Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
32. sayfa BirinciBirinci ... 22303132333442 ... SonuncuSonuncu

Yerli Otomobil Tanıtım Töreni

Motovento
    REKLAM ALANI
    hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Size dostça yapılan uyarıyı bile göremeyecek kadar gözlerinize perde inmiş partizanlıktan.
    Dostça uyarı değil, tehdit ve diş gösterme. Çünkü ATP savaş modunda. Algılar da ona göre kalibre edilmiş durumda. İktidar malını biliyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Banane sizin ticari hayatınızdan, kazancınızan, gayet masumane, nacizane ve insani ve açıkçası da haddim olmayarak bir uyarı yaptım ama ona dahi insani bir cevap vermek yerine "banane ben alkol satan yerden alışveriş yapmıyorum onlarda benden yapmasın demeye getirdiniz" Size dostça yapılan uyarıyı bile göremeyecek kadar gözlerinize perde inmiş partizanlıktan.
    Sen kalkıp benim bir tercihimi istediğin yere çek. Sonra saçma sapan çıkarımlarda bulun bende savunmaya mı geçeyim.
    Partizanlık isim belirtilerek yapılır. Önce bunu öğren. Siyasete bulasmam diye kaç defa yazdım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:27 ----------

Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostça uyarı değil, tehdit ve diş gösterme. Çünkü ATP savaş modunda. Algılar da ona göre kalibre edilmiş durumda. İktidar malını biliyor.
    Haşmetlimiz siz söyleyince farkına vardım. Ve hemen silah siparişi verdim Ali express den. Çok teşekkürler kendimi buldum sayenizde.. hürmetler haşmetli haşmetlimiz

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı Ahmet Turan Peker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne yazdığının farkında mısın. İnancına uygun bir şey yazıyorsun. Parti ile inancın ( dini)alakası yok
    İnandığım ( dünya düzeni) düzeni ile Parti'nin alakası var. Milliyetçi muhafazakar biriyim ve bu doğrultuda düşüncelerim,hareketlerim ortaya çıkıyor. Bunu sağlayacak siyasi görüş de bana uyar

Ha sen de aynı pencereden bakarak tersini düşünüyorsun
    İşin inanç kısmı olmasa kesinlikle tercihim olurdu..

Valla ben senin yalancınım..
    Sen demiş ve bağı kurmuşssun..Dediklerin üzerine yorum yaptım..
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Kendi açımdan bu posttaki neticeye varmak için
    Aracı eleştiren, bazı şeylerin daha iyi yada başka türlü olmasını isteyenler, bu şekilde olması yanlış diyenler ama her şartta Türkiye nin kendi patentli aracını üretmesine karşı olmayanlar... saygılar

İşi siyasete bağlayanlar bence yanılıyor..

İşin gereksiz bir uğraş olduğunu söyleyenler kafalarını kuma sokmuşlar

Postun başından itibaren bunu hiç istemeyenler, olmasını yapılmasını hiç istemeyenler...işte onlara sözüm yok

Motosikleti
    SD 1290R
    Postun başından itibaren bunu hiç istemeyenler, olmasını yapılmasını hiç istemeyenler...işte onlara sözüm yok
    Bu başlıkta kim başarılı şekilde yerli araba üretmemizi istemiyor?

Tabii ki aramızdaki öcü Türkiye düşmanı Türkler. Türkiye'de doğup, büyüyüp, yaşayıp, nedense ülkesinin başarılı olmasına istemeyen vatan haini, terörist, ajan tipler...

Sorun bence bu tiplerden çok, bunların varlığına inanabilecek kadar realiteden kopmuş tipler... İnsanları savaş psikolojisine soktuktan sonra her haltı yedirmek mümkün.
    drtayfun bunu beğendi.

Motosikleti
    Bu başlıkta kim başarılı şekilde yerli araba üretmemizi istemiyor?

Tabii ki aramızdaki öcü Türkiye düşmanı Türkler. Türkiye'de doğup, büyüyüp, yaşayıp, nedense ülkesinin başarılı olmasına istemeyen vatan haini, terörist, ajan tipler...

