Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
40. sayfa BirinciBirinci ... 30383940414250 ... SonuncuSonuncu

Yerli Otomobil Tanıtım Töreni

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boş ver hocam şu fetöcüyü takiye yapıyor. Geçmişini gizlemek için şimdi en büyük şak şakçı oldu.

İlk fırsatta aslına dönecektir.
    Ne kadar fetö cü varsa hepsinin amk.
    Eğer erkekliğin var ise ismim soy ismim belli.(Nick mik yok bende) Yerim adresim kolayca bulunur. Gel karşımda bana fetö cü de... Ben sana o zaman cevabı veririm...
    Belki bulamazsın diye yazayım...
    Tepeüstü mahallesi Alemdağ caddesi örnek sokak no 15 c Ümraniye İstanbul
    05356166558

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Ahmet Turan Peker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gel karşımda bana fetö cü de... Ben sana o zaman cevabı veririm...
    E açık açık yazmış işte. İlle de ayağına kadar gelip söylemesini istiyorsan adres bırakmak yerine yol ve zaman masraflarını peşin karşılaman lazım bence. Yoksa saçma oluyor biraz böyle...

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    E açık açık yazmış işte. İlle de ayağına kadar gelip söylemesini istiyorsan adres bırakmak yerine yol ve zaman masraflarını peşin karşılaman lazım bence. Yoksa saçma oluyor biraz böyle...
    Sor bakalım fetönün derneklerine ne kadar? niye bağış yapmış? Adres verip kabadayılık yapacağına onu açıklasın?

Çok delikanlı ya!

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı Ahmet Turan Peker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne kadar fetö cü varsa hepsinin amk.
    Eğer erkekliğin var ise ismim soy ismim belli.(Nick mik yok bende) Yerim adresim kolayca bulunur. Gel karşımda bana fetö cü de... Ben sana o zaman cevabı veririm...
    Belki bulamazsın diye yazayım...
    Tepeüstü mahallesi Alemdağ caddesi örnek sokak no 15 c Ümraniye İstanbul
    05356166558
    bizim iş yerinde temizlik yapan bir abi vardı, yanlışlıkla temizlik yaparken 20. katlarda falan aşağıya taş düşürdü ve taş dış cephe çalışanlarından birinin koluna düştü ve yardı kolunu... dış cephe çalışanları fır fır dönüyor kim yaptı diye ve bulsalar linç edecekler...

sonra bu temizlik yapan abiye de sordular ve o temizlikçi abi "o taşı düşürenin ben tam a... k...im" demişti...

olay uydurma değil gerçek... nedense aklıma geldi bir anda ve anlatmak istedim... biz yırttık olaydan çünkü o zamanlar mermerciydik biz ve bina içinde merdivenlerde mermer yaptığımız için bizim düşürmediğimiz bariz ortadaydı.

------

ooo adres verme eventi mi yapıyoruz? bende vereyim mi adres? evet millet, adres ver serii... çıkar adresini, adresini çıkra.

Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sor bakalım fetönün derneklerine ne kadar? niye bağış yapmış? Adres verip kabadayılık yapacağına onu açıklasın?

Çok delikanlı ya!
    Tahmin ettiğim gibi... değilsin demek ki

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Karşınızda söylese ağzını burnunu mu kıracaksınız? Bunu yapınca fetocu olmadığınızı kanıtlamış mı olacaksınız o kişiye?

Not, fetöcülere küfretmişsiniz de bunlara Gülen ile boy boy fotoğraf çektirip halen ülke yönetiminde görev alanlar da dahil mi?
    fatih.met ve Alper_tim bunu beğendiler.

Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Karşınızda söylese ağzını burnunu mu kıracaksınız? Bunu yapınca fetocu olmadığınızı kanıtlamış mı olacaksınız o kişiye?
    Yok, aklınca delikanlı olmadığını ispatladı ya, onun için de yazdığı hiç bir şey önemli değil diye düşünüyor.

