Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
33. sayfa BirinciBirinci ... 23313233343543 ... SonuncuSonuncu

Yerli Otomobil Tanıtım Töreni

Motovento
    REKLAM ALANI
    hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Ben de uzunum bu arada, 1.85

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Bu konunun 32. sayfasını neden göremiyorum ben

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de uzunum bu arada, 1.85
    uzun denmez ona ama olsun. bende 180 im.
    190 üstü uzun bence :D

Alıntı okanbagiscan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu konunun 32. sayfasını neden göremiyorum ben
    bende sıkıntı yok abi

Motosikleti
    SD 1290R
    Canın sağolsun @arndiol, cüceden halliceyim diyelim. Bu arada bizimki de 1.85 miş yahu.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    O değil de bizim dönerci servis yapmak için elektrikli araba almış, hasta oldum arabaya. Küçük yerlerde kullanmak için ideal.

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O değil de bizim dönerci servis yapmak için elektrikli araba almış, hasta oldum arabaya. Küçük yerlerde kullanmak için ideal.

https://i.hizliresim.com/66i3env.jpg
    Hasan Şaş dönerciliğe mi başlamış?
    haluk23 bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008

https://i.hizliresim.com/66i3env.jpg
    Potansiyel kız arkadaşla ilk buluşmaya bununla gitmek lazım. "Yevrumm ben seni evden alırım bebeeem" deyip apartman önüne bununla gelip basacaksın kornaya, mahalle ayağa kalkacak. Potansiyel kız arkadaş arabaya biniyorsa süper, evin ışıklarını söndürüp perdeyi kapatıyorsa ondan ne köy olur ne kasaba.
    espresso, DickName ve M.balibey bunu beğendiler.

Alıntı Metehan07-70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hasan Şaş dönerciliğe mi başlamış?
    Hasan Şaş, serdar ortaç karışımı absürt bir tip işte, aynaya bakmaktan nefret ederim hocam.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:54 ----------

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Potansiyel kız arkadaşla ilk buluşmaya bununla gitmek lazım. "Yevrumm ben seni evden alırım bebeeem" deyip apartman önüne bununla gelip basacaksın kornaya, mahalle ayağa kalkacak. Potansiyel kız arkadaş arabaya biniyorsa süper, evin ışıklarını söndürüp perdeyi kapatıyorsa ondan ne köy olur ne kasaba.
    Reis kahkaha attım ya valla harikasın. Dediğin gibi ilk buluşmada buna binen kadınla evlenilir. Binmezse evlenilmez.

Ben küçük yerde yaşıyorum. fantezim, ilk buluşmaya arkasında römork olan traktör ile gitmek. Bizden geçti ama genç olsaydım sosyal deney adı altında yapardım.
    tommygun ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    SD 1290R
    Hasan Şaş, serdar ortaç karışımı absürt bir tip işte, aynaya bakmaktan nefret ederim hocam.
    Özellikle göz kısmında hafif bir Jean Reno havası da esmekte sanki.

Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Özellikle göz kısmında hafif bir Jean Reno havası da esmekte sanki.

Haşmetim bu adam fena halde Konya'da etlik ekmek dükkanında çalışan fırın ustasına benziyor. Ulan bu nasıl Fransız anlamış değilim! Haçlı seferi artığı kesin bunun dedeleri.

Geçen bizim daireye bi İngiliz geldi. Kafasına da hacı amca takkesi takmış. Beyaz sakal da var. Buyur amca dedim. i want to pay car tax dedi. Vay aq dedim içimden. Önyargılarım zedelendi.

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Renodan çok TOFAŞK Kartal'a benziyir.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hooop ben tatilden döndüm. Eski / yeni gelmiş geçmiş en adi, haysiyetsiz ve şeref yoksunu fetöcüler burada mı bakayım mevcut alacağım...

-Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Otomobil yerine traktör mü olsaydı keşke.
    Neyse inşallah, otomobilden sonra onunla gurur duyarız.
    ----------------------------------
    Üç dönem AKP'ye oy verdiğini söyleyen başka bir çiftçi ise “Şimdi ben de kafamı duvara vuruyorum. Borçlarımı ödemek için elimdeki traktörümü satıyorum. Bankadan faizle kredi çekip yeniden traktör alıyorum. Konuştuklarının hepsi yalan dolan, Cumhurbaşkanı da dahil. Ekiyoruz, biçiyoruz, elde beş kuruş para yok. Borç, faiz, gübre derken işin içinden çıkamıyoruz. Seneye ya evimizi satacağız ya tarlamızı satacağız. Çarkı döndürmek için, borçlarımızı ödeyebilmek için traktörümüzü satıp yeniden banka faiziyle traktör alıyoruz” diye konuştu.

