Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Haberiniz Yok Ölüyorum ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MONSTER 696 DUCATİ
    Alıntı darkmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kendini boşa paralıyorsun, sevgisine sahip çıkamayan biri tarafından terkedildin burada suçlu sen değilsin. Kendini paralayıp yerle yeksan etmene gerek yok, bu seni maddi manevi çok güçsüzleştirir, özgüvenini tarumar eder. Hem sen sadakatsiz biri tarafından yıkılacak biri değilsin. İlişkilerde en önemli kriter ne karakaş ne karagözdür sadece güvendir.
    Başkalarıyla Pubg oynayıp seni ihmal ettiyse, çoktan bitirmiş bu işi. Neden böyle yaptı, nediye gitti diye düşünmene gerek yok. Ona vereceğin en büyük cevap " sen bilirsin " demek kaybedeceğin birşey olmadığını göstermek. Erkekler olarak sevdiğimizi Arşa,Semaya çıkarırız ve bunun karşılığında , bize yüksekten bakan egolu birini buluveririz... Dediklerinden yola çıkarak yaşadığın bu olayı senin için hayırlı görüyorum henüz evlilik bağın yok iken tanıma fırsatı bulmuşsun. Sana tavsiyem; hiçbir kimse tarafından, kendini bu derece zayıf ve savunmasız bırakma insanlara kendini üzecek ve yıkacak kozu verme. Dünyada ne kimse tektir, ne de kimse vazgeçilmez değildir.Karşındakine ;vaybe çocuğu ne hale getirdim perişan ettim dedirtme onun gibi 100 lercesi var. Şimdi Acemi Aşık kardeşim, var git yoluna hayatına, işine gücüne bak daha ne insanlar tanıyacaksın ne mücadelelere girişeceksin hazırlanmaya bak, sağlam bir evlilik huzurlu bir yuva kurman dileğiyle. Duygusal şarkılar dinlememeni tavsiye ederim işinde başarılı olmaya bak. Ailenle akrabalarınla vakit geçir
    Umursama, umursama ve en önemlisi umursama...
    Doğru söylüyorsunuz sadece oyun ya bu diyip kendi kendimi avutmasaydım keşke. Arıyorum açmıyor geride aramıyor unuttum diyor mesaj atarım bir saat sonra belki döner. Hep kendi bilir dedim ve daha önce 3-4 kere daha ayrıldım hepsinde orta yolu bulduk son seferinde de ben dedim ayrılalım diye istemiyorum seni dedim bir sürü konuştu sonra kapandı konu fakat ben psikolojisi bozuk insan olduğum için diğer kişilerle mesajlaşamadım ki ben mesajlaşır unutur gider dedim. Yazmak buluşmak gelmiyor kimseyle kaldı ki hemen bişeyler yapmak zorunda da değilim diyorum kendime en son dedim başkasının elini tutacak ona sarılacak diyip yazayım dedim ama karşımda ki insan kapı duvar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-25
    Merhaba,
    Buraya yazdığın her kelime, onu düşünüp anı kaçırdığın her zaman dilimi zamanını herşeyi boşa götürüyor, senden alıyor. Sana kaybettiriyor..İnan bir insan değer verdiğinde şu yazdığın şeyleri yapamaz. Üzgünüm, hayatına aldığın kişi olgun ve aklı başında biri değil. Gelmiş 25 yaşına, bir oyun bağımlısı , ne demek 5 yıllık ilişkine bu tavırları göstermek. Kendine saygı duy. Kendine acilen saygı duy. Böyle insanla istersen 10 yıldır ilişki yaşıyor ol, sal gitsin. İradeli ol, iletişimini kes. Bu süreçte de sana yazacak. Asla iletişim kurma, kuran olmaya çalışma. Önündeki süreçte, biraz daha olgun sen, iyi ki diyeceksin. Üzül, yasını tut. Ancak bunu kendin yaşa ve üstesinden gel.
    Huseyin9595 bunu beğendi.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayattaki önceliklerimiz hep değişir. Küçükken sorsalar anne babadır, biraz bıyıklar terleyince hem candır hem canan.
    Gün gelir cananla anlaşır evet der yuvanı kurarsın. Evladın olur, baba olursun ama baban hayattayken baba olduğunu hissedemezsin. Çünkü hala sende çocuksundur kaç yaşında olursan ol. Babanı kaybettiğinde, yaslandığın ağaç devrilmiştir bir kere, ayağa kalkarsın mecbur, yaslanılacak kişi sen olursun bu sefer. Tüm zorluklara, tüm kopan fırtınaya rağmen, sana yaslanan sorumlulukların ağırlığına rağmen yıkılmadan ayakta kalmaktır sonraki önceliğin. İşte o zaman en önceliğin en öncesi evladın olur. Dünyadaki milyarlarca hayat, milyarlarca başka kadın, milyarlarca lira... Hiçtir sadece.

