Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sitem hakkında görüşleriniz

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi sitem hakkında görüşlerinizi almak için yazıyorum.
    Site adresim http://safatunch.wordpress.com
    Sadece C# üyelik yazıma günlük olarak 5-10 ziyaretçi geliyor.Google index'inde de 'C# Üyelik' yazınca 1.sırada.Diğer yazılarım indexlenmiyor bile.Sizce wordpress.com'dan ücretli üyelik alıp devam etmeli miyim? Ve de site istatistiğimi yükseltmek için neler yapaabilirim?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    kime sitem edices yada edilmiş bir sitem varda ben mi göremedim anlamadım.
    GT250rAlanya bunu beğendi.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    link çalışmıyore

"sitem" kelimesini kendimce "sistem" olarak düzelttim ve sistem deyince aklıma bilgisayar donanımı geldi ve direk acaba "AMD" mi yoksa "intel" mi diye merak ettim, bir yandan da "sitem etmek" deyimi aklımdan geçmedi değil.

hayır yani "el yapımı web sitem" demek bu kadar zor muydu :D

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Görebildiğim kadarıyla C# programlama dili üzerine yılda bir kaç yazınızı paylaştığınız bir web sitesi.

İçerik olarak C# hakkında bir fikrim olmadığından içerik hakkında yorum yapamayacağım.

Ama genel olarak web siteniz hakkında kısaca şunları söyleyebilirim:

Temel bir site tasarımı olarak güzel görünüyor. Wordpress bu konuda basit tasarımlar sunuyor. Diğer buna benzer Joomla da var...

Site tasarımı olarak tavsiyem şunlar olur:

CV kısmını kaldırınız. Oradaki tüm bilgileri Hakkımda'ya aktarınız.

İletişim kısmında form yerine veya formun yanı sıra doğrudan iletişim bilgilerinizi tekrardan veriniz, email, tel vb.

Alan adı olarak sectiginizisim.wordpress.com kullanmak yerine artık kendinize ait bir alan adı seçip sitenizi oraya aktarınız: www.safatunc.com gibi.

CV'nize, ki artık bu kısmı tamamen Hakkımda kısmına aktaracaktınız, bilgisayar diline, programlamaya çok aşina olmayanların anlayabileceği şekilde "Onlar için neler yapabileceğinizi" yazınız. Yani, onca yazılım bilgisi, C#, asp.net, xamarin vs vs... so what?

Bu diller sizin aletleriniz... Aletlerinizin listesini değil, ne iş yapabileceğinizi yazınız; kaçlık anahtar kullandığınız müşterinin çok da umrunda olmayabilir; arabasının yürüdüğüne, işinin görüldüğüne bakar...

Özetle: Ne iş görüvereceğinizi de yazınız.

Nasıl, neyle yapacaksın diye bilişimden anlayan bir müşteri/müdür ile karşılaşırsanız teknik kısmı orada ayrıca anlatırsınız tabii...

Başarılar...
    erkanzdemir bunu beğendi.

Timonna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 250
    Valla açıkçası, amacın prestij kazanmak ise, bildiğin bilgiler ile yönetim panelini kendin hazırladığın, seo vs işlemleri şahsına ait yaptığın, küçük programlarla özgün bir blog site yaratarak, özel bir alan adı ile devam edebilirsin. HTML, CSS ve javascript bilgin var gibi asp ya da başka bir dil ile altyapıyı hazırlaybilirsin. Sonuçta bir yazılımcının en büyük becerisi, kendine yaptığı programlarla belli olur hehe

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)