımcı olurum. Çoğu yere o şekilde iş yaptım. Şu aşamada başka şehire gitmeyi düşünemiyorum.

Teşekkür ederim. Bu konuda destekleri ihtiyaçları olursa elimden gelenin en iyisini yaparım.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Aklımdasın!
    Bozma moralini..

19051919 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMax 250
    Merhaba. Benim de iki genç çocuğum var ve durumunuzu çok iyi anlıyorum. Umarım kısa bir zamanda mesleğinizi icra edebileceğiniz güvenli ve düzenli bir bulursunuz yada yaratırsınız.

Kişisel bazda projelerle ilgileniyorsanız benim ücreti mukabilinde stepper motor kontrol ve pll adımlayıcı devrelere ihtiyacım var. Mesleğim audio ve rf frekans üzerine ama sayısal devrelerden çok anladığımı söyleyemem. Eğer ilginizi çekiyorsa bana özel mesaj ile ulaşın oradan detayları görüşürüz.

Sağlıcakla kalın.

Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aklımdasın!
    Bozma moralini..
    Teşekkür ederim hocam.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:30 ----------

Alıntı 19051919 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba. Benim de iki genç çocuğum var ve durumunuzu çok iyi anlıyorum. Umarım kısa bir zamanda mesleğinizi icra edebileceğiniz güvenli ve düzenli bir bulursunuz yada yaratırsınız.

Kişisel bazda projelerle ilgileniyorsanız benim ücreti mukabilinde stepper motor kontrol ve pll adımlayıcı devrelere ihtiyacım var. Mesleğim audio ve rf frekans üzerine ama sayısal devrelerden çok anladığımı söyleyemem. Eğer ilginizi çekiyorsa bana özel mesaj ile ulaşın oradan detayları görüşürüz.

Sağlıcakla kalın.
    Teşekkür ederim. Yaparım tabiki de. İletişime geçiyorum.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Dostum,gayretini yitirme,bir yerleden gelir iş.kolay degil bu durumlar.

19051919 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMax 250
    Merhaba, ben gönderdim gmail adresinize gerekli bilgileri. İyi çalışmalar dilerim.

Alıntı 19051919 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, ben gönderdim gmail adresinize gerekli bilgileri. İyi çalışmalar dilerim.
    Teşekkür ederim kısa zamanda dönüş yapacağım tarafınıza.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)