Velhasıl geçecek bu günler, önceliklerin değişecek, güzel önceliklerin seni beklediği güzel bir hayatın olsun.

E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Alıntı Huseyin9595 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Asıl o değil ki abi ben gittim bizim adımıza kurdum istemedi bu ne şimdi burdan mı çıkayım dedi ki ben onun 5 sene hayatında olan birisiyim. Şimdi gitmiş iki gün tanıdığı adamlarla klan açıyor oyun umrumda değil ki benim. Bana telefonundan ss attı bişeyler yazıp not defterine saat sabahın 4 ünde ss almış birisiyle konuşuyor. Onu çok sayıda aradım hep başkasıyla konuşuyordu. ahh ahh anlat anlat bitmez ki

Kesinlikle şuanda var o potansiyel doğru söylüyorsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:23 ----------

Eminim neşelenicem zaten son demleri bence en son artık noluyo ya oha artık bu ne böyle dedim ve ağzıma geleni sayıp engelledim.

Ben sıkıntılı birisiyim kalbimin kapakçığında eğrilik var ve doktor psikiyatri ye gitmemi tavsiye etti sanırım panik atağa çeviriyormuş kendi kendimi hasta felan edebiliyorum kalp krizi geçirdim sanıp anında 200lere çıkarabiliyorum kalp atışımı veya hiç olmadık şeyleri olmuş gibi hissedip kendimi hasta edebiliyorum.

Bide ben sevgili olayında şunu sevmiyorum ki bende bunu yapmak zorundayım. Şimdi başkasının elini tutuyoruz yarın başkasının şimdi karşıma gelecek olan kişide başkasıyla bişeyler yaşamış olacak ben onunla sevgiliyken bile devamlı geçmişini düşünürdüm ona söylemezdim hiçbişey ama devamlı kafamda kurup mutsuz olurum.

Yazmak istediğim çok şey varda artık yeter artık be dediğinizi duyar gibiyim susayım ben
    Bir kızın geçmişini ilk hafta sorup öğren. Hiiçç utanma sor. İlişkinin bakış açısını direk netleştiriyor

Motosikleti
    KTM 990 SMT 2010, Triumph Tiger 800 2014
    Tinder bitti millet artık pubg'de mi takılıyor

Motosikleti
    MONSTER 696 DUCATİ
    Alıntı E.Yzr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir kızın ailesi istemiyorsa o iş olmaz,istediğin kadar çabala OLMAZ. Kızlar ailelerine tapıyor. O yüzden yoluna bak kardeşim,üzme tatlı canını
    Bu kısıma dikkat eden sanırım tek sizsiniz. Benim düşündüğüm bir kısımda bu çoğunlukla çünkü beni tek bir kalemde silecek birisi değildi sanırım 5 senede bana rol yapmamıştır. Babannesine resmen tapıyor annesi babasından daha çok sever asla yalnız bırakmaz. Herşeyin sebebi var seni beni kötü bil diyince aklıma bu geldi bide babannesi hasta hakkımı helal etmem felan dediyse kesin o yüzdendir diyorum ama artık önemi yok gerçekten hiçbişeyin bu kadar çaresiz bırakıyorsa beni.

Şu ayrım yapan insanlardan nefret ediyorum nolmuş aleviyseniz illa benimde mi öyle doğmam gerekir devamlı babannesi seni üzer başörtüsüne zorlar diyip duruyordu ona sanki alevi birisi gelse üzmicek benim annem bile başörtüsü takmıyor kim ne yapıyorsa kendine kimsenin görüşüne dinine mezhep ine karışmam ama insanlar neden düşman olarak görür anlamıyorum.

