Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

tiktok unda ağzına ettiler

Motovento
    REKLAM ALANI
    Moto43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    eğlence amaçlı kurulmadımı bu şey ney bu milliyetçilik ayakları gerizekalı bunlar çin de kurulduğunu dahi bilmez bunlar sözde milliyetçi evde vatanı kurtardığını sanan embesiller saçma sapağan videolar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Örnek????????

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    yahu kenefin neresine edilir başka?
    pea bunu beğendi.

Moto43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Örnek????????
    elin yokmu dostum gir bak sana örnekmi atayım burdan ben düşüncemi söyledim gir bak kahrolsun çin japon diyen mallar işte gir bak
    ...

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Instagram twitter facebook 9gag imgur bütün hepsini kapattım sadece pinterest var kafam rahat :D
    Moto43 bunu beğendi.

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Tiktok zaten en baştan beri saçmasapan videoların olduğu bir yerdi. Sosyal medyanın varoşu oldu zamanla. Normal aklı başında olan insanlar zaten o tarz videolar çekip internete yüklemez. Normal aklı başında olan insanlar o tarz videoları izlemez, yanlışlıkla denk gelip izlese "bu ne amk" deyip videoları çeken kişiler adına utanır. Sonuç olarak zamanla herkes dengini bulup kendi dijital ortamını oluşturmuş oluyor.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Alıntı mustafa_325 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tiktok zaten en baştan beri saçmasapan videoların olduğu bir yerdi. Sosyal medyanın varoşu oldu zamanla. Normal aklı başında olan insanlar zaten o tarz videolar çekip internete yüklemez. Normal aklı başında olan insanlar o tarz videoları izlemez, yanlışlıkla denk gelip izlese "bu ne amk" deyip videoları çeken kişiler adına utanır. Sonuç olarak zamanla herkes dengini bulup kendi dijital ortamını oluşturmuş oluyor.
    Aslında en başta adı musicaly iken manken gibi yabancı hatunlar vardı imrenerek izlerdik şimdi embesil dolu

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tiktok kullanan insanı derhal hayatımdan çıkarırım. Birkaç arkadaşımın telefonundan bizzat sildirmişliğim vardır. Ayrıca ilçemize seyyar satıcı, hurdacı ve tiktok kullanıcılarını almıyoruz.
    bursalıali ve drtayfun bunu beğendiler.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    askerde arkadaş nöbet kulubesinde tiktok çekerken komutana yakalanmıştı, ben de nöbetteydim o sırada hatta arkadaşın karşısında ki kulede nöbet tutuyordum... komutan bunu yakaladı telefonu da aldı :D izlemesi baya komikti...

tiktok en başından beri bana salakça geliyordu hatta tiktoka video çekip atan yakınlarım beni de işin içine alet etmeye çalışıyorlardı, kaç kez "böyle şeyleri sevmem, çok salakça ve terbiyesizce" demiştim...

sürekli tuhaf şeyler akım oluyor herkes aynı şeyi yapmaya çalışıyor... bir ara şey yapıyorlardı işte; "s... et şairi mairi ...." diyip arabayla gazlama videosu atıyorlardı. ne kadar aptalca bir şey ya :/ "insanların meşgul oldukları şeylere bak" diyip böyle aptal bir topluluk ile aynı topraklarda yaşamak mecburiyetinde kaldığım için kendi adıma üzülüyordum.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sadece 3-4 kere maruz kaldıgım bir platform, o da sosyal medyada gezerken billur gecmek için yapılan paylaşımlar.

Tiktok zaten sacma birseydi, sacma birşeyin üstüne bi de agzına edemezler.

sallami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Downtown350i/Dominar 400
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    askerde arkadaş nöbet kulubesinde tiktok çekerken komutana yakalanmıştı, ben de nöbetteydim o sırada hatta arkadaşın karşısında ki kulede nöbet tutuyordum... komutan bunu yakaladı telefonu da aldı :D izlemesi baya komikti...

tiktok en başından beri bana salakça geliyordu hatta tiktoka video çekip atan yakınlarım beni de işin içine alet etmeye çalışıyorlardı, kaç kez "böyle şeyleri sevmem, çok salakça ve terbiyesizce" demiştim...

sürekli tuhaf şeyler akım oluyor herkes aynı şeyi yapmaya çalışıyor... bir ara şey yapıyorlardı işte; "s... et şairi mairi ...." diyip arabayla gazlama videosu atıyorlardı. ne kadar aptalca bir şey ya :/ "insanların meşgul oldukları şeylere bak" diyip böyle aptal bir topluluk ile aynı topraklarda yaşamak mecburiyetinde kaldığım için kendi adıma üzülüyordum.
    Bizim zamanımızda kulede manyetolu telefon vardı. Kendimi çok yaşlı hissettim sizin yüzünüzden.

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Bu gün bir şoförle konuşurken "Zamanında Zeki Müren sabah programları yapardı radyoda şoför esnafına" derken yakaladım kendimi.
    Anam anam , dinozorlar yok olmamış hala :D

tiktok neydi ki, ne olmuş

alan memnun, satan memnun; bize ne

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)