Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Haberiniz Yok Ölüyorum ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MONSTER 696 DUCATİ
    Selam arkadaşlar

Buraya yazıp biraz içimi dökmek istedi bu konularda kimseye anlatmam en yakın arkadaşlarım olsun utanırım kendimi küçük düşürmekten ama çok fazla doldum nefer alamıyorum.

24 yaşındayım benim çok fazla ilişkim olmadı toplam 4 tane oldu. Son ikisi beni mahvetti yıktı geçti. Ama bu sonuncu gerçekten çok yaraladı.
    Ayrılalı bikaç ay anca oldu olmadı. Bu pubg çıktı çıkalı kavga etmemizin tek sebebi nerdeyse devamlı başka erkeklerle oynamalar beni sallamamalar(ararım açmaz dönmez unutur mesaj atarım oyunun bitmesini beklerim yarım saat) artık gına geldi. Biliyorsunuz benim yaşımda ki ilişkilerde ayrılıklar oluyor devamlı bizde de bikaç kez oldu son zamanlarda çok sık hemde hepsinde de ben ayrılalım dedim. İlişkinin ilk 2 senesinde dayanamaz yazardı sonra hep azaldı ayrılık sonrası yazma veya küsme...

Ne yazacağımı bile bilmiyorum iş yerindeyim birisi gelince ekranı kapatıyorum odaklanamıyorum uyuyamıyorum.
    Neyse son ayrıldığımzda sebep yine oyundu. Sonra ben bunu devamlı oyunda görmeye başkalarıyla oynamaya başladı sonra instagramda bikaç kişiyle takipleşti muhtemelen oyundan tanıştı sabahlara kadar oyunlara girdi. Bende mesaj attım cevap vermedi başka attım yine yazmadı dedim Allah Allah noluyor buna sonra bikaç kez daha yazmam sonucu bana gecenin 4 ünde mesaj yazdı işte olmuyor yapamıyoruz mutlu olamıyoruz tamamen anladım en güzel 5 senemi senle yaşadım cart curt. Bende yazdım geriye dedim senin hayatında birisi mi var dedim yok dedi ama 5-10 kere mesaj sonunda arıyorum açmıyor açmıyor konuşmak istemiyorum diyor ( bu geçen süreçler bana çok tuhaf geldi devamlı düşünüyorum çünkü her ayrıldığımda mesaj atarız konuşuruz devam ederiz noluyor diyorum ben bu sırada) en son beni engelledi arıyamıyorum mesaj atamıyorum. İnstagramda bakıyorum beni etiketlediği fotoğraflar duruyor (benimle beraber fotoğrafı yok annesi babası takip ediyor diye arşivlemişti bende de yok zaten benim çektiğim fotoğraflardan bahsediyorum güzel bir söz yazmış beni etiketlemiş yorumlarda konuşmuşuz.) beni kaldırmamış yani yorumlarım felan duruyor ben arkadaşımın instagramından bakıyorum buna sildim çünkü instagramdan sonra sil etiketleri sil diye bir sürü söyledim kaldırmadı gitti arkadaşlarımı engelledi onlardan da ulaşamiyim diye bir arkadaşın fake hesabı vardı ondan takip isteği attım baktım silmemiş hala etiket yorumları. Ben bu sıra devamlı şaşkınlık halindeyim özellikle uzun ilişkisi olanlar anlar ailem gibiydi benim o ayrımız gayrımız yoktu yani kardeşim nasıl yakınsa o da öyleydi istediğim an ulaşabildiğim kişi benle tamamen bağlantısını kesti. Son mesajlaşmamızda herşeyin bir sebebi var beni kötü bil dedi ben oralı olmadım çünkü o sırada bile bana bir saatte cevap verip başkasıyla oyun oynuyordu.

