Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hayat şuan parası olana iyi

Motovento
    REKLAM ALANI

Valla daraldım bari buraya yazayım da içim rahatlasın arkadaşlar, corona pandemisi yüzünden üniversiteleri tatil ettiniz, dersler devam, hocalar birton araştırma veriyor sunum hazırlayın sisteme yükleyin diyorlar, e kardeşim bende laptop yok, elimdeki telefonla da belli başlı şeyler yapılıyor, internet cafeleri de kapattınız allah razı olsun. Benim gibi insanlar napacak ben anlayamadım bu işi, dişten tırnaktan 300 lira para arttırdım hani şu kıytırık 10 inchlik notebook minibook denen arkadaşlardan sadece ofis programı açanlardan alayım bari diye, ikinci elleri ölü eşek, sıfır var 700 lira. Bilmiyorum yani çok ters zamana geldi bu iş, devletinde halimden anlayacağını sanmam.. Öyle işte içimi dökeyim dedim biraz dostlar. Herkese selam olsun
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Oyyyyy kıyamamm , çen şıkıldınmıııı çenn , çenin leltopun yokmuuuu , çennni kimseler sormuyormuuu oyyyy.

(haci bulursan grafik karti rami işlemcisi iyi iş gören leptop , bana'da şutla emi. )

Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oyyyyy kıyamamm , çen şıkıldınmıııı çenn , çenin leltopun yokmuuuu , çennni kimseler sormuyormuuu oyyyy.

(haci bulursan grafik karti rami işlemcisi iyi iş gören leptop , bana'da şutla emi. )
    Valla hocam kelin merhemi.com adlı web sayfasına yönlendiriyorum sizi

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Kardeşim,eş dost komşu vs. arkadaşin yok mu orada?emanet kullansan

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hocayla konusmanızı tavsiye ederim.

bildiğim kadarıyla durumu olmayan ögrencilerden böyle şeyler istenildiğinde kütüphane bilgisayarlarını kullanmaları beklenıyordu

orası da kapalıysa hocanın size böyle bir zorlama yaptırabileceğini sanmıyorum

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    paranın bir işe yaramadığını hastaneye düşenler çok iyi bilir
    şuan hayat sağlığı iyi olana güzel

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    elimde fazladan 2 anakart ve bir tane monitör var yani şu an kullanmaya kalksam 2 PC var ve 3. için bir monitör alsam tamam... yani isteyince öyle 2 bin liralara gerek yok, artık ddr3 lerin bile modası geçmeye başlıyor nerdeyse o yüzden ddr2 sistemleri çok ucuza getirebilirsin ve derslerin için yeterli olur.

bilgisayarsız ev benim gözümde ev değildir..

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    elimde fazladan 2 anakart ve bir tane monitör var yani şu an kullanmaya kalksam 2 PC var ve 3. için bir monitör alsam tamam... yani isteyince öyle 2 bin liralara gerek yok, artık ddr3 lerin bile modası geçmeye başlıyor nerdeyse o yüzden ddr2 sistemleri çok ucuza getirebilirsin ve derslerin için yeterli olur.

bilgisayarsız ev benim gözümde ev değildir..
    Bizim evde yok bilgisayar. Alırsam çocuklar başından kalkmaz..

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    paranın bir işe yaramadığını hastaneye düşenler çok iyi bilir
    şuan hayat sağlığı iyi olana güzel
    aslında para o hastaneye düşmeyi engelliyor diye biliriz.