Sorun bence bu tiplerden çok, bunların varlığına inanabilecek kadar realiteden kopmuş tipler... İnsanları savaş psikolojisine soktuktan sonra her haltı yedirmek mümkün.
    Haşmetlimiz Türkiye de yaşayanlar için yine en doğru yu söylediniz. Hayran olmamak elde değil. 32 sayfadır kim neyi tartışıyor ki zaten.
    Her haltı yedirme konusu niye bildik geliyor onu da çözemedim ya ...neyse

Haşmetiniz bize hata yaptırıyor.....

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Türkiye nin kendi patentli aracını üretmesine karşı olmayanlar... saygılar
    Daha ortada patent yok.. Kendileri söylüyor.. Ben onların yalancısıyım..
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    ben de çok isterdim ülkemin kendi adına bir markası üretimi olsun fakat akepe yönetimini yirmi yıldır tanıyoruz ve asla samimi bulmuyorum satılmadık fabrika bırakmadılar, fabrika kurmadan bir tek işçi dahi çalıştırmadan vergi dairesi memurları ile mercedes veya vw fabrikasından daha çok kar ediyorlar araç satışından, ilaveten seri otomobil üretimi yüz yıl önce yapılmış bir iş, eğer sen şimdi bununla uğraşıyorsan ben geriyim-gericiyim demektir, otomobil yerine katma değeri daha yüksek teknoloji ürünleri ve yazılım üzerine yatırım yapılması taraftarıyım. Otomobil üretmek fabrika kurmak mesele değil asıl kavga pazarda, bir çok rakip var ve bu rakipler dakikada banttan kaç tane otomobil çıkarıyorlar, bu şekilde seri üretim yapıp ürettiğini pazarda satabilmek bana göre çok daha büyük başarı, bu anlamda bir pazar planlaması yapıldı mı strateji nedir bu konularla alakalı çalışmalar da yapılmıştır umarım.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ortalık iyice Karışmış.

En son bıraktıgımda fetoculer, eski fetocular ve troller kavga ediyordu.

Simdi Fetocular, Eski Fetocular, Troller, Yönetimdekiler, Muzdaripler , Tekelciler, Yandaşlar ve Karşıtlar da işe girmiş.

keşke bizde yurtdışına kaçsak ya da ülkede yaşayıp el altından yağlama sistemi satıp vergi kaçırsak.

ya da dolar yükselince mutlu olsak ya da partimizden cukkaya para indirsek.

Olan hep laiklere oluyor bu ülkede.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sen kalkıp benim bir tercihimi istediğin yere çek. Sonra saçma sapan çıkarımlarda bulun bende savunmaya mı geçeyim.
    Partizanlık isim belirtilerek yapılır. Önce bunu öğren. Siyasete bulasmam diye kaç defa yazdım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:27 ----------
    Ha bu arada ticari bir kaygım yok. Neysem oyum. Bu düşüncelerinizi her türlü ticaretinizde de kullanıyor iseniz ne mutlu size ben de yapıyorum aynı şeyi. Mesela alkol satılan yerden mecburiyet dışında alışveriş yapmam...

Önceki silinen mesajınızda aynen yukarıdaki gibi yazmıştınız, "bu düşünceleri ticaretinizde de kullanıyor iseniz ne mutlu size" diyerek, düne kadar kullanmıyordum gerçekten, artık sayenizde kullanacağım. Herhangi bir şeyi bir yere çektiğim yok, size ayna tutuyorum sadece.
    gurcanozturk ve -Black- bunu beğendiler.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Adam ülkenin birinde kesimlik hayvan çiftliğine gitmiş. Bir bölümde inekler varmış, tabelada kocaman "inek" yazıyormuş. Bir bölümde atlar varmış, tabelada kocaman "at" yazıyormuş. Bir bölümde domuzlar varmış. Tabelada kocaman "koyun - İslami usullere göre kesilir" yazıyormuş. Adam koyun almış.

