Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

KADIN MOTOVLOG

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    isimin güzeli kötüsü pek olmaz, ismi değerli kılan şey onu taşıyan varlığın değeridir. mesela yamaha, kawasak, suzuki, honda, mitsubishi, kulağa ne güzel geliyorlar dimi? BMW denildiğinde mesela ayrı bir yeri vardır.

piaggio denildiğinde yine akıla iyi şeyler gelir ama nedense mondial, kuba, asya gibi markalar pek hayranlık uyandırmıyor insanlarda.

bajaj pulsar dediğinde mesela akıllarda biraz daha orta halli düşünceler beliriyor.

yani isimlere verdiğimiz değer aslında o ismi taşıyan kişiye ve nesneye göre değişiyor.

şimdi sen kanalına Gözde MotoVlog yazarsın ve baya sıradan gibi görünür ama yaptığın içerikler bir şekilde kaliteli ve büyük kitleye hitab edecek şekilde bir içerik olur ve tanınırsın. "Gözde MotoVlog" denildiğinde herkesin aklına ürettiğin içerikler gelecek ve o ismi değerli kılanda onlar olacak...

türk milleti olarak gösterişi ruhumuzdan atamayacağız malesef, bizim genlerimizde bu var, oysaki hayatta gösterişten vizyondan daha önemli şeyler var, samimiyet ve her hareketimizde yaşam kalitesine yönelik bir tutum.

şekil bir isim aramaya devam....
    Sen ne edebiyat parçalıyon müdür ahahaha :D
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-07
    Ben Salih die açıklamasını bekliyorum. Abs Salih bundan sonra motor Saliha olur
    Osm@n bunu beğendi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Salih die açıklamasını bekliyorum. Abs Salih bundan sonra motor Saliha olur

zaten salih cıkar ise trollüğü geçtim bu sefer kendisi shemale olarak hissettiğini düşünmeye baslayıp korkarım
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Motosikleti
    Yamaha Nmax
    isimin güzeli kötüsü pek olmaz, ismi değerli kılan şey onu taşıyan varlığın değeridir. mesela yamaha, kawasak, suzuki, honda, mitsubishi, kulağa ne güzel geliyorlar dimi? BMW denildiğinde mesela ayrı bir yeri vardır.

piaggio denildiğinde yine akıla iyi şeyler gelir ama nedense mondial, kuba, asya gibi markalar pek hayranlık uyandırmıyor insanlarda.

bajaj pulsar dediğinde mesela akıllarda biraz daha orta halli düşünceler beliriyor.

yani isimlere verdiğimiz değer aslında o ismi taşıyan kişiye ve nesneye göre değişiyor.

şimdi sen kanalına Gözde MotoVlog yazarsın ve baya sıradan gibi görünür ama yaptığın içerikler bir şekilde kaliteli ve büyük kitleye hitab edecek şekilde bir içerik olur ve tanınırsın. "Gözde MotoVlog" denildiğinde herkesin aklına ürettiğin içerikler gelecek ve o ismi değerli kılanda onlar olacak...

türk milleti olarak gösterişi ruhumuzdan atamayacağız malesef, bizim genlerimizde bu var, oysaki hayatta gösterişten vizyondan daha önemli şeyler var, samimiyet ve her hareketimizde yaşam kalitesine yönelik bir tutum.

şekil bir isim aramaya devam....
    vaayy süper cevap olmuş teşekkürler

erensel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hunk
    Bence istanbul_gezgini yap.

mustick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Hatun kişiye sadece isim bulmak için konu 4 sayfaya ulaşmış. Kanalı açıp ilk videoyu yayınladığı zamanı düşünemiyorum bile.
    motorluyazar bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Nmax
    Alıntı mustick adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hatun kişiye sadece isim bulmak için konu 4 sayfaya ulaşmış. Kanalı açıp ilk videoyu yayınladığı zamanı düşünemiyorum bile.
    yok be beni Salih sandıkları için o

Alıntı motorluyazar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok be beni Salih sandıkları için o
    Salih naber

Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Motosikleti
    Yamaha Nmax
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster

İyidir Bro senden naber

10 lira verip bi ablaya fotonu cekebilir miyiz mi dedin

psikolojimiz bozuldu herkesi salih sanıyoruz.

Bundan sonra senin adın Saliha !