Mesela bu olayı kökünden çürüten soruyu sordunuz ya, sizin de hiç bir ehemmiyetiniz yok ATP'nin gözünde.

ATP her daim haklı. Kabilesindenseniz, zaten aynı düşüncedesiniz. Değilseniz de yazıp çizdiğinizin zerre ehemmiyeti ya da hükmü yok.

Büyük sorun kabilecilik...

joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    Yerli otomobil işini samimi bulmuyorum göz boyama olarak görüyorum, çünkü gerçekten vatandaşı düşünerek samimi olsalar Türkiye’de üretilen araçlardan ötv alınmayacak, kdv düşürülecek diyebilirlerdi ama bir işçi dahi çalıştırmadan üretici fabrikalardan kat kat daha yüksek para kazandıkları için yıllarca sessiz kaldılar. Mercedes fabrikası binlerce işçi çalıştırıp milyonlarca yatırım yapıp bir otomobil satışından bizim hükümet kadar para kazanmıyor. Güney Kore’ye Seul’e gittiğimde çok şaşırmıştım, ithal araba göremedim sokaklarda, yeri gelince yerli ve milli masalları anlatmayı seviyorlar ama iş icraata geldi mi ortada yoklar.
    Italian, espresso, ozanturk ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eli yükseltiyorum...

Karşımızda SARBOTTT

Yoksa Unitree Go1'mı deseydim?

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:44 ----------

Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizim iş yerinde temizlik yapan bir abi vardı, yanlışlıkla temizlik yaparken 20. katlarda falan aşağıya taş düşürdü ve taş dış cephe çalışanlarından birinin koluna düştü ve yardı kolunu... dış cephe çalışanları fır fır dönüyor kim yaptı diye ve bulsalar linç edecekler...

sonra bu temizlik yapan abiye de sordular ve o temizlikçi abi "o taşı düşürenin ben tam a... k...im" demişti...

olay uydurma değil gerçek... nedense aklıma geldi bir anda ve anlatmak istedim... biz yırttık olaydan çünkü o zamanlar mermerciydik biz ve bina içinde merdivenlerde mermer yaptığımız için bizim düşürmediğimiz bariz ortadaydı.
    Standart ampül kafa zihniyeti. Şaşırmak pek mümkün değil. Hepsi böyle. Vergi kaçırır ama sorsan kral müslümandır falan... Say say bitmezler.
    fatih.met ve Alper_tim bunu beğendiler.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eli yükseltiyorum...

Karşımızda SARBOTTT

https://www.donanimhaber.com/images/...da155076_1.jpg

Yoksa Unitree Go1'mı deseydim?

https://st2.myideasoft.com/idea/gx/8.../go1-1680x.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:44 ----------

Standart ampül kafa zihniyeti. Şaşırmak pek mümkün değil. Hepsi böyle. Vergi kaçırır ama sorsan kral müslümandır falan... Say say bitmezler.
    Sarsılmaz'ın kullandığı model Unitree A1.Hatta çok isteyen varsa aşağıdaki linkten satın alabilir.;
    https://www.prosmt-market.com/urun/unitree-a1-robot

Asıl sıkıntı başka yerden robot alıp kullanmaları değil.Bu taşıma kapasitesi 5 kg olan bu robotun mermileri ile birlikte ortalama bir piyade tüfeğinin 5 kg den fazla olduğunu hesaba katarsak bir silahı taşıyıp ateşleyecek yeterliliğe sahip olmaması.Büyük ihtimal üstüne göstermelik bir namlu monte etmişler.Bu robot o silahı taşıyabilse bile ateşlemeye başladığında silahın geri tepmesi ile takla üstüne takla atar.

Hadi başka yerden robotu yürüttün kullandın.Bari taşıma kapasitesi daha yüksek,daha büyük bir robot al onun üstüne silah monte et.Adamlar şu basit hesabı ile yapmaktan acizler.