Benim cebimde üç kuruş para varken o üniversiteye gidiyor derslerini yapamıyor diye gittim taksitle laptop aldım rahat etsin diye gittim telefonu dandik diye telefonunu değiştirdim hiç birisinin parasında değilim hepsini zorla yaptım maddiyata önem veren birisi değil gerçekten şimdi herşeyi aldırmış gitmiş diye düşünebilirsiniz diye söylüyorum. bunları yapalı iki seneyi geçti. Alevi değilim diye sanki sevmicem sanki mutsuz edicekmişim bunları birisi yapar mı.

Neyse çok yazdım alevi sünni diye bu tür şeyleri yazmayı bile istemiyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:43 ----------

Alıntı oluroyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,
    Buraya yazdığın her kelime, onu düşünüp anı kaçırdığın her zaman dilimi zamanını herşeyi boşa götürüyor, senden alıyor. Sana kaybettiriyor..İnan bir insan değer verdiğinde şu yazdığın şeyleri yapamaz. Üzgünüm, hayatına aldığın kişi olgun ve aklı başında biri değil. Gelmiş 25 yaşına, bir oyun bağımlısı , ne demek 5 yıllık ilişkine bu tavırları göstermek. Kendine saygı duy. Kendine acilen saygı duy. Böyle insanla istersen 10 yıldır ilişki yaşıyor ol, sal gitsin. İradeli ol, iletişimini kes. Bu süreçte de sana yazacak. Asla iletişim kurma, kuran olmaya çalışma. Önündeki süreçte, biraz daha olgun sen, iyi ki diyeceksin. Üzül, yasını tut. Ancak bunu kendin yaşa ve üstesinden gel.
    Yeminle oyun çıktığından beri kafayı yedi oyunu çok önemsemiyorum diye beni çağırmaz oyunda yanlış bişey yapayım hemen bağırır ulan bordo bereli misin sen diyorum kafayı yedin diyorum ciddiye alıyorum diyor bide buna birazda ben sebep oldum ilk başlarda hevesi geçer sandım telefonuyla oynayamıyor kasıyor diye gittim en kral telefonu aldım herşeyin en iyisine sahip olsun istedim salaklık bende.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:48 ----------

Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayattaki önceliklerimiz hep değişir. Küçükken sorsalar anne babadır, biraz bıyıklar terleyince hem candır hem canan.
    Gün gelir cananla anlaşır evet der yuvanı kurarsın. Evladın olur, baba olursun ama baban hayattayken baba olduğunu hissedemezsin. Çünkü hala sende çocuksundur kaç yaşında olursan ol. Babanı kaybettiğinde, yaslandığın ağaç devrilmiştir bir kere, ayağa kalkarsın mecbur, yaslanılacak kişi sen olursun bu sefer. Tüm zorluklara, tüm kopan fırtınaya rağmen, sana yaslanan sorumlulukların ağırlığına rağmen yıkılmadan ayakta kalmaktır sonraki önceliğin. İşte o zaman en önceliğin en öncesi evladın olur. Dünyadaki milyarlarca hayat, milyarlarca başka kadın, milyarlarca lira... Hiçtir sadece.

Velhasıl geçecek bu günler, önceliklerin değişecek, güzel önceliklerin seni beklediği güzel bir hayatın olsun.
    Doğru söylüyorsun abi çok teşekkür ederim herkes gibi önüme bakmam lazım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:50 ----------

Alıntı E.Yzr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir kızın geçmişini ilk hafta sorup öğren. Hiiçç utanma sor. İlişkinin bakış açısını direk netleştiriyor
    Ben sormadan o bana tüm dürüstlüğüyle geldi ve sana söylemem lazım dedi daha bir hafta olmadan beşiktaş yıldız parkına gittik bana 3 sayfa not yazmış onları verdi okurken bende ağladım o da ağladı hemen vermek söylemek istedim dedi sonra bana aşık olduktan sonra söylesem olmazdı dedi. Neler yaşadık neler o yüzden böyle duygusuz hissiz hiçbişey demeden uzaklaşmak istemesi çok tuhaf geliyor.
    E.Yzr bunu beğendi.

erensel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hunk
    20/25 yaş aralığım da yaşadıklarımı düşündükçe çok gülüyorum. Merak etme Allah sağlık ve ömür versin sende çok güleceksin

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Bu kadar yazışmadan anladığım = Pubg iyi bir şey değil ?