Kıssadan hisse işte.
    alp_tunay ve -Black- bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ortalık iyice Karışmış.

En son bıraktıgımda fetoculer, eski fetocular ve troller kavga ediyordu.

Simdi Fetocular, Eski Fetocular, Troller, Yönetimdekiler, Muzdaripler , Tekelciler, Yandaşlar ve Karşıtlar da işe girmiş.

keşke bizde yurtdışına kaçsak ya da ülkede yaşayıp el altından yağlama sistemi satıp vergi kaçırsak.

ya da dolar yükselince mutlu olsak ya da partimizden cukkaya para indirsek.

Olan hep laiklere oluyor bu ülkede.
    İnsani olarak bu kadar çirkefleşmeyi nasıl beceriyorsun. Sonradan mı oldun hep mi böyleydin

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Fiyatını da söylemiş arkadaş. 350 - 400 den başlayacak yani ? Hodri meydan.
    https://t24.com.tr/haber/togg-ceo-su...olacak,1003826

İnsani olarak bu kadar çirkefleşmeyi nasıl beceriyorsun. Sonradan mı oldun hep mi böyleydin
    Çirkefleşmiyorum ki.

üstüne alındıgın vergi kısmını gecen senelerde ben sana sordugumda kendin söylemiştin.

ortada yanlıs birşey yok.

Ha alındıgın kısım hocaefendine laf etmem ise bilemem.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Motosikleti
    SD 1290R
    Genel olarak üzülsem de bazen böylelerini gördüğümde Oh olsun diyorum. Önüne geleni ocu şucu bucu diye etiketle, kendini normal addedip üste yerleştiriver. Herkes problemli bi bunlar mükemmel. Ölme eşeğim ölme. Önüne geleni vatan haini ilan eden tiplerden çok farklılar sanki...

Genel olarak üzülsem de bazen böylelerini gördüğümde Oh olsun diyorum. Önüne geleni ocu şucu bucu diye etiketle, kendini normal addedip üste yerleştiriver. Herkes problemli bi bunlar mükemmel. Ölme eşeğim ölme. Önüne geleni vatan haini ilan eden tiplerden çok farklılar sanki...
    bende amerikada olsam bende oh olsun derim, tabi sende haklısın

Motosikleti
    SD 1290R
    bende amerikada olsam bende oh olsun derim, tabi sende haklısın
    Doğrudur, bereket herkes sen değil.

Doğrudur, bereket herkes sen değil.
    ""kendi mesajonda "oh olsun diyorum" "" dedikten sonra yaptıgım ironiyi anlamayıp kendi cümlenle geçtiğim dalgayı benim fikrim sanman.

ah.. ah..

Ne diyim, üzdün :D
    -Black- bunu beğendi.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

-Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    ""kendi mesajonda "oh olsun diyorum" "" dedikten sonra yaptıgım ironiyi anlamayıp kendi cümlenle geçtiğim dalgayı benim fikrim sanman.

ah.. ah..

Ne diyim, üzdün :D
    Sanmamıştır da, ben onu demek istemedim aslında demeye getirmiştir diye açıklama getirir birazdan. Bazılarımız polemik olmadan yaşayamıyor.
    Kendiyle de olsa, illa bi çekişme yaşayacak. Konu önemli değil. tartışma olsun.

Alıntı -Black- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanmamıştır da, ben onu demek istemedim aslında demeye getirmiştir diye açıklama getirir birazdan. Bazılarımız polemik olmadan yaşayamıyor.
    Kendiyle de olsa, illa bi çekişme yaşayacak. Konu önemli değil. tartışma olsun.
    böyle bir şahıs daha var.
    uzun adam diyorlar hani tv de mitinglerde falan konusuyor ama 10 dakıka önce dediğini 10 dakıka sonra kendı yalanlıyor.
    Dediğini demedim diyor.
    Cok benzerler.
    Uzun adam da diğer ülkelere cok karışıyor yorum yapıyor.

REKLAM ALANI
32. sayfa BirinciBirinci ... 22303132333442 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)