Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
74. sayfa BirinciBirinci ... 24647273747576 ... SonuncuSonuncu

Yerli Otomobil Tanıtım Töreni

Motovento
    REKLAM ALANI
    hakan1969 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200 4V
    Pil konusunda " bir kısmını alıyor" diyelim, uzamasın. Dileyen inceler.

Ben CHP liyim öncelikle, "Şahsım"la ilgili düşüncelerim olumlu değil. Lakin ortaya bişey çıkıyor, çıksın artık. Bence %kaç yerli, gider mi durur mu ları bırakalım. Benim bu konudaki temel eleştirim daha küçük bir sedanla başlanmamış olması. Bunun özünde de yine "itibardan tasarruf olmaz" ın yattığına inanıyorum.

Ateşi bulan ilk kişi olmasa şu an ateş olmayacak mıydı? Bu arabayı tek bir kişiye, ne oldukları zaten belli bir zümreye maletmek inanın yanlış olur. Bu arabada tüm Anadolu insanının izi-tuzu var. "Geliyor gelmekte olan" gibi, "oldu olacak olan"..

Araç hepimizin..

Sahip çıkalım dedeye..😁🙂🤣

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Egzozu arıyor adam.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Xpulse 200 4V
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Egzozu arıyor adam.
    😁

Bence LPG var mı diye bakıyor...🙂..Ama yok maalesef...
    espresso bunu beğendi.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eee madem bu bok yenildi artık TÜM devlet erkanının DERHAL ama DERHAL! tok kullanması gerekmez mi? Öyle göstermelik falan değil. Her yere "bunlan" gidecekler tabi.

Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eee madem bu bok yenildi artık TÜM devlet erkanının DERHAL ama DERHAL! tok kullanması gerekmez mi? Öyle göstermelik falan değil. Her yere "bunlan" gidecekler tabi.
    Aman haa, devleti boşa masrafa sokmayalım.

Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aman haa, devleti boşa masrafa sokmayalım.
    Maybach'dan inmek zor olur tabi.

Geçen Bentley vardı yolda. 34 K bişi plaka. İçinde ışıklı falan. Ördek gibi öte öte gidiyor. Geldim yanına, öndeki denyolar cam indirdi bakıyor. Hayırdır diye laf atınca onlar dedim senin geçiş üstünlüğün mü var ne iş? Var tabi hölölö yapıyor. Dedim BOK var. Bıktım bu tiplerden. Geçireceğim bir tanesine bakalım ama ne zaman.
    espresso, yaşlıveacemi ve tommygun bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Togg un Hyundai Ionic ile rekabet edebilmesi zor daha öncede yazmıştım Çinli üreticilerle (Seres , Mg vs) Türkiye , Rusya , Azerbeycan gibi ülkelerde rekabet edecektir..
    Iyi ama nasil? TOGG Ionic'ten ucuz mu? TOGG Ionic'ten iyi mi? Cevap hayirsa yurt disinda nasil rekabet edecek?

Yurt disina satmadan maliyetini kurtarmasi mumkun degil ama hadi o olana kadar yurt icine bol satacak diyelim. Peki fiyat itibariyle genelin ulasabilecegi bir model mi?

Devlet kurumlarina zorla dayatmadan, yurt icinde 177 bin bireyin parasini verip bu araci alacagina inaniyor musunuz?
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    speederbike
    Normalde devlet alsın derim ama bunlar devlete tanesi 2 milyondan alır.

Motosikleti
    Xpulse 200 4V
    Devlet niye SUV a biniyor, adamların bakanları işe bisikletle gidiyor.
    espresso ve DickName bunu beğendiler.

Alıntı hakan1969 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bırakınız binsinler... Belki planlar vardır? Mesela sağlamlık testi yapılabilir.

Motosikleti
    speederbike
    Geçen aklıma takıldı. Şimdi firmanın halkla ilişkiler sorumlusu Varank tweet attı çekiliş günü, bakın bana kurada çıkmadı diye (torpil yok babında). 2-3 gün sonra haber çıktı, Varank TOGG'unu makam arabası yaptı diye. Ben mi birşey kaçırdım?

Bir de adamlar aylar önce montaj hattını gösterdi, hepsinde araç varken. Sonra 2 tır dolusu (çokomel olmadığı için ancak 6 araç sığıyor) ilk sevkiyat yola çıktı. Gerisi nerede?

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı hakan1969 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çünkü onlar fakir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:53 ----------

Geçen aklıma takıldı. Şimdi firmanın halkla ilişkiler sorumlusu Varank tweet attı çekiliş günü, bakın bana kurada çıkmadı diye (torpil yok babında). 2-3 gün sonra haber çıktı, Varank TOGG'unu makam arabası yaptı diye. Ben mi birşey kaçırdım?

Bir de adamlar aylar önce montaj hattını gösterdi, hepsinde araç varken. Sonra 2 tır dolusu (çokomel olmadığı için ancak 6 araç sığıyor) ilk sevkiyat yola çıktı. Gerisi nerede?
    Demek ki devlet te galeri tarzı çalışıyor. Bir sitenin veya avm nin oto parkına depolamışlardır.
    espresso bunu beğendi.

Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250

Çünkü yok. Fabrika da yok aslında. Yalan dolan işte. İnanma bunlara

Sanırım bütün araçları tek tek yolda test etme gibi bir durum var. Sürekli T plaka videosu var tokun internette. Hoş başka dümenler de olabilir, düz dünyacılar gibi şimdide İtalya'da toplanıp geliyorcular türemiş :D

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maybach'dan inmek zor olur tabi.

Geçen Bentley vardı yolda. 34 K bişi plaka. İçinde ışıklı falan. Ördek gibi öte öte gidiyor. Geldim yanına, öndeki denyolar cam indirdi bakıyor. Hayırdır diye laf atınca onlar dedim senin geçiş üstünlüğün mü var ne iş? Var tabi hölölö yapıyor. Dedim BOK var. Bıktım bu tiplerden. Geçireceğim bir tanesine bakalım ama ne zaman.
    Beni de çok hasta ediyor bu çakarlılar. Geçen avm nin oto parkında çakarla dolaşıyor denyo. Demek evden hanım sipariş vermiş şunları al gel diye oda devletin arabası ile açmış çakarı markete alış verişe gelmiş. Bu kadar pervasızlık, bu kadar başı boşluk, bu kadar ben ne oldumculuk pes doğrusu.
    espresso bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Çakar nedir yahu? O tip ışık ambulans, polis ve itfaiye de olur. Hadi bakan ve üzerini anlarım. Ama bürokratın, oda başkanının, müdürün ihtiyacı nedir bu alete? Hangi işleri bir sürü vatandaşın vaktinden değerlidir ve daha acildir? Onu bırakın, makam aracına ihtiyaçları nedir?

Neredeyse 25 yıldır Amerika'da yaşıyorum, şu iki gözümle vergilerimle ödenmiş bir makam aracı görmedim daha.

Hem gereksiz, hem pahalı, hem de ithal...

Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çakar nedir yahu? O tip ışık ambulans, polis ve itfaiye de olur. Hadi bakan ve üzerini anlarım. Ama bürokratın, oda başkanının, müdürün ihtiyacı nedir bu alete? Hangi işleri bir sürü vatandaşın vaktinden değerlidir ve daha acildir? Onu bırakın, makam aracına ihtiyaçları nedir?

Neredeyse 25 yıldır Amerika'da yaşıyorum, şu iki gözümle vergilerimle ödenmiş bir makam aracı görmedim daha.

Hem gereksiz, hem pahalı, hem de ithal...
    İstanbul'da herhangi bir ilçe milli eğitim müdürü bile çakarlı arabayla dolaşıyor.

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul'da herhangi bir ilçe milli eğitim müdürü bile çakarlı arabayla dolaşıyor.
    Vergi dairesi müdürleride vergi kaçıranları kovalarken kullanmak için çakar takıyorlar.
    espresso ve hasmet bunu beğendiler.

Motosikleti
    speederbike
    Adamlar dünyanın maaşını alıyor, devlet bineğinin parasını veriyor. Gariban işçi memur da kuş kadar maaşını yol parasına gömüyor.
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
74. sayfa BirinciBirinci ... 24647273747576 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)