Motosikleti
    MONSTER 696 DUCATİ
    Alıntı drtayfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu kadar yazışmadan anladığım = Pubg iyi bir şey değil ?
    Allah belasını versin :D oyun napabilir ki biz istemezsek insanlar iyi değil.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:30 ----------

Alıntı erensel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    20/25 yaş aralığım da yaşadıklarımı düşündükçe çok gülüyorum. Merak etme Allah sağlık ve ömür versin sende çok güleceksin
    teşekkürler abi hepimize inşallah

Motosikleti
    Mondial 100Fmh Yamaha Mt25(2016)
    Benimde İlişkim Bitti 5 Senelik Dün Unutmaya Çalışıyorum Unutamıyorum Ama Mecbur Unutucam Senden Başkası Çocuk Yapmanın Düşüncesi Bile Kötü Dedi Ve Diyenler Gitti Bundan Sonra Tek Aşk Var Motoaşk Biz Bu Yuzden Seviyoruz Motosikleti Anılarımız Unutturuyor Ya Da Biz Öyle Sanıyoruz

Motosikleti
    KTM 990 SMT 2010, Triumph Tiger 800 2014
    Hadi -de -da beceremiyorsunuz, noktalama kullanmakta mı zor?

Motosikleti
    MONSTER 696 DUCATİ
    Alıntı cem_fb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hadi -de -da beceremiyorsunuz, noktalama kullanmakta mı zor?
    Bana mı söylüyorsunuz.

GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    İlişkilerde ( uzun süreli ) alışkanlıklar daha çok acıtıyor insanı. Alışkanlıklardan vazgeçmek zorlaşıyor. Sevgi bir kenarda öyle duruyor lakin biz onu sevgi zannediyoruz.
    Hatta bir şarkı vardı. Alişmak zevmekten daha zor geliyor diye.

Yaşın daha genç. Boşver gitsin. Tek kız o değil. Herhangi bir yerden engellemene gerek yok. sadece takipten vs den çıkar yeter. Telefon numarasını da sil. O oyuna da girme. Oyundan sevgili yapıp kaçan evli genç kadınlar var bu ülkede.
    Öyle bir hale geldik.
    "Ve ben 24 yaşındayken kendimi Türkiye'nin bağımsızlığına armağan etmekten onur duyuyorum."
    Deniz Gezmiş 28 Şubat 1947 - 6 Mayıs 1972

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bujiler meme yapmıştır, ondan böyle oluyor hep.
    Başlığı görünce kolon kanserine yakalanan biri açtı zannettim. Te Allahım ya...

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Motosiklet forumu son zamanlarda iyice kızlarsoruyor.com kadınlar soruyor gibi platformlara döndü kimisi kiracısıyla sorun yaşar kimisinin motoruna laf ederler kimisi kız arkadaşından ayrılır... Birkaç şey daha yazan vardı. 25 yaşına gelmişsin kimseye kendine verdiğin değerden daha fazlasını başkasına vermemen gerektiğini anlayamamışsın. Ayrıca ailem gibiydi kafasını da bırakman lazım. Kimse insanın ailesi gibi olamaz. Kimseyi ailenden üstün tutma ayrıca ailenle eşitte tutma. Aynı şekilde hiçbir insana kendinden çok değer vermemelisin.
    Sorgusuz sualsiz seninle mezara girecek tek şey ailendir aileden daha değerli birşey yok. Ailem gibiydi demene anlam veremiyorum insanlara şu kadar değer vermeyin nolur sonra böyle beliniz bükülür dokunmayla ağlarsınız

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motosiklet forumu son zamanlarda iyice ekşisözlük.kom eski nesiller isyan ediyor gibi platforma döndü.

Konu dışında olan bu tür konular sıkıntı yaratmıyor da motosohbet'e "bu motora kız düşer mi" sorusunun üstü kapalı acılan konularına ayar oluyorum.