Not:Şimdi dikkat ettim robotun kamera ve sensörlerini karbon fiber görünümlü folyo ile kapladıklarını görünce kahkaha attım.Robot önünü göremiyor.Karbon folyoyu da burdan alabilirsiniz;

https://www.hepsiburada.com/autofoly...HBCV00001BG0QN
    pea, ero__ ve Italian bunu beğendiler.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sarsılmaz'ın kullandığı model Unitree A1.Hatta çok isteyen varsa aşağıdaki linkten satın alabilir.;
    https://www.prosmt-market.com/urun/unitree-a1-robot

Asıl sıkıntı başka yerden robot alıp kullanmaları değil.Bu taşıma kapasitesi 5 kg olan bu robotun mermileri ile birlikte ortalama bir piyade tüfeğinin 5 kg den fazla olduğunu hesaba katarsak bir silahı taşıyıp ateşleyecek yeterliliğe sahip olmaması.Büyük ihtimal üstüne göstermelik bir namlu monte etmişler.Bu robot o silahı taşıyabilse bile ateşlemeye başladığında silahın geri tepmesi ile takla üstüne takla atar.

Hadi başka yerden robotu yürüttün kullandın.Bari taşıma kapasitesi daha yüksek,daha büyük bir robot al onun üstüne silah monte et.Adamlar şu basit hesabı ile yapmaktan acizler.

Not:Şimdi dikkat ettim robotun kamera ve sensörlerini karbon fiber görünümlü folyo ile kapladıklarını görünce kahkaha attım.Robot önünü göremiyor.Karbon folyoyu da burdan alabilirsiniz;

https://www.hepsiburada.com/autofoly...HBCV00001BG0QN
    Savunma sanayi zaten tam hokkabazlık, kısa yoldan kazanma olaylarının döndüğü yerler. 3 liraya alettğin şeyi devlete 30 liraya da değil 300 liraya iteleme, bri şekilde vergileri savunma sanayi diye yandaşlara para aktarma olayı. Vatan millet sakarya gazı ile yaptıkları için doğru düzgün hesap verebilirlikleri de yok. Dünyanın bütün her yerinde bu bu şekilde. Adını sevimli göstermek çin de silah sanayi demiyorlar savunma sanayi diyorlar. Böyle yerlerde çalışanların da vicdanlarından şüphe ederim, sonuçta bir canlıyı öldürmek için türlü türlü aletler makinalar üretiyorlar.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya şimdi bir harf için birbirimizi kırmayalım da yalnız asıl sıkıntı o zaman atım esnasında adının sarsılmaz olarak kalamayacağı değil mi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:02 ----------

Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Savunma sanayi zaten tam hokkabazlık, kısa yoldan kazanma olaylarının döndüğü yerler. 3 liraya alettğin şeyi devlete 30 liraya da değil 300 liraya iteleme, bri şekilde vergileri savunma sanayi diye yandaşlara para aktarma olayı. Vatan millet sakarya gazı ile yaptıkları için doğru düzgün hesap verebilirlikleri de yok. Dünyanın bütün her yerinde bu bu şekilde. Adını sevimli göstermek çin de silah sanayi demiyorlar savunma sanayi diyorlar. Böyle yerlerde çalışanların da vicdanlarından şüphe ederim, sonuçta bir canlıyı öldürmek için türlü türlü aletler makinalar üretiyorlar.
    Bizim eski personel taşıma araçları vs. ne oluyor zannediyor bu millet merak ediyorum.

İçine iki yeni koltuk dışına boya motor bölümünü elden geçir ve sıfır diye arap ülkelerine kakala, versiyon-2'yi bize itele... Ölüsü dirisi demeden ...

Motosikleti
    speederbike
    Diyorlar ki savunma sanayiine yatırım yapmak isteyen başka şirketler de var ama çeşitli nedenlerle giremiyorlar. Doğru mu derseniz, bilmiyorum. Söylenti sadece.