Olaylar bugün bitti benim için mesaj attım dünden beri bin kere görüyor mu görmüyor mu şüphede kaldım en son bana messengerdan döndü konuşmak istemiyorum rahat bırak beni felan bu sözle var ya kafayı yedim benim en yakınım olan kişi bana nasıl bunları diyor nasıl hiç acı çekmiyor tamam herşeye okey dediğim halde beni görmüyor anlayamıyorum bikaç şey sorayım tamam daha rahatsız etmicem diyorum cevap vermek istemiyorum diyor bir anda benden nefret etmiş soğumuş buz gibi olmuş dedim ki başkası mı var hayatında diyorum yeter artık felan dedi inanın şaşkınlığımı yazıya dökemiyorum. 5 sene ya kolay mı ? gerçi onun için çok kolay oldu. Bizim ilişkimiz zor oldu en zor yerleri atlattık. Ben istanbulda o izmirdeydi orada okuyordu, istanbulda oturuyordu. Çok ayrı kaldık ama ne o ne ben yamuk yapmadık birbirimize çok sürpriz yapıp ansızın çıkıp geldik yanımıza param yoktu otobüsle zar zor gidip doğum gününü kutladım o benim için pasta yapıp elleriyle getirdi izmirden istanbula tam dedik sonunda bitti artık burdayız beraberiz sıkıntı yok. Şimdi fark ediyorum 3 ay önce balıkesire gitti annesiyle babannesinin yanına evden bile dışarı çıkmıyordu gelsene diyorum babannemi bırakamam hasta diyor okul bitti iş hayatına başlicam son tatilim diyor iyi okey dedik. O ordayken bitti ilişkimiz.

Bugün o yine benden nefret eder gibi mesajlarından sonra verdim veriştirdim yardırdım. İnstagrama baktım şimdi silmiş benim yorumlarımı da bende onunkileri sildim.

Ama hala aklımda benden nasıl hemen vazgeçebildi sorusu kaldı 5 senedir beraberiz insan bi dk telefonla konuşamaz mı ya iki satır karşılıklı yazışma imkanı vermez mi ya kardeşim kadar annem babam kadar yakın olan birisi nasıl yaptı bilmiyorum beraber metrolarda otobüs istasyonlarında havalimanlarda ne kadar ağladık hepsi mi yalandı anlayamıyorum gerçekten yıkık haldeyim başkasıyla konuşmak mesajlaşmak istemiyorum çok kötüyüm çalışamıyorum hep boğazımda bir düğüm birisi sırtımı sıvazlasa zor dururum ağlamamak için...

İçimi dökmek istedim yaşadıklarımı sadece kendim biliyorum dayanamadım bugün en son kusura bakmayın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Kardeşim zamanı geldiğinde ne kadar safmışım diyeceksin. Hatta burayı bulup okuduğunda kendinle dalga geçeceksin
    Boşuna dert etmişim diyeceksin.
    Yaşının neredeyse iki katına varmak üzereyim.
    Şunu unutma..
    Herkese ederi kadar değer ver.
    Eğer bir insana ederinden fazla değer verirsen ya kendini kaybedersin,ya da onu..
    Zor bir durumda hatta çılmazda olduğunu düşünüyorsun ama dediklerimi ciddiye al. Bir süre sonra tekrar konuşuruz.

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    hiç bir insan, karşı cins için hayatını mahvetmemeli.
    güzel şeyler yaşanmış ve bitmiş ise bitmiştir.
    yoluna devam et.
    Huseyin9595 ve mavellen bunu beğendiler.

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Anladığım kadarıyla muhteşem bir ilişki yaşamışsın, sakın bunu boşa geçirilmiş zaman olarak değerlendirme, zira gençlikte yaşadığın ilişkiler, hayal kırıklıkları, yanılmalar, reddedilmeler ve pişmanlıklar, emin ol ileride kuracağın aile hayatını oluşturan en temel yapı taşıdır.
    Olaylara perspektif olarak bakabilirsen, ders çıkartabileceğin bir çok detay bulabilirsin, kendi hatalarını da görebilirsin.

Çok fazla kafana takma, kendini de paralama.
    Biraz nihilist bir yaklaşım olacak ama ;
    Sen hiç enkaz başında saatlerce ''sesimi duyan varmı?'' diye bağıran bir kurtarma görevlisi gördün mü ?
    Göremezsin, çünkü bu görevi suistimal etmek demektir,
    Az ileri de ses bekleyenleri öldürmek demektir.
    O halde ses gelmiyorsa verdiğin sese karşı, başka yerlere ses yolla.
    Kim bilir sana ihtiyacı olan kimler var az ileride.
    Bir tarafta sessiz kalırsın, ama az ileride destan yazarsın.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Kız seni bitirmiş kafasında.Asla daha fazla iletişim kurmaya çalışma boşuna çaba olur..
    Huseyin9595 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Sinan Aksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anladığım kadarıyla muhteşem bir ilişki yaşamışsın, sakın bunu boşa geçirilmiş zaman olarak değerlendirme, zira gençlikte yaşadığın ilişkiler, hayal kırıklıkları, yanılmalar, reddedilmeler ve pişmanlıklar, emin ol ileride kuracağın aile hayatını oluşturan en temel yapı taşıdır.
    Olaylara perspektif olarak bakabilirsen, ders çıkartabileceğin bir çok detay bulabilirsin, kendi hatalarını da görebilirsin.