Motosikleti
    MONSTER 696 DUCATİ
    Alıntı GT250rAlanya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlişkilerde ( uzun süreli ) alışkanlıklar daha çok acıtıyor insanı. Alışkanlıklardan vazgeçmek zorlaşıyor. Sevgi bir kenarda öyle duruyor lakin biz onu sevgi zannediyoruz.
    Hatta bir şarkı vardı. Alişmak zevmekten daha zor geliyor diye.

Yaşın daha genç. Boşver gitsin. Tek kız o değil. Herhangi bir yerden engellemene gerek yok. sadece takipten vs den çıkar yeter. Telefon numarasını da sil. O oyuna da girme. Oyundan sevgili yapıp kaçan evli genç kadınlar var bu ülkede.
    Öyle bir hale geldik.
    Evet alışkanlıklar çok kötü bende bu ayrımı düşünüyordum hep alışkanlık mı sadece diyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:25 ----------

Alıntı clonex adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5 sene sonra bu yazdıklarına güleceksin. Nerden biliyorum kendimden...
    Muhtemelen öyle olacak. Ama ilk başlar böyle olması normal sanırım işin kötü yanıda çok yakın arkadaşımda ayrıldı ona bakınca karamsar oluyorum 3 sene oldu ayrılalı hala kıza bakıyor onun hakkında konuşuyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:27 ----------

Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet forumu son zamanlarda iyice kızlarsoruyor.com kadınlar soruyor gibi platformlara döndü kimisi kiracısıyla sorun yaşar kimisinin motoruna laf ederler kimisi kız arkadaşından ayrılır... Birkaç şey daha yazan vardı. 25 yaşına gelmişsin kimseye kendine verdiğin değerden daha fazlasını başkasına vermemen gerektiğini anlayamamışsın. Ayrıca ailem gibiydi kafasını da bırakman lazım. Kimse insanın ailesi gibi olamaz. Kimseyi ailenden üstün tutma ayrıca ailenle eşitte tutma. Aynı şekilde hiçbir insana kendinden çok değer vermemelisin.
    Sorgusuz sualsiz seninle mezara girecek tek şey ailendir aileden daha değerli birşey yok. Ailem gibiydi demene anlam veremiyorum insanlara şu kadar değer vermeyin nolur sonra böyle beliniz bükülür dokunmayla ağlarsınız
    Yaşım 24 ve 5 senedir bu kişiyle beraberim yani 19 yaşındaydım onu tanıdığım zaman ondan önceki ilişkimde 2 sene sürdü. Bunları düşünecek zamanım olmadı çünkü ömrümün 5te i onla geçti zaten ondan öncede çocuktum. Bundan sonra ki ilişkilerimde dediğiniz gibi olacak muhtemelen çünkü bu kadar fazla güvendiğim birisini böyle görünce kimseye tam güvenemem çünkü onada sonsuz güveniyordum o kadar şaşırdım ki böyle yaptığına...

ahmetmert58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nc 700 S
    ne yaparsan kendine yaparsın. ben 8 sene oldu ayrılalı unutamıyorum hala. evlendiğinde bıraktım peşini. hala aklıma gelir sürekli hatta rüyalarıma bile girer arada. o 8 sene içerisinde neler yaptım bi bilsen. alkole düştüm. farklı farklı maddeler kullandım. bi müddet böyle gittikten sonra bi an durdum, ben napıyorlum kendime böyle dedim. kendimi bu denli harcamam ne kadar doğru diye düşündüm. o geceleri mutlu mesut uyurken ben niye burada kendimi bunları içerek bitiriyorum ki dedim. o gün bu gündür onu sevmeye devam ediyorum kalbimin bir köşesinde ama kendimi hayatta paralamam bu saatten sonra. sen bu dünyaya kimsenin kahrını çekmeye gelmedin. bunu sakın unutma. ne zaman kötü hissedersen onu düşün, şuan hayatından memnun mutlu bir şekilde devam ettiğini düşün. o mutluyken ben niye üzüleyim ki de kendi kendine. senden önemlimi ki o ? şu dünyada herkes gider dostum. heleki kadınlar. hiçbiri için üzülmene değmez. sadece ailen ve bir kaç gerçek dostun senin için üzülür. merak etme elbet karşına sana senin verdiğin kadar değer verecek birisi çıkacaktır. ;)

