Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Memur Maaşıyla geçinilebilecek yerler?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial cup, Pulsar 200 NS, Dominar, Honda NC750 S
    Merhaba arkadaşlar. Yaşadığınız veya hakkında bilgi sahibi olduğunuz, aylık geliri 4-5 bin civarı olan bir memur için en uygun memleketler neresidir? Özellikle maaşı kiraya gömmek zorunda kalmayacak yerler neresidir? biraz araştırma yapayım dedim kimi şehirlerde maaşın yarısı kadar kiralardan söz ediliyor, oralardaki memurlar nasıl geçiniyor? herkes çift maaş mı, yan gelirli mi nasıl oluyor?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Yaşantınızın nasıl olduğuna bağlı. Öyle bir yaşarsınız ki Anadolu'nun şirin bir kasabasında 4-5K size yetmezken İstanbul'da bu maaştan para bile biriktirebilirsiniz.

Motosikleti
    MT-07
    İzmir. İzmir’de tam memur hayatı yaşanılır. Hem de sapına kadar zevkle yaşanılır.
    y.selimbatu bunu beğendi.

Efenim boşverin memur/maaşlı hayatını , bana "bohem" hayatı nerede yaşarım onu deyiniz..

Motosikleti
    MT-07
    Bu
    Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Efenim boşverin memur/maaşlı hayatını , bana "bohem" hayatı nerede yaşarım onu deyiniz..
    Bodrum’da
    Carbondioxid bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu

Bodrum’da
    Bodrum bence artık zor, ziyadesiyle piyasa ve pahalı.

Motosikleti
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaşantınızın nasıl olduğuna bağlı. Öyle bir yaşarsınız ki Anadolu'nun şirin bir kasabasında 4-5K size yetmezken İstanbul'da bu maaştan para bile biriktirebilirsiniz.
    içki, sigara, gece hayatı hiçbişi yok. Sadece motor ve seyahat

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:19 ----------

İzmir. İzmir’de tam memur hayatı yaşanılır. Hem de sapına kadar zevkle yaşanılır.

izmirde kiralar eşek yüküyle para? en önemli kalem zaten kira ve ulaşım gerisi kolay
    tommygun bunu beğendi.
    Sonuçta hepimiz ölecez...!

Motosikleti
    MT-07
    Bodrum bence artık zor, ziyadesiyle piyasa ve pahalı.
    Memur adama devletin lojmanları var. Gayette güzel takılınız kanımca. Motorla seyehat ede ede Ege bitmez bile. Ege bitse Marmara’ya gidilir, marmara bitse Akdeniz’e.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:21 ----------

Alıntı sheriff87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:19 ----------

izmirde kiralar eşek yüküyle para? en önemli kalem zaten kira ve ulaşım gerisi kolay
    İzmir’de Bornova evka4’te bundan 3 sene önce 350₺ kirada kalıyordum. 1+1 evim bana yetiyordu. 1sene geri döneceğim die evin kirasını ödemeye bile devam etmişliğim var

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Darısı benim başıma.İçki,sigara,kumar, arada sırada çapkınlık. Keşke benim hayatım da motosiklet ve seyahatten ibaret olsa. Ne zaman seyahat planlasam, nerede ve kiminle ne içerim, oradan abla düşer mi sorularına yanıt ararken buluyorum kendimi. Zamanında düşük cc ile bir çok uzun yol seyahati yaptım, hemen hemen hepsi çapkınlık içindi.

emenyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan KP150
    Manisa'nın belirli ilçeleri, merkezinin de belirli ilçeleri kira anlamında uygundur zannımca. Ayrıca Uşaklı bir arkadaştan Uşak merkezde kiraların uygun olduğunu öğrenmiştim lakin doğrulayamadım.

Motosikleti
    MT-07
    Darısı benim başıma.İçki,sigara,kumar, arada sırada çapkınlık. Keşke benim hayatım da motosiklet ve seyahatten ibaret olsa. Ne zaman seyahat planlasam, nerede ve kiminle ne içerim, oradan abla düşer mi sorularına yanıt ararken buluyorum kendimi. Zamanında düşük cc ile bir çok uzun yol seyahati yaptım, hemen hemen hepsi çapkınlık içindi.
    Abi seni tekrardan çanakkaleye götüreceğim ben

Motosikleti
    Lifan KP150
    Karar verdim dedikten sonra yapamayacağınız bir şey olduğunu sanmıyorum. Forum'daki sayılı saygılı, hoşgörülü kişilerdensiniz zannımca.
    Sanırım asıl mesele o karar verdim diyecek kararlılığı bulamamakta ki maalesef benim sahip olduğum durum bu.
    Asıl olarak beni bu hale getiren,irademi bu kadar zedeleyen şeyler ne ise ona çözüm bulmam gerek. Ve basit konularda kararlılık göstererek irademi geliştirmem lazım.
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    Memur adama devletin lojmanları var. Gayette güzel takılınız kanımca. Motorla seyehat ede ede Ege bitmez bile. Ege bitse Marmara’ya gidilir, marmara bitse Akdeniz’e.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:21 ----------