örnek vermek gerekirse;
    http://spor.haber7.com/avrupa-ligler...-iste-ilk-kare

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:44 ----------

Alıntı RazorBack adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla daraldım bari buraya yazayım da içim rahatlasın arkadaşlar, corona pandemisi yüzünden üniversiteleri tatil ettiniz, dersler devam, hocalar birton araştırma veriyor sunum hazırlayın sisteme yükleyin diyorlar, e kardeşim bende laptop yok, elimdeki telefonla da belli başlı şeyler yapılıyor, internet cafeleri de kapattınız allah razı olsun. Benim gibi insanlar napacak ben anlayamadım bu işi, dişten tırnaktan 300 lira para arttırdım hani şu kıytırık 10 inchlik notebook minibook denen arkadaşlardan sadece ofis programı açanlardan alayım bari diye, ikinci elleri ölü eşek, sıfır var 700 lira. Bilmiyorum yani çok ters zamana geldi bu iş, devletinde halimden anlayacağını sanmam.. Öyle işte içimi dökeyim dedim biraz dostlar. Herkese selam olsun
    dostum belki inanmazsın ama o 300 liraya baya baya işini görecek ikinci el parçalarla masaüstü tüplü monitörlü pc toplayabilirsin. sahibinden.com'da birsürü ilan var.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    İnternetten ikinci el bir desktop kasası alabilir, monitör yerine tv ye bağlayabilirsin. HDMI çıkışı yok ise DVI-HDMI dönüştürücüler var.

Şu kasa işi aklıma yattı hocam, hdmi var tv de eğer oluyorsa pc daha efektif hızlı olur. Sahibinden de kasa bakayım madem ama kim güvenilir kim değil hiç bir bilgim yok. Araştırayım madem

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Devlet sizin için çalışsın, ekonomi şahlanıp dörtnala koşmaya başlasın. Siz param yok diye ağlayın, olmuyor.

joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    insanlara eve kapanın demekle bitmiyor, çelişkiler burada başlıyor hem evde kal diyorsun hem araştırma veriyorsun, bilgisayarı - interneti var mı? 65 yaş üzeri sokağa çıkamaz deniyor, halen 65 yaş üzeri avukat ve müvekkillere duruşma günü tebliğ ediliyor, temeli ve altyapısı olmadan ani alınmış kısıtlama kararları insanları zor durumda bırakıyor malesef
    hasmet ve espresso bunu beğendiler.

https://i.hizliresim.com/4c12pb.jpg

Pc den anlayan arkadaşlar, şunu aldım ama nasıl işimi görür gibi geldi hızlı yani alet, ama fandan biraz fazla ses geliyor gibi kasayı şöyle yanlardan sıkınca azaldı, sürtüyor mu bi gevşeklik mi var anlamadım, pek hakim değilim de.

yigozya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ Gsx250r
    Dostum.... varsın hayattaki tek derdin bu olsun
    Eve geç varmak hiç varamamaktan iyidir..

EthanHunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Honda Cbf 150

Pc den anlayan arkadaşlar, şunu aldım ama nasıl işimi görür gibi geldi hızlı yani alet, ama fandan biraz fazla ses geliyor gibi kasayı şöyle yanlardan sıkınca azaldı, sürtüyor mu bi gevşeklik mi var anlamadım, pek hakim değilim de.
    Fazlasıyla ihtiyacını karşılar. Fan işine gelince, biraz çalışınca ses kesiliyorsa hiç uğraşma. Yok kesilmiyorsa kapağı aç bak kablo vs değiyor mu, kablo değmiyorsa fanın ortasındaki etiketin altında veya öbür tarafında delik var ordan 1 damla makina yağı damlat. Bir süre daha ses yapmayacaktır. Power fanı ses yapıyorsa aynı şeklide içini söküp yağlaman yada fanı değiştirmen gerekecek.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA

Arkadaşın dediği gibi kasayı aç bak. Desktop PC lerin güzel tarafı budur. Rahat rahat kurcalayabilirsin. Bu arada monitör klavye dahil 350 tl gerçekten bedava. Biraz eski teknoloji olsa da 4 çekirdek senin işini fazlasıyla görür. Güle güle kullan

şuan mı :=///////////

mustick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Kütüphaneye gidebilirsin. Açıktır zannedersem. Normal zamanda da oraya kimse uğramadığı için kapatmak akıllarına gelmemiş olabilir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)