Çok fazla kafana takma, kendini de paralama.
    Biraz nihilist bir yaklaşım olacak ama ;
    Sen hiç enkaz başında saatlerce ''sesimi duyan varmı?'' diye bağıran bir kurtarma görevlisi gördün mü ?
    Göremezsin, çünkü bu görevi suistimal etmek demektir,
    Az ileri de ses bekleyenleri öldürmek demektir.
    O halde ses gelmiyorsa verdiğin sese karşı, başka yerlere ses yolla.
    Kim bilir sana ihtiyacı olan kimler var az ileride.
    Bir tarafta sessiz kalırsın, ama az ileride destan yazarsın.
    Süper örnekleme Sinan... Harikasın..
    Huseyin9595, Sinan Aksu ve cbr1100 xx bunu beğendiler.
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    Sev seni seveni dağda çoban ise,sevme seni sevmeyeni mısırda sultan ise.

Ayrıca Zorla güzellik olmaz,kız görüşmek istemiyorsa niye zorluyosun.

Yorum yazan arkadaşların hepside çok doğru şeyler yazmışlar. Erkeklerin çoğu sanıyorki dışarda sadece o kız var,okızdan başkası yok,öyle bişey yok arkadaş ,dışarısı kız kaynıyor,artık kızlar erkeklerin üzerine atlıyor. Mesela ben yakışıklı birisi olduğumu düşünmüyorum ama neredeyse motorcu Arkadaşlarla buluşup veya kendim tek her dışarı çıktığımda mutlaka bi kız bana kur yapıyor cafede vs. tabi evli olduğum için umursamıyorum bile,afedersiniz 250 gr için evliliğimi yıkamam.

Giden gitmiştir, gittiği gün bitmiştir,biz gideni değil,giden bizi kaybetmiştir ...

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Güzel kardeşim, şu an sana ne desek boş, ateş düştüğü yeri yakacaktır. Git acını çek, stresini at,iç,dövüş,enerjini boşalt. Ne yaparsan yap ama zamana bırak. Haftalar,aylar,yıllar geçecek belki bir başkasına aşık olacaksın. Hayat senin için de devam edecek. 2004'de deli gibi aşık olduğum kız nefsine hakim olamadı ve ayrılmak durumunda kaldık. 6 ayda anca toparlanabildim, saçlarım hep seyrekti ama biranda şu anki görünümüme sebep oldu. İyi ki de ayrılmışız, ayrılmasak benim için dünyanın en muhteşem kadınını 2008'de tanıyamayacaktım.Velhasıl her şerde bazen bir hayır vardır. Kimsenin de mutsuzluğu üzerine mutluluk kurulmuyor, 2004'deki hatunun da yaşı kemale erdi, ne aile kurabildi ne de adam gibi bir ilişkisi oldu, yazık etti kendisine. Eğer amacın çektiğin acıyı hissettirmek, intikam falan almaksa bira başkasıyla elde edeceğin mutluluk, inan onun için en büyük acı olacaktır.
    Huseyin9595 ve mavellen bunu beğendiler.

Motosikleti
    MONSTER 696 DUCATİ
    Herkese teşekkür ederim. Kendimi hep sağlıkla avutuyorum insanlar neler yaşıyor diyorum maddi durumları yok insanlar sevdiğine çocuğuna bişey alamıyor diyorum fakat bu başka bişey.

Mesele unutmak değil ki hep tutuyorum içimde sabrediyorum. Biliyorum unutucam geçicek bundan öncede yaşadım bu olayı ama bu kadar koymadı ama sorun şu ben unutmak istemiyorum. Binlerce fotoğraf, anı.... ailemle tanıştı arkadaşlarımla tanıştı hep yanımda oldu bende onun hiç ayrımız yoktu bişey olursa ilk birbirimize koştuk sevinçle üzüntüde tam olarak anlatamıyorum çok yakındık işte bu ilk ayrılmamız değildi her seferinde bir mesaja döndük ikimizde bu sefer neden tamamen bitirdi anlayamıyorum sadece beni yakan kısımda burası lan diyorum neler yaşadık ne kadar yakınız nasıl bir telefonumu dahi açmıyor naptım ben sana bu kadar cevap yok.