YBRMANİA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 1000RR(14)-YAMAHA YBR(12)
    Dostum, bende çok sevdim zamanında üzüldüm falan.Anı yaşa çapkınlık her zaman mutlu eder ;)
    Yamaha YBR-125 2008/Honda DYLAN 2008/Honda CBF-150 2011/Kawasaki ER-5 2005/Yamaha fazer8 2011/YAMAHA YZF R1 2010/YAMAHA YZF R1 2014/HONDA CBR 1000RR 2014+YAMAHA YBR-125 2012

Motosikleti
    MONSTER 696 DUCATİ
    Alıntı ahmetmert58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne yaparsan kendine yaparsın. ben 8 sene oldu ayrılalı unutamıyorum hala. evlendiğinde bıraktım peşini. hala aklıma gelir sürekli hatta rüyalarıma bile girer arada. o 8 sene içerisinde neler yaptım bi bilsen. alkole düştüm. farklı farklı maddeler kullandım. bi müddet böyle gittikten sonra bi an durdum, ben napıyorlum kendime böyle dedim. kendimi bu denli harcamam ne kadar doğru diye düşündüm. o geceleri mutlu mesut uyurken ben niye burada kendimi bunları içerek bitiriyorum ki dedim. o gün bu gündür onu sevmeye devam ediyorum kalbimin bir köşesinde ama kendimi hayatta paralamam bu saatten sonra. sen bu dünyaya kimsenin kahrını çekmeye gelmedin. bunu sakın unutma. ne zaman kötü hissedersen onu düşün, şuan hayatından memnun mutlu bir şekilde devam ettiğini düşün. o mutluyken ben niye üzüleyim ki de kendi kendine. senden önemlimi ki o ? şu dünyada herkes gider dostum. heleki kadınlar. hiçbiri için üzülmene değmez. sadece ailen ve bir kaç gerçek dostun senin için üzülür. merak etme elbet karşına sana senin verdiğin kadar değer verecek birisi çıkacaktır. ;)
    8 sene olmuş vay be. Bende gittim haftasonu sakarya ya normalde çok az bir kadeh felan içerim gidip 50 lik rakı aldım iki üç bira içtim arkadaşta kaldım. Zaten bir daha içki sürmem ağzıma bende gerçekten psikolojik sıkıntılar var kendimi frenliyorum hep ama içkiliyken intihar bile edebilirim o kadar karamsar kötü oluyorum sarhoşken değil sabah kalktığımda ve devam eden birkaç günde.

Bende bakıyorum öyle diyorum arada o üzülüyor mu hiç diyorum gitmiş instagrama fotoğraf atmış iki kere dün arkadaş telefonuna whatsaap gibi bir uygulama indirmiş telegram diye bir baktım orda da online ulan yuh artık dedim bu saatten sonra gelse de bir gelmese de kendi içimde yaşarım ona asla duygularımı göstermem kimsenin karşısında güçsüz gözükmeyelim dost kim düşman kim bilemiyorum.

Teşekkürler düşünceleriniz için...

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:19 ----------

Alıntı YBRMANİA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum, bende çok sevdim zamanında üzüldüm falan.Anı yaşa çapkınlık her zaman mutlu eder ;)
    Bende öyle diyordum çapkınlıkla zaman öldürür unuturum diye daha ayrılmadan önce fakat öyle olmadı yazan çok kişi var ama kimseyle konuşasım buluşasım gelmiyor hiçbişey isteğim yok şu sıralar ama geçecek biliyorum daha çok yeni... ve bugün sanırım en kötü kararı alıp eski sevgilimle buluşmaya karar verdim çağırıyordu ne zamandır onunla buluşucam. Bazen diyorum at bi fotoğraf o benden şüphe etsin desin 5 senedir demek ki aklında o kız varmış beni sevmemiş hiç diye düşünsün istiyorum sonra onunda bana karşı hamlesi olur diye kendimi frenliyorum hareketlerime dikkat ediyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)