İzmir’de Bornova evka4’te bundan 3 sene önce 350₺ kirada kalıyordum. 1+1 evim bana yetiyordu. 1sene geri döneceğim die evin kirasını ödemeye bile devam etmişliğim var
    Hocam devletin lojmanı olsa zaten hiç düşünmeden istediğim yere giderdim. O ayrıcalığa bazı seçilmiş kurumlar ve kullar sahip sadece. 3 sene içinde çok sular geçmiş izmirden biraz baktımda 4 rakamın altında kira yok gibi. 350 olsa 2 tane tutarım farklı semtlerde arada hava değişimi yaparım
    Sonuçta hepimiz ölecez...!

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı emenyasin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Karar verdim dedikten sonra yapamayacağınız bir şey olduğunu sanmıyorum. Forum'daki sayılı saygılı, hoşgörülü kişilerdensiniz zannımca.
    Sanırım asıl mesele o karar verdim diyecek kararlılığı bulamamakta ki maalesef benim sahip olduğum durum bu.
    Asıl olarak beni bu hale getiren,irademi bu kadar zedeleyen şeyler ne ise ona çözüm bulmam gerek. Ve basit konularda kararlılık göstererek irademi geliştirmem lazım.
    Beni asıl korkutan bu kötü davranışlardan keyif almam. Bir gün çok geç olacak, o zaman da "tühh ulan keşke geçmişe dönebilsek" diyeceğim ama çok geç olacak.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:30 ----------

Abi seni tekrardan çanakkaleye götüreceğim ben
    Çanakkale'de kontağım kalmadı, bir tatlı arkadaşım vardı, o da evlendi. Geçen bayram Marmara denizi turu atarken Çanakkale'de mola bile vermedim,hemencecik geçtim.
    ErdalBakkal bunu beğendi.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara Eryaman, Elvankent tarafı tek maaş ile yaşayabilirsin. Eryaman tarafı iyidir ancak 1000 lira konuta gider yinede.

Bu

Bodrum’da
    Turgutreis'te takılırdım , dım çünkü artık hatun ile fena bozuştuk gidesim yok , Bodrum merkezi zaten hiç sevmezdim , Ormancılar civarı güzeldi , artık o tarafta fazla laçka ...

Neyse bulurum bi kıyı/koy herhal , bi zeytinlik bahçe filan hayalim nasip..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Rks Rk 150
    Balıkesir gömeç bildiğim en iyi yer kiraları ucuz 3+1 sıfır oturulmamış 2. 3 . Kattaki daireler bile 800 tl civarı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Kinetic DX ABS
    Kastamonu Taşköprü,

Temiz Hava,

Ülkenin Canadası gibi valla.

Kampa git, ava git.

Gez istediğin kadar dağ bayır.

350 TL kira ile kocaman evlerde yaşa.

Spor yemek gezmek iyi kötü herşeyde var.

Zaten kalıcı olur sevilirsen,

Belediye başkanlığına kadar yolu var.

Motosikleti
    MT-07
    Hocam devletin lojmanı olsa zaten hiç düşünmeden istediğim yere giderdim. O ayrıcalığa bazı seçilmiş kurumlar ve kullar sahip sadece. 3 sene içinde çok sular geçmiş izmirden biraz baktımda 4 rakamın altında kira yok gibi. 350 olsa 2 tane tutarım farklı semtlerde arada hava değişimi yaparım
    Bornova evka4’lere bak. Evka3’te nispeten daha güzeldir ama kiraları çoktur. Evka4 ile Bornova merkez sadece 5dk.

Motosikleti
    Lifan KP150
    Alıntı ErdalBakkal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kastamonu Taşköprü,

Temiz Hava,

Ülkenin Canadası gibi valla.

Kampa git, ava git.

Gez istediğin kadar dağ bayır.

350 TL kira ile kocaman evlerde yaşa.

Spor yemek gezmek iyi kötü herşeyde var.

Zaten kalıcı olur sevilirsen,

Belediye başkanlığına kadar yolu var.
    Vay maşallah nehir bile geçiyormuş.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:54 ----------

Beni asıl korkutan bu kötü davranışlardan keyif almam. Bir gün çok geç olacak, o zaman da "tühh ulan keşke geçmişe dönebilsek" diyeceğim ama çok geç olacak.
    Abi dediğin keyif meselesi kötü ama zaten o olmasa işin sınavı olmaz, vazgeçmesi de kolay olur.
    Ah şu yaparken keyif alıpta yaptığım sonra yaptığımdan iğrendiğim ve pişman olduğum şeyler..
    tommygun ve ErdalBakkal bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)