Motosikleti
    Yamaha Nmax
    10 lira verip bi ablaya fotonu cekebilir miyiz mi dedin

psikolojimiz bozuldu herkesi salih sanıyoruz.

Bundan sonra senin adın Saliha !
    Saliha ile yemek tarifleri tadında motovlog

harika bir isim buldum sayenizde kanalıma beklerim herkesi

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:47 ----------

İstanbula gelirsen belki Saliha'yı bile görebilirsin bro

Motosikleti
    MT-07
    O skuter’in marka modeli ne? İkinci eli ucuz ise kışlık motor yapalım.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    ne güzel bir kızmış böyle ben abone olur izlerim tabi bilgisayar oyunlarından zaman bulabilirsem.

bir kaç kez benzinliklerde bayan çalışan gördüm, abi çok iyi oluyor gerçekten, ben memnun kalıyorum, bayanlar hayatımızın içinde daha aktif olmalılar. bilmiyorum gerek bir yerden yakıt almak olsun gerek başka yerlerde iş icabı görüşme olsun gerek taksi şoförü yada otobüs şoförü, ben bayanlar ile konuşmayı daha çok seviyorum hatta komşu olarak ablalar ile sohbet etmek daha çok hoşuma gidiyor.

banka ve postane vezneleri dışında ben memnun kalıyorum karşı cinsten. güler yüzlü olmalarıdır belkide mesele. ama elit olmayanı güzel benim için, o elit kadınlar benden uzak allaha yakın olmaları temennim.

erkekler de biraz kendine çeki düzen versin, suratsızlar, biraz güler yüz olur insanda, yüzünde biraz nur olur, karadeniz de gemileri batmış gibi ne o surat öyle? bir tek senin mi derdin var? bizim hayatta karşılaştığımız zorluklar yok mu sanıyorsun? nedir bu somurtkanlık artislik?

evet teyzeleri de pek sevmiyorum, genelde cahil oluyorlar.

evet, motorluyazar; umarım severek yaparsın bu işi, ben tembel olduğum için başkalarını da hep üşenerek iş yapacak sanıyorum, başkalarının ürettiği içerikten yararlanıp teşekkür etmekle yetinen biriyim, başarılar sana.

Motosikleti
    Yamaha Nmax
    ne güzel bir kızmış böyle ben abone olur izlerim tabi bilgisayar oyunlarından zaman bulabilirsem.

evet, motorluyazar; umarım severek yaparsın bu işi, ben tembel olduğum için başkalarını da hep üşenerek iş yapacak sanıyorum, başkalarının ürettiği içerikten yararlanıp teşekkür etmekle yetinen biriyim, başarılar sana.

Aslında ben de çok üşengeç biriyim ama motora karşı inanılmaz bir tutkum var belki o beni harekete geçirmiştir

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:35 ----------

çok iyi yaaaa şimdi çevremin MERİÇLER ile dolu olduğunu fark ettim valla işiniz zor beyler

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:37 ----------

O skuter’in marka modeli ne? İkinci eli ucuz ise kışlık motor yapalım.
    RMG rapid 50

Ben motoru yükselttim 49 cc diye ruhsatta ama 90 Cc şuan. Lastikleri yeni aldım 4 mevsim Anlaş Scooter lastiği, yağmurda çamurda hiç kayma yapmıyor. İstanbul içinde işe gidip gelmek için almıştım ama satmaya karar verdim büyüteceğim ilgilenirseniz fiyatta anlaşabiliriz

İki kişi çok rahat bütün İstanbulu gezersiniz ama biraz minyon olmanız lazım şuan max gördüğü hız 80-85 km

aaa bu arada elcik ısıtması falan da var kışın iyi oluyor

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı motorluyazar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    RMG rapid 50

Ben motoru yükselttim 49 cc diye ruhsatta ama 90 Cc şuan. Lastikleri yeni aldım 4 mevsim Anlaş Scooter lastiği, yağmurda çamurda hiç kayma yapmıyor. İstanbul içinde işe gidip gelmek için almıştım ama satmaya karar verdim büyüteceğim ilgilenirseniz fiyatta anlaşabiliriz

İki kişi çok rahat bütün İstanbulu gezersiniz ama biraz minyon olmanız lazım şuan max gördüğü hız 80-85 km

aaa bu arada elcik ısıtması falan da var kışın iyi oluyor

Yok maalesef 50cc'leri sevmiyorum. Oynanmış motorları hiç sevmiyorum. Neyse başka 110-125cc falan kovalamak gerekecek. Benim evim ile işim arası 40km gidiş (E5 üstünden), 45km dönüş (TEM üstünden). Benim altımda paramparça olur.