Bir de bu yukarıdaki robot yerli üretim mi şimdi? Raspberry'li internet tv yapıp biz ürettik demek gibi birşey.
    espresso bunu beğendi.

Kaç senedir bu siteye girerim ana tema hiç degismiyor, bir kesime nekadar söversen okadar popüler oluyorsun . Adam kurdu tesisi,anlaşmaları yaptı, kurdu fabrikayı neyin telaşını yaşıyorsunuz anlamıyorum. Daha iyisini yapan varsa çıksın meydana oda yok ,dön dolaş gel başa dön dolaş gel başa ,öyle veya böyle biryerden başlamak gerek önemli olan güncelleyerek devam ettirmek.
    bursalıali bunu beğendi.

OnixsyS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 500R
    Alıntı darkmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaç senedir bu siteye girerim ana tema hiç degismiyor, bir kesime nekadar söversen okadar popüler oluyorsun . Adam kurdu tesisi,anlaşmaları yaptı, kurdu fabrikayı neyin telaşını yaşıyorsunuz anlamıyorum. Daha iyisini yapan varsa çıksın meydana oda yok ,dön dolaş gel başa dön dolaş gel başa ,öyle veya böyle biryerden başlamak gerek önemli olan güncelleyerek devam ettirmek.
    bak bak bak şuna bak afrikadan dedesinden kalan miras paralarıyla kurmuş havaları hahahahahah düz çar malum partli
    ulan kimse niye kurdun demiyo zaten emin ol kurulsun kurulsunda yeterki kursun yapsın etsin
    100 tane satıp 1 tane yerine yenisini koyunca yaptı olmuyo hacı dayı at gözlüğünü çıkarda bak hele homosapiene anlatsan 1 kerede anlar demi

a bi saniye şimdi ben sana sövünce popülermi olacam bak sen şu işe (onun doğrusu haklı buluyolar değilde popüler oluyomu oldu)

yürü başka bir yerde pöh pöh le

şahsen ilk üretilicek aracın parası tam olarak nereden geliyo gidiceği kişi belli ya
    fatih.met, espresso ve gurcanozturk bunu beğendiler.

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Torku durur mu? Yabıştırmış cevabı... ��

fatih.met, espresso ve OnixsyS bunu beğendiler.

Motosikleti
    speederbike
    Şunda anlaşalım. Bu projenin sorumlusu kim. Özel şirket ise iktidar bir kenara çekilsin hele. İktidar yanlıları da iktidarı savunmak için elin şirketine siper olmak zorunda kalmaz. Biz de kar amacı güden her şirket gibi bunu da eleştirebiliriz, atla deve değil. Yerli veya yabancı olması da bizi ilgilendirmez böyle bir aracın.

Yok, iktidarın işiyse hangi kısmını iktidar yapıyor bir bilelim. Bu durumda da her eleştiri tabii ki iktidara olacaktır. Bu da anayasal bir haktır. Mesela yerli ve milli olan otomobilin adı dışında neyi yerli, bunu da bir anlayalım.

Alman veya İtalyan cumhurbaşkanının Porsche veya Ferrari elektrikli otomobil tasarlıyor diye övünüp bununla oy isteyeceğini düşünüyor musunuz? Veya hangi ABD başkanı Apple'ın başarısından hükümetine pay çıkarmış?

Muhaliflere sövmeden bahsedenler, önce sürtük ve süfli nedir, bir baksınlar sözlükten.
    espresso, ozanturk, Metehan07-70 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    ne memleket oldu ha :D Sahip çıksak iktidar yalakası, itiraz etsek avrupanın ve sermayenin köpeği olacağız :D En güzeli avrupa arabaya binip yerli arabamız hayırlı olsun demek :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:52 ----------

ne gelin darılsın ne baldız :D
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    SD 1290R
    Keşke Amerika'ya gelse de alsam...

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Ya şu olayı ciddiye alanlara çok hayret ediyorum ben.

REKLAM ALANI
40. sayfa BirinciBirinci ... 30383940414250 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)