Bana son konuşmamızda herşeyin bir sebebi var sen beni kötü bil boşver dedi aklıma takıldı da takıldı bugün sorayım dedim yine cevap yok bugün herşeyi bitirdim bende kafamda ama bir yandan da allah allah diyorum ne demek istedi babannesine tapıyor resmen sağlık durumu çok iyi değil ve onlar alevi ben değilim annesi babannesi beni istemiyordu bişey mi dedi diyorum gerçekten bir insan 2 günde bu kadar değişebilir mi anlayamıyorum konuştuğum kişi o mu diye şüphelenmeye başlıyorum sesini bile duyamadım çünkü gerçekten çok garip bir duygu... ama artık bu saatten sonra gelse de ben istemem bu kadar insanı yakmaya gerek yoktu 5 sene geçirmişiz adam gibi işte ararsın ben artık istemiyorum yapamayız artık sevmiyorum dersin kapatırsın bunu yapmayı geç cevap bile vermiyor bana.

Etrafta çok kız var dediğiniz gibi inanın kimseyle konuşasım gelmiyor instagramda dm kutum dolu eski sevgilim devamlı yazıyor buluşmak istiyor gram zevk almıyorum hiçbişeyden. Dediğim gibi beni yaralayan bu kadar yakınken beni hiç sallamaması herşey yalanmış demek ki ona sonsuz güveniyordum bu saatten sonra başkasına nasıl güvenicem bilmiyorum.

Tekrardan mesaj yazan herkese çok teşekkür ederim.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Pek çoğumuz bu tip tecrübelerden geçtik.
    İnan ki, ölüp-ölüp hep yeniden doğduk.
    Ve kendi adıma gördüm ki; hasret yeni bir aşka kadar sürüyor ve hasretten hiç kimse ölmüyor...
    Peyami Safa'nın " yaşlanarak değil, yaşayarak tecrübe kazanılır ; zaman insanları değil, armutları olgunlaştırır." sözü buna güzel bir örnektir.
    Tecrübelerinin, yanılgılarının kıymetini bil. Çünkü, bu sayede aradığın doğruları bulduğunun farkına varabileceksin ve yine bu sayede o doğrulara sahip çıkmayı öğreneceksin!
    Haa, bu arada ölürken hissizleşiyor insan.
    Seninki; yeniden doğuyor olmanın sancısı.
    Huseyin9595 ve engin_deniz bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pek çoğumuz bu tip tecrübelerden geçtik.
    İnan ki, ölüp-ölüp hep yeniden doğduk.
    Ve kendi adıma gördüm ki; hasret yeni bir aşka kadar sürüyor ve hasretten hiç kimse ölmüyor...
    Peyami Safa'nın " yaşlanarak değil, yaşayarak tecrübe kazanılır ; zaman insanları değil, armutları olgunlaştırır." sözü buna güzel bir örnektir.
    Tecrübelerinin, yanılgılarının kıymetini bil. Çünkü, bu sayede aradığın doğruları bulduğunun farkına varabileceksin ve yine bu sayede o doğrulara sahip çıkmayı öğreneceksin!
    Haa, bu arada ölürken hissizleşiyor insan.
    Seninki; yeniden doğuyor olmanın sancısı.
    Ee bu da süper betimleme..
    Yavrum yaşın daha çok genç. Son mesajınıda okudum ilk mesajına cevabımla aynı cevabı veriyorum. Sorun yok,devam hayata..
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teknolojinin zararları. Kim ne halt yiyor bilemiyoruz.

Ben genclik cagında başlayan ilişkilerin orta yaşta sona erececeğine inanıyorum. Sonucta insan karakteri 25 yaşından sonra ciddi bir değişime ugruyor ve begendıgınız özellikler artık gıcık etmeye baslıyor.

24 yaşındasın, daha uzun güzel bir ömür var önünde. Boşver.

Öyle başlık açmısşın ki... Annesi babası kardeşi kanser olan ölümcül hastalığı olan insanlar bile böyle demez. Boşver bi kiz için değmez

Motosikleti
    MONSTER 696 DUCATİ
    Teşekkür ederim tek tek hepinize tekrardan.

