Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Şu kardeşinize bir yardım edin?

Motovento
    REKLAM ALANI
    SağdaÇalışma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Dash VX
    Merhaba öncelikle

Arkadaşlar uzun zamandır yakın bir akrabamın kızını platonik olarak seviyorum. Geçen ay dayanamadım yüz yüze cesaret edemedim ama yanlışta olsa mesajla duygularımı söyledim. Bana hiç o gözle bakmadığını söyledi. Bende fazla uzatmadım. Yaklaşık 1 hafta sonra olaylar soğuyunca tekrar havadan sudan muhabbet etmek için yazdım konuyu yine oraya getirdim. Boşver dedi yine. Bende geçen hafta Allah'ın hakkı 3 tür dedim çalıştığı yere çiçek yolladım. Hiçbir şey yazmadı. 2 gün sonra ben yazdım beğenmedin mi gibisinden ilkten benden geldiğini sanmadığı için yazmamış çok şaşırmış pek inanmasam da. Neyse teşekkür etti. Sebebini sordu içimden geldi dedim. Özel bir şey düşünmediysem sorun yokmuş öyle dedi.

Şansım yok sanırım sülük gibi yapışmakta istemiyorum.Bu arada daha önce flörtlerim oldu ama ciddi düşündüğüm olmadı. Ama şunu anladım ben gerçekten seviyorum onu hatta bu yaşıma geldim kimseyi sevmediğimi anladım. Yaşım 24 bu arada.

Normal de ancak denk geldikçe vakit geçiriyoruz. Öyle özel sinemadır bir yere gitmedir gibi olaylar yok.Ancak sosyal medyada karşılıklı like atma filan. Hatta ben açılana kadar mesajla bile konuşmuyorduk gerçi hep yazan benim de neyse.

Normal de sosyal medyaya durum atmayan biriydi ben açıldıktan sonra sürekli saçma sapan sözler şarkılar atmaya başladı. Numarasının kayıtlı olduğu bizdeki diğer telefonlarda görünmüyor. Sadece benim yada bir kaç kişinin göreceği şekilde atıyor sanırım. Öyle geçmişte sevgilisi olan birisi de değil. Bildiğim kadarıyla daha önce ağzını aramıştım utanıyor bu tip konularda.

Sizce ne yapmalı? Kafam durdu artık bu konuda yapacak düşünecek halim kalmadı. Karşılıklı bir şeyler olsa bu sene askerden gelince olayı ciddi bir şeylere dönüştürmeyi düşünüyordum. Sanırım kendi kendime hayal kurmuşum. Yorumu size bırakıyorum benim aklıma hiçbir şey gelmiyor artık.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kurubuzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj discovery
    Bankada paran varmi ?
    Araban varmi ?
    Evin varmi ?
    Bunlar varsa kız sana ilgi göstermiyosa bi başkasını seviyodur.
    Bunlar yoksa gerisini anladin umarim 🤗

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Yakın akraba diyorsun o işe hiç girme bence.

GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    Yaşın daha genç başka ortamlara karış, unutur gidersin. Ayrıca akraba işi yaş iş. Gerek yok
    computeus bunu beğendi.
    "Ve ben 24 yaşındayken kendimi Türkiye'nin bağımsızlığına armağan etmekten onur duyuyorum."
    Deniz Gezmiş 28 Şubat 1947 - 6 Mayıs 1972

E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Akraba işi olması kötü. Ama çook hırs yaptıysan kızı dışarı davet et,yemekti kafeydi vs

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Ulan hazır konu açmışlar bende dardayım bu aralar..Kafam sürekli meşgul . Liseden bütün gün gezdiğim kız vardı (arkadaşımdı) geçen süre zarfında arada hal hatır soruşurduk ben bizim arızadan ayrıldım oda ayrılmış seneler sonra kesişti yollarımız..Bütün gün seni seviyorumlu yazıyorum da o kardeşim diyor.. Benim kafa iptal..

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Yaşın daha 24,

Yolun çeyregindesin

Kendine hedef koy,

İşine odaklan
    Belirli bir seviyeye ulaş
    Bu doğrultuda,çevren ve ortaminda değişecek,yillar sonra bu konuyu okuduğunda güleceksin,

Vay bee o zamanlar neler yazmişim vs.gibisinden.

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Sana hayır demiş olmasına rağmen eğer "yarın başkasıyla görsem arızaya bağlarım" diyorsan, şu an, bu konu sende daha büyük takıntı haline gelmeden, sal, nehir yoluna aksın gitsin... Senin istediğin o kız değil... bir tür ego tatmini ...

Yarın başkasıyla görecek olsan "iyi, bulmuş gönlüne göre birini, mutlu mesut olsun" derim diyebiliyorsan şu an, hm, belki sana sosyal medyadan zarf attığı zannında haklı olabilirsin. Belki arkası gelebilir. Sosyal medya yerine reelde daha çok vakit geçirmeye çalışabilirsiniz...

Bu konuda senin mutluluğun, isteklerin, egon başlangıç noktamız değil. Çıkış noktamız kızın mutluluğu... O isterse, olur.

İstemezse, sal, gitsin...
    SağdaÇalışma bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)