Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

en kullanışlı navigasyon uygulaması hangisi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    Uzun yolda ihtiyacım olucak Google haritalara alternatif veya daha iyi bir uygulama varmı
    Sevmek için yaşlanmayı,frene basmak için yolun bitmesini bekleme..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hasangazili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS 200
    Nokia here maps
    kdiner bunu beğendi.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yandex iyidir

oktay33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1600 GTL
    Sygic iyidir

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    android telefonda here Wego internetsiz de kullanabiliyorsun nerede kamera varsa onlarda kayıtlı.
    F54 bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    HERE WEGO iyidir

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    google haritalarda bi gariplik var gibi, önceden ücretsiz rota göster seceneği vardı simdi sürekli ücretli yollara sokuyor beni.

bu seceneğin oldugu mobil uygulama var mıdır

Windy Maps tavsiye ederim.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    google haritalarda bi gariplik var gibi, önceden ücretsiz rota göster seceneği vardı simdi sürekli ücretli yollara sokuyor beni.

bu seceneğin oldugu mobil uygulama var mıdır
    Google mapste Ücretsiz rota göster hala var. Aradığım her şeyi bulabildiğim için elim hep Google mapse gidiyor bana göre en kullanışlısı o

Ücretlisini alabilirsen sygic en iyisidir bana göre, yönlendirmeler, işaretlemeler mükemmel. Ayrıca dosyaları telefona indirdiğin için internet gerektirmez, sadece gps 'in açık olması yeterli. Mobil internetin yavaş olduğu yerlerde de kullanılabilir.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Google mapste Ücretsiz rota göster hala var. Aradığım her şeyi bulabildiğim için elim hep Google mapse gidiyor bana göre en kullanışlısı o
    siz söyleyince baktım, niyeyse eski telefonumda ana ekranda yer alırken yeni telefonumda başka bir seceneğin altında gözüküyormus.
    Teşekkürler

Ne yazık ki navigasyon okumada berbat derecede kötüyüm, bazen gösterdiği yolun tam tersine giderken "ulan bir gariplik var" diyerek fark ettiğim oluyo :D
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Hâlâ Google Maps kullanıyorum. İnternetsiz kullanma eskiden avantajdı ama bence artık değil. Çünkü trafik durumuna göre yolu değiştirip daha kısa sürede vardırabiliyor. Daha iki gün önce başıma geldi. Yolun ortasına Google "ileride kaza var, sure 8 dakika uzayacak, daha kısa bir yol var, kullanmak ister misiniz?" seçeneğini verdi. Millet otoyol'da tampon tampona beklerken aralardan akıp gittik.

Üstelik bulunduğunuz şehrin haritasını indirip İnternetsiz de kullanılabiliyor artık Google maps. Avrupa'ya seyehatte denemiştim 6 ay kadar önce. Düzgün çalıştı.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Bütün navigasyon şirketleri yol bilgisini Google dan temin ediyor diye biliyorum , yıllardır Google kullanıyorum internetsiz hizmet hep vardı , tek yapmanız gereken gideceğiniz yeri önceden kayıt etmeniz , rota seçeneklerinde de ücretsiz yollar veya otoyol kullanma gibi seçenekler hatta varsa bisiklet yollarını bile gösteriyor , yaya seçeneğini ise şehir içinde motosiklet kullanırken bazen tercih ediyorum zira hiç bilmediğiniz bir semtte gerçekten yolu çok kısaltıyor..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)