Ama beni üzen kısım ayrılmamız değil tabi ki onunda etkisi yok mu var. Yani anlayamadığım kısım 5 senedir o kadar yakınız ki birlikte tatil olsun gezme olsun herşey de yan yana olduğum kişi neden böyle hareketler sergiliyor kafam almıyor. 5 senemiz geçmiş insan tamamen kararını verince arar işte anlaşamıyoruz benim sevgim bitti beraber olmak istemiyorum der biter veya hiç olmadı mesaj atar ben olayı bile anlayamadım o yüzden bu sinirim.
    Ne görebildim ne sesini duyabildim ne mesajlaşabildim birisi sanki telefonunu çalmış bana bunları söylüyor çok tuhaf bir durum var ortada diye hissediyorum. İçine cin girmiş gibi arkadaş bide en son herşeyin bir sebebi var sen beni kötü bil diyo bu ne demek ya.

Şu oyun yüzündendi bir çok kavgamız zaten şimdi bakıyorum sabahın 4 lerinde oyunda devamlı oynadığı kişiler değişmiş. Oyunda ben ikimizin ismine klan kurmuştum bilmeyenler için oyun içinde bir topluluk gibi bişey o kendi klanını bırakıp gelmedi yüksek puan almakla ilgili kafayı yemişti şimdi bakıyorum başka bir adamla kendisi kurmuş klan.

Yapacak bişey yok benden böyle soru işaretleriyle bir hiçmişim gibi hiçbirşey açıklamadan sallamadan yoluna baktı ne desem boş illa ki geçicek Allah sağlık sıkıntsı vermesin kimseye ne diyim.

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı Huseyin9595 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim tek tek hepinize tekrardan.

Ama beni üzen kısım ayrılmamız değil tabi ki onunda etkisi yok mu var. Yani anlayamadığım kısım 5 senedir o kadar yakınız ki birlikte tatil olsun gezme olsun herşey de yan yana olduğum kişi neden böyle hareketler sergiliyor kafam almıyor. 5 senemiz geçmiş insan tamamen kararını verince arar işte anlaşamıyoruz benim sevgim bitti beraber olmak istemiyorum der biter veya hiç olmadı mesaj atar ben olayı bile anlayamadım o yüzden bu sinirim.
    Ne görebildim ne sesini duyabildim ne mesajlaşabildim birisi sanki telefonunu çalmış bana bunları söylüyor çok tuhaf bir durum var ortada diye hissediyorum. İçine cin girmiş gibi arkadaş bide en son herşeyin bir sebebi var sen beni kötü bil diyo bu ne demek ya.

Şu oyun yüzündendi bir çok kavgamız zaten şimdi bakıyorum sabahın 4 lerinde oyunda devamlı oynadığı kişiler değişmiş. Oyunda ben ikimizin ismine klan kurmuştum bilmeyenler için oyun içinde bir topluluk gibi bişey o kendi klanını bırakıp gelmedi yüksek puan almakla ilgili kafayı yemişti şimdi bakıyorum başka bir adamla kendisi kurmuş klan.

Yapacak bişey yok benden böyle soru işaretleriyle bir hiçmişim gibi hiçbirşey açıklamadan sallamadan yoluna baktı ne desem boş illa ki geçicek Allah sağlık sıkıntsı vermesin kimseye ne diyim.
    Çocuk seni döverim
    Bunlarmı yani senin derdin?
    Oyun içinde klan kurmuş, yüksek puan almış?
    Allah başka dert vermesin, bir daha onu arama, o ararsa da cevap verme.
    Çünkü sen tekrar düşersin o tuzağa, sende o potansiyel var
    Huseyin9595 ve MSMorkan bunu beğendiler.

Motosikleti
    Dönerse senindir,
    İskender gelirse ben yerim.
    Neşelen biraz yahu.. Bu dediğin gibi açıklamasız olayları iş hayatında da yaşayacaksın.
    Dost acı söyler yanlış anlama..
    Şimdi bu kız senin bişeyin değil..
    Oyunda başka biriyle klan kurmuş.. Beni kötü bil demiş. Artık ne halt ettiyse kendi bilir. Sana bişey olmaz hayatta sıkıntısını cezasını kendi çeker.
    Peki yarın evlenseydin?
    Karın olsaydı?
    Bi süre sonra bunları deseydi?
    Ne olacaktı katil mi olacaktın intihar mı edecektin?
    Zarrın neresinden dönersen kardır. Takma artık kafana
    Sevinmelisin ki ilerdeki daha büyük dertlerden daha onlara sahip olmadan kurtuldun. Anladın?
    Sinan Aksu ve Huseyin9595 bunu beğendiler.