Alıntı -Black- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üç dönem AKP'ye oy verdiğini söyleyen başka bir çiftçi ise “Şimdi ben de kafamı duvara vuruyorum. Borçlarımı ödemek için elimdeki traktörümü satıyorum. Bankadan faizle kredi çekip yeniden traktör alıyorum. Konuştuklarının hepsi yalan dolan, Cumhurbaşkanı da dahil. Ekiyoruz, biçiyoruz, elde beş kuruş para yok. Borç, faiz, gübre derken işin içinden çıkamıyoruz. Seneye ya evimizi satacağız ya tarlamızı satacağız. Çarkı döndürmek için, borçlarımızı ödeyebilmek için traktörümüzü satıp yeniden banka faiziyle traktör alıyoruz” diye konuştu.

Hocam traktörümüz mevcuttur, istersen bir tur verebilirim:

Şaka bir yana bunu goygoy yapmak için demiyorum, çiftçi bu sefer harbiden bitti. Ben işin içindeyim. Bu gelen son mazot, gübre ve ilaç zamlarından sonra çiftçilik ve hayvancılık yapanlar ciddi ciddi havlu attılar.

Peki bundan bize ne diyenler için uyarayım: önümüzdeki yaz sezonu sonunda ciddi bir gıda krizi sizleri bekliyor olacak zira çiftçi ve hayvancılık yapanlar üretim yapamayacak durumdalar. Ekmeği, peyniri, sebzeyi-meyveyi ya bulamayacaksınız ya da fahiş fiyatlar ödeyerek almak zorunda kalacaksiniz.

Dedim ya işin içinden birisi olarak söylüyorum sonra vay beni uyarmadılar vay efendim bizi ikaz etmediler demeyin.

Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    Alıntı -Black- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rusların bir tekerlemesi var
    1. Defadan bir şey olmaz .
    2. de alışırsın
    3. de oro..pu olursun ..

E bu çiftcimiz üçlemiş....
    Ben sabit gelirliler dışında ( uç örnekler illaki olur) çok da kimsenin bu ortamdan zarar göreceğini sanmıyorum. Sonuçta herşeyi pahalı satanlar da bu toplumda. Çiftçi nın işi de zor ama sabit gelirli kadar değil.kuraklik..vs olmadığı sürece çok zarar görmez.
    Ha konudan bağımsız traktör işi köylünün aç gözlüğü. O kadar gereksiz paralar veriliyor ki aklınız şaşar. Ani motosiklet camiası gibi illa bir 4 ( silindir) çeker olacak yoksa fiyakasi bozulur.

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Alıntı Ahmet Turan Peker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rusların bir tekerlemesi var
    1. Defadan bir şey olmaz .
    2. de alışırsın
    3. de oro..pu olursun ..

E bu çiftcimiz üçlemiş....
    Ben sabit gelirliler dışında ( uç örnekler illaki olur) çok da kimsenin bu ortamdan zarar göreceğini sanmıyorum. Sonuçta herşeyi pahalı satanlar da bu toplumda. Çiftçi nın işi de zor ama sabit gelirli kadar değil.kuraklik..vs olmadığı sürece çok zarar görmez.
    Ha konudan bağımsız traktör işi köylünün aç gözlüğü. O kadar gereksiz paralar veriliyor ki aklınız şaşar. Ani motosiklet camiası gibi illa bir 4 ( silindir) çeker olacak yoksa fiyakasi bozulur.
    Bu laf bana biraz abartılı geldi, al bir keyif çayı iç
    -Black- ve killingroad bunu beğendiler.

-Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Yandaşlar kaç yıldır oro.pu luk yapıyor acaba?

Neyse konu o değil tabii.
    Abartlı geldiyse "Gündem ve Siyaset" başlığında başka abartılı konular var. Bi de onlara bakın isterseniz.
    Kokainden, Meth'e, Adaların işgaline ses çıkarmamaktan, instagram üzerinden istifalara kadar. Arasanız bulamazsınız.[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:24 ----------

Videosu orada duruyor. Belki A haber gibi para ödeyip yapmışlardır.
    https://www.sozcu.com.tr/2022/ekonom...ittim-6898890/

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Traktör konusunda ben de gereksiz alım yapıldığını duydum. Normalde 200-300 dönüme rakam yanlış olabilir) bir traktör yeterken bizim millet ortak kullanmaya karşı olduğu için çok daha küçük arazi için herkes traktör alıyormuş.
    espresso bunu beğendi.

joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    Çiftçi üretmeyi bırakınca o zaman görürsünüz anyayı konyayı, şu köle düzeni böyle giderse bırakırız ekip biçmeyi kendimize yetecek kadar üretiriz, çiftçinin halinden bihaber olanlar gübre fiyatlarını bilmezsiniz, mazot zaten malum iki basamaklı rakamlarda, pazardan marketten sebze meyve alırken acı acı hissedeceksiniz hiç merak etmeyin.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Guzelleme dalında sınır yok. Ulan bre kendini bilmez deyyus senin neyine 700 Luk motosiklet demezler mı adama? Al 125 lik sektör sektör git.

İsteyen istediğini alır. Çiftçinin traktörü lüksü ise o lüksü yaşar kime ne?

REKLAM ALANI
33. sayfa BirinciBirinci ... 23313233343543 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)