Fakat kadından az kullanılmış motor die malum sitede satışını hızla gerçekleştirebilirsin.

Bir motorda gidişinden çok duruşu(freni) beni ilgilendiriyor.

benim işim kolay, benim hanımın civarındaki bütün meriçleri kovaladım, o da benim civarımdakileri kovaladı

saliha , sonra salih oldugun ortaya cıktıgında bu forumdaki cogu kişiyi üzmüş olacaksın. yazıktır günahtır insanlara

Neyse; ciddi olmak gerekir ise aynı konuyu cinsiyet farklılıgını ortaya koyarak cok defa acmışsın bu da troll oldugun gerçeğini ortaya cıkıyor.

Olmadıgını varsayar isek, motovlog denilen şeyi sacma buluyorum, eğer sadece sürüşü ve o sırada havadan sudan konuları konusacak ise cekilmesi bile gereksiz bir olgu.

çekim sırasında aynı anda bindiği motoru tanıtır ise, mesela bir virajdan dönerken verdiği tepkiyi ya da hız denemesi, dağ taş da amortisör tepkilerini, hah işte o zaman izlenir.

Banane motorcu muhabbetinden, motorcunun dümdük sürdüğü motordan. Kadın erkek fark etmez sevmem.

tarikcapar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 250
    "Salih Abi" olsun marjinal ve ironik olur :9
    Yalnız ama Kafası Rahat Adam...

Motosikleti
    Yamaha Nmax

Yok maalesef 50cc'leri sevmiyorum. Oynanmış motorları hiç sevmiyorum. Neyse başka 110-125cc falan kovalamak gerekecek. Benim evim ile işim arası 40km gidiş (E5 üstünden), 45km dönüş (TEM üstünden). Benim altımda paramparça olur.

Fakat kadından az kullanılmış motor die malum sitede satışını hızla gerçekleştirebilirsin.

Bir motorda gidişinden çok duruşu(freni) beni ilgilendiriyor.
    ohoooo 90 km yolu ben 5 günde yapıyorum hakkaten paramparça olurmuş

Yalnız sitede ilan açma fikri iyiymiş 'bayandan az kullanılmış motor' ahahah

ismaileren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok. gelecekten ümitli
    Benim aklıma gelenler;

Gozde 's Not-So-Secret Diary
    The Gozde Word
    The Daily Gozde
    The Gozde Journal
    The Gozde Today
    Ride Time
    Ride and Conquer or Rule
    The Princess Ride
    Look on the Bright Ride
    Living on Rode Time
    Riding Lounge
    Picture of Riding
    Journal Rides

şimdilik aklıma bunlar geldi

Motosikleti
    Yamaha Nmax
    benim işim kolay, benim hanımın civarındaki bütün meriçleri kovaladım, o da benim civarımdakileri kovaladı

saliha , sonra salih oldugun ortaya cıktıgında bu forumdaki cogu kişiyi üzmüş olacaksın. yazıktır günahtır insanlara

Neyse; ciddi olmak gerekir ise aynı konuyu cinsiyet farklılıgını ortaya koyarak cok defa acmışsın bu da troll oldugun gerçeğini ortaya cıkıyor.

Olmadıgını varsayar isek, motovlog denilen şeyi sacma buluyorum, eğer sadece sürüşü ve o sırada havadan sudan konuları konusacak ise cekilmesi bile gereksiz bir olgu.

çekim sırasında aynı anda bindiği motoru tanıtır ise, mesela bir virajdan dönerken verdiği tepkiyi ya da hız denemesi, dağ taş da amortisör tepkilerini, hah işte o zaman izlenir.

Banane motorcu muhabbetinden, motorcunun dümdük sürdüğü motordan. Kadın erkek fark etmez sevmem.
    Trol demeyelim lazım olur

Bu hafta geliyor videolarım 50 cc motor nedir ne değildir incelemesini yayınlayacağım bakalım Salih Abi hakkında ne düşüneceksiniz

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler