Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yerli Otomobil Tanıtım Töreni

Motovento
    REKLAM ALANI
    watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Erdoğan'a canım feda diyeyim o zaman.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gel beni manipüle et diyo resmen. Reis malını biliyor.

ATP, Vesteli Casperi boş ver de asıl sana verdikleri o kanser ilaçlarında bir pu*tluk olmasın.

Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gel beni manipüle et diyo resmen. Reis malını biliyor.

ATP, Vesteli Casperi boş ver de asıl sana verdikleri o kanser ilaçlarında bir pu*tluk olmasın.

Eğer sen ilaçta pu* tluk yok diyorsan hemen bırakayım o ilacı. Çünkü kesin vardır. Var diyorsan o zaman devam.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:29 ----------

Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S*jtir et Erdoğan'ı şunu bunu. Sen vatana canım feda diyorsan sorun yok. Biri gelir biri gider. Ama seninle de ciddi bir şeyler konuşmak çok zor yahu

Motosikleti
    SD 1290R
    CB'nı insan gibi bir kere eleştirme, eleştirenlere bir ton kulp tak, ama köşeye sıkışınca küfür salla...

@tommygun geçenlerde soruyordu, ahanda siyasi islam budur...

Sıfır prensip, sıfır etik, sıfır ahlak, sıfır karakter...

Motosikleti
    CB'nı insan gibi bir kere eleştirme, eleştirenlere bir ton kulp tak, ama köşeye sıkışınca küfür salla...

Sıfır prensip, sıfır etik, sıfır ahlak, sıfır karakter...
    Eğer sen ahlak prensip falan iyi diyorsan kesin onlarda da pu* luk var...senin seveceğin prensip ahlak ....vs bana ters emin ol

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Ciddi konuşurum, tartışma zemini oynak olmadığı zaman.

Motosikleti
    SD 1290R
    Hangi tartışma zemini?

ATP yedi satırlık kod yahu.

Yazılan yandaş propagandayla örtüşüyor mu?
    Evet ise destekle. Hayır ise b0k at.
    Tepki görünceye kadar böyle devam et.
    Tepki artarsa vatan millet edebiyatı yap.
    Tepki daha da artarsa iktidara küfrediyormuş gibi yap.
    Başa dön.
    Thracian bunu beğendi.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Zero bilgiyle körü körüne bir şeyleri savunan biri ile muhatap olursan, sonunda ya küfür eder, ya da telefon ve adresini verir erkeksen karşıma çık diye efelenir.

Daha ne beklenir ki?

Motosikleti
    Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zero bilgiyle körü körüne bir şeyleri savunan biri ile muhatap olursan, sonunda ya küfür eder, ya da telefon ve adresini verir erkeksen karşıma çık diye efelenir.

Daha ne beklenir ki?
    Adamsan birinin yüzüne karşı söyleyemeyeceğin kelimeyi don kişotluk yapıp burada söylemeyeceksin. Ya yutacaksın ya da kuyruğunu kıstırıp böyle ağlayacaksın.Hala teklifim geçerli
    “Ey îmân edenler! Şarap, kumar, dikili taşlar (putlar) ve fâl okları ancak şeytanın işinden bir(er) pisliktir; öyleyse ondan kaçının ki kurtuluşa eresiniz.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Yine haklı çıktım. Hakaret ve kabadayılık.

Bak memleket bir fetö faciası yaşadı. Sen de bunun derneklerine bağış yaptın.

Diyebiliyor musun? Diyemiyorsun.

Şu derneğe, şu zaman da, şunun için, şu kadar bağış yaptım diye?

Buyur meydan senin.

Motosikleti
    SD 1290R
    Konuya dönecek olursak: Tesla %20 indirim yaptı. $7500 da devlet veriyor. Tesla model 3 ile muadili benzinli bir araç arasında neredeyse topu topu $8000 fark kaldı.

Motosikleti
    Konuya dönecek olursak: Tesla %20 indirim yaptı. $7500 da devlet veriyor. Tesla model 3 ile muadili benzinli bir araç arasında neredeyse topu topu $8000 fark kaldı.
    Hasmetlimiz Tesla nasıl iyi mi kötü mü . Ona göre plan yapayım.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ben sana siyasal İslam'ı anlatayım. Adam diyor ki "Ben kanserim, benim bir ilacım var çok çok pahalı, 30 küsür bin TL, ben bu ilaçla şifa bulmaya çalışıyorum ya da bazı şeyleri geciktiriyorum, devlet şimdilik bu ilacı karşılıyor ama yarın öbür gün karşılamaktan vaz geçerse ben çoluğumu çocuğumla biraz daha fazla beraber olmak, arkadaşlarımla motosiklete binmek, hatta en basidinden nefes alabilmek, kısaca yaşamak için her ay 30 küsür bin TL daha fazla para kazanmalıyım."

Siyasal İslam, vicdansızlıktır, yalancılıktır, dün ak dediğine bugün mok demektir, empati yoksunluğudur, ego savaşıdır, halden anlamayacak kadar kırto olmaktır.

Geçmişte dini gruplara sempati besleyenler bugün dini grupların en büyük düşmanı oldu.

Ben açık konuşayım; Ahmet Abi'nin dünya görüşüyle benim dünya görüşüm, ideolojim, siyasi görüşüm asla kesişmez, kesişemez ama bu adam da rahatsızlığı ve kullanmakta olduğu ilaçlar konusunda laf sokulacak bir adam değildir. Ayıptır.
    bursalıali ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben sana siyasal İslam'ı anlatayım. Adam diyor ki "Ben kanserim, benim bir ilacım var çok çok pahalı, 30 küsür bin TL, ben bu ilaçla şifa bulmaya çalışıyorum ya da bazı şeyleri geciktiriyorum, devlet şimdilik bu ilacı karşılıyor ama yarın öbür gün karşılamaktan vaz geçerse ben çoluğumu çocuğumla biraz daha fazla beraber olmak, arkadaşlarımla motosiklete binmek, hatta en basidinden nefes alabilmek, kısaca yaşamak için her ay 30 küsür bin TL daha fazla para kazanmalıyım."

Siyasal İslam, vicdansızlıktır, yalancılıktır, dün ak dediğine bugün mok demektir, empati yoksunluğudur, ego savaşıdır, halden anlamayacak kadar kırto olmaktır.

Geçmişte dini gruplara sempati besleyenler bugün dini grupların en büyük düşmanı oldu.

Ben açık konuşayım; Ahmet Abi'nin dünya görüşüyle benim dünya görüşüm, ideolojim, siyasi görüşüm asla kesişmez, kesişemez ama bu adam da rahatsızlığı ve kullanmakta olduğu ilaçlar konusunda laf sokulacak bir adam değildir. Ayıptır.
    Keşke arkadaşları uyarmak için gösterdiğin hassasiyeti abini de uyarmak için göstersen.

Fikir olarak başa çıkamadıklarını küfür, hakaret ve kabadayılık ile sindirmeye çalışıyor.

O yaşta ki birine hakaret ve küfür yakışıyor mu ya da sağlık problemleri olan bir kişinin efelik yapması?

Bilen bilmeyen içinde vay abim ne biçim efelendi karşı tarafta yedi pozisyonları oluşuyor.

Hem yaş hem de sağlık olarak efelik yapacak bir durumu mu var? Yersen ayakları.

Motosikleti
    Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keşke arkadaşları uyarmak için gösterdiğin hassasiyeti abini de uyarmak için göstersen.

Fikir olarak başa çıkamadıklarını küfür, hakaret ve kabadayılık ile sindirmeye çalışıyor.

O yaşta ki birine hakaret ve küfür yakışıyor mu ya da sağlık problemleri olan bir kişinin efelik yapması?

Bilen bilmeyen içinde vay abim ne biçim efelendi karşı tarafta yedi pozisyonları oluşuyor.

Hem yaş hem de sağlık olarak efelik yapacak bir durumu mu var? Yersen ayakları.

Harbi normal değilsin sen . Bana hakaretin en büyüğünü ""fetö"" cü diyeceksin ben de sana bunu erkek isen yüzüme karşı söyle diyeceğim sen de bundan rahatsız olup çocuk gibi şikayetler edeceksin....
    Ya o erkekliği yapacaksın yada kuyruğunu altına alıp şikayet etmeye devam edeceksin.

Motosikleti
    SD 1290R
    Tesla fiyatlariu niye dustu?

Alıntı Ahmet Turan Peker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hangisine daha çok sevindin.Türkiye'de olmamasına mı?Amerika da olmasına mı. meraktan soruyorum cevaplamazsın biliyorum ama bosboğazlık yapayım dedim
    @tommygun, kendisine yönelik hiç bir şey yazmamışken yukarıdaki mesajı ATP direk beni alıntılayıp yazdı.

Şahsen birebir tanımadığın insanların onuruna, şerefine, vatan sevgisine durduk yere dil uzatmaktan daha büyük bir ayıp bilmiyorum. Kullandığı ilaç vs. solda sıfır kalır.

Birini ayıplamaya yeltenmeden önce iyi düşünmek lazım.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Arkadaşlar, kardeşler, abiler, dayılar belli ki orta bir yolunuz yok. Önemli mi? Değil. Boşvermek, sallamamak da bazen süper bir çözümdür.

Motosikleti
    SD 1290R
    Aynen öyle. Çünkü taraf olunca dahil oluyorsun. Dahil olmak istemiyorsan baştan hiç bulaşmamak, sallayıp boşvermek en iyi seçenek.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    TOGG ciddiye alıp yazacağım bir şey değil artık da, Vestel'in bahsi geçmiş.

Ekranla anakartı birleştirip "yerli telefon üretiyorum" yaygarasına, kendine teşvik istemek yerine "ithal" telefonlara uygulanan vergiyi artırdı Vestel. VESBE'de biraz hissem var ama, hayır Vestel de benim değil ve bana bir hayrı falan yok. "Ülkeye bir çivi çakan olsa benim gözümde odur budur" falan tatavasını yutmayacak artık yeni nesil. Yutanlar da yaşlanıyoruz işte zamanla yok olacağız.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı killingroad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TOGG ciddiye alıp yazacağım bir şey değil artık da, Vestel'in bahsi geçmiş.

Ekranla anakartı birleştirip "yerli telefon üretiyorum" yaygarasına, kendine teşvik istemek yerine "ithal" telefonlara uygulanan vergiyi artırdı Vestel. VESBE'de biraz hissem var ama, hayır Vestel de benim değil ve bana bir hayrı falan yok. "Ülkeye bir çivi çakan olsa benim gözümde odur budur" falan tatavasını yutmayacak artık yeni nesil. Yutanlar da yaşlanıyoruz işte zamanla yok olacağız.
    Tamam Vestel kaka togg kaka....vs

Sence neler olmalı önerin ne var mı net birşeyler. Mesela sadece hisse mi alıp satalım.

Var ise niye yapıyoruz mu diyelim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)