Motosikleti
    sym gts 250-mt 25
    yavaş yavaş acıta acıta geçecek. Sonra birgün uyandığında herşey daha güzel ve daha farklı gelecek o zamanda hay kafamı s..ym diyeceksin. Sonra hayata devam.Sevmişsen bu işin raconu bu.
    Sinan Aksu, Huseyin9595, YZFR25 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Kendini boşa paralıyorsun, sevgisine sahip çıkamayan biri tarafından terkedildin burada suçlu sen değilsin. Kendini paralayıp yerle yeksan etmene gerek yok, bu seni maddi manevi çok güçsüzleştirir, özgüvenini tarumar eder. Hem sen sadakatsiz biri tarafından yıkılacak biri değilsin. İlişkilerde en önemli kriter ne karakaş ne karagözdür sadece güvendir.
    Başkalarıyla Pubg oynayıp seni ihmal ettiyse, çoktan bitirmiş bu işi. Neden böyle yaptı, nediye gitti diye düşünmene gerek yok. Ona vereceğin en büyük cevap " sen bilirsin " demek kaybedeceğin birşey olmadığını göstermek. Erkekler olarak sevdiğimizi Arşa,Semaya çıkarırız ve bunun karşılığında , bize yüksekten bakan egolu birini buluveririz... Dediklerinden yola çıkarak yaşadığın bu olayı senin için hayırlı görüyorum henüz evlilik bağın yok iken tanıma fırsatı bulmuşsun. Sana tavsiyem; hiçbir kimse tarafından, kendini bu derece zayıf ve savunmasız bırakma insanlara kendini üzecek ve yıkacak kozu verme. Dünyada ne kimse tektir, ne de kimse vazgeçilmez değildir.Karşındakine ;vaybe çocuğu ne hale getirdim perişan ettim dedirtme onun gibi 100 lercesi var. Şimdi Acemi Aşık kardeşim, var git yoluna hayatına, işine gücüne bak daha ne insanlar tanıyacaksın ne mücadelelere girişeceksin hazırlanmaya bak, sağlam bir evlilik huzurlu bir yuva kurman dileğiyle. Duygusal şarkılar dinlememeni tavsiye ederim işinde başarılı olmaya bak. Ailenle akrabalarınla vakit geçir
    Umursama, umursama ve en önemlisi umursama...

Motosikleti
    MONSTER 696 DUCATİ
    Asıl o değil ki abi ben gittim bizim adımıza kurdum istemedi bu ne şimdi burdan mı çıkayım dedi ki ben onun 5 sene hayatında olan birisiyim. Şimdi gitmiş iki gün tanıdığı adamlarla klan açıyor oyun umrumda değil ki benim. Bana telefonundan ss attı bişeyler yazıp not defterine saat sabahın 4 ünde ss almış birisiyle konuşuyor. Onu çok sayıda aradım hep başkasıyla konuşuyordu. ahh ahh anlat anlat bitmez ki

Kesinlikle şuanda var o potansiyel doğru söylüyorsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:23 ----------

Eminim neşelenicem zaten son demleri bence en son artık noluyo ya oha artık bu ne böyle dedim ve ağzıma geleni sayıp engelledim.

Ben sıkıntılı birisiyim kalbimin kapakçığında eğrilik var ve doktor psikiyatri ye gitmemi tavsiye etti sanırım panik atağa çeviriyormuş kendi kendimi hasta felan edebiliyorum kalp krizi geçirdim sanıp anında 200lere çıkarabiliyorum kalp atışımı veya hiç olmadık şeyleri olmuş gibi hissedip kendimi hasta edebiliyorum.

Bide ben sevgili olayında şunu sevmiyorum ki bende bunu yapmak zorundayım. Şimdi başkasının elini tutuyoruz yarın başkasının şimdi karşıma gelecek olan kişide başkasıyla bişeyler yaşamış olacak ben onunla sevgiliyken bile devamlı geçmişini düşünürdüm ona söylemezdim hiçbişey ama devamlı kafamda kurup mutsuz olurum.

Yazmak istediğim çok şey varda artık yeter artık be dediğinizi duyar gibiyim susayım ben

E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Bir kızın ailesi istemiyorsa o iş olmaz,istediğin kadar çabala OLMAZ. Kızlar ailelerine tapıyor. O yüzden yoluna bak kardeşim,üzme tatlı canını

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)