Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İran'a Benziyoruz

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Yahu arkadaşlar, son bir kaç gündür forumda ısrarla " uzun yol ve seyahat " konuları açılıyor ama bu aralar ne denli doğru bu tarz şeyler yapmak bir konuşmak, tartışmak lazım.
    Benim şahsi fikrim bu aralar hiç bir yere gitmeseniz çok daha iyi olur. Nasıl ki İran da tatil bilmem ne ilan edildi insanlar evden çıkmasın diye ama ... yamyamları evde oturmak yerine oraya vura ya giderek virüsün yayılmasına neden oldu. Sizde şuan bu tatil/seyahat planları ile ... İranlılarının yaptığı hatayı tekrarlıyorsunuz.

Bana bir şey olmaz ben gencim veya bünyem sağlam mantığı ile hareket etmek yanlış. Hem sizde ummadık bir sonuca neden olabilir bu virüs hemde siz başka insanların enfekte olma olasılığını arttırmış oluyorsunuz. Bakın virüs yayılır, insanların hastaları var, yaşlıları var. Bize bir şey olmasa dahil yaptıklarımız ile onların hayatını riske atmış oluyoruz. Bu yüzden ipini koparmış dana gibi sürekli bir yerlere gitmeyi planlamayın. Güzel diziler var evde yapılacak şeyler var, az evcimen olun. Olaylar kontrol altına alınsın, sonra hep beraber gideriz nereye gideceksek.

Şuan bir yerlere gitmek için doğru zaman değil.

Aklınızı başınıza toplayın. ABS'siz motosiklette almayın.
    berk_cglr, espresso, mavellen ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dunyada zombi salgını olsa motorla dünya turu yapacagım diyen insanlar olacaktır.

Okulların tatil olmasını hemen baska yerlere tatile gideyim olarak değerlendiren insanlara sinir oluyorum.

Italya'dakı genclerın duyarsızlıgı yuzunden ülke de yüzlerce ölüm milyarlarca dolar zarar olustu
    espresso ve mavellen bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    İsveçe mi benzeyecekti. Ortadoğu coğrafyasında arap kültürü ile yaşayan ülkesin. Ya ne olacaktı.
    espresso ve U.KALKAVAN bunu beğendiler.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Universiteler tatil edldi, hemen otogarlara doluşmuşlar.
    mavellen ve U.KALKAVAN bunu beğendiler.

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Asıl tehlikeli olan virüsün bütün topluma yayılması değil. Bu yayılma illa ki olacak durdurmak neredeyse imkansız. Asıl tehlike daha aşı-ilaç bulunmadan virüsün bütün topluma bir anda yayılması ve milyonlarca insanın aynı anda zatürre olması. Bu kadar hasta aynı anda yoğun bakıma alınamayacağı için milyonlarca insan kendi halinde evinde ölüme terkedilecek.

Şuanda kolonyanın 50 lira olmasının yaygarası yapılıyor. Olası bir salgın durumunda solunum cihazı servet değerinde olacak insanlar ufak bir cihaz için bütün malvarlıklarını ortaya koyacaklar.
    drtayfun, U.KALKAVAN ve espresso bunu beğendiler.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Bütün üniversite öğrencileri otogarlara doluşmuş durumda. 80 milyona yayılması an meselesi. Bence, hoş bir durum değil ama şehirlerarası transferleri de kısıtlamak gerekiyordu.

Tatil oldu diye millet çocuğunu alıp hiç aciliyeti olmayan şeyler için hastaneye getiriyormuş. Devlet yayılmasın diye okulları tatil ediyor, aileler çocukları mikropun cirit attığı hastaneye getiriyor. Bir yandan da makarna depoluyor.
    U.KALKAVAN, espresso ve drtayfun bunu beğendiler.

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Globalizmin zararları vol.bilmem kaçıncı geçmiş olsun dünyaya

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:23 ----------

Salih olsaydı eğer çözüm bulurdu bu türücandan bozma virüse

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı oldcockroach adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Globalizmin zararları vol.bilmem kaçıncı geçmiş olsun dünyaya

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:23 ----------

Salih olsaydı eğer çözüm bulurdu bu türücandan bozma virüse

salih diye birisi yok kardo.

hepimiz salihiz.

bu kaskın arkasında et ve kemik yok bir fikir ve salih var.
    Ve salihlere kurşun işlemez !!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bu salgını ABS de durduramaz şu saatten sonra.

Salih çaresiz, Salih yorgun.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bana da 15 gün kafa izini verseler kampa giderim aq iran ameriga nın banane kardeş ben seyahat seviyorum birine benzemeye çalışmıyorum ki

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bana da 15 gün kafa izini verseler kampa giderim aq iran ameriga nın banane kardeş ben seyahat seviyorum birine benzemeye çalışmıyorum ki
    Sen konuyu anladığına emin misin? Koya, koya gezerken... Bazı noktaları atlamış gibi duruyorsun.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)