Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

SMART TV Aparatı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Cep telefonu açıyorsa büyük ihtimal onlar da açar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Ben PS4 ( playstation) kullanıyorum. Youtube, netflix ,spotify , video oynatabilen bir internet tarayıcısı ile, her videoyu oynatabilen bir media player'ı var. var. İkinci elini 1400 liraya alabilirsin. Android box lar dan daha ucuz.
    gurcanozturk bunu beğendi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    32 inc tv için 500 600 lira smart aparatı vermektense o tv'i monitor olarak kullanmaya ve 40 inc kendınden smart bir tv almaya karar verdım

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    32 inc tv için 500 600 lira smart aparatı vermektense o tv'i monitor olarak kullanmaya ve 40 inc kendınden smart bir tv almaya karar verdım
    Yeni TV alınca hangi marka model aldığınızı ve yorumlarınızı buraya yazarsanız sevinirim.
    Benim de evdeki küçük odada kullanmak için küçük bir smarttv alma niyetim var. Hem ara sıra nadiren monitör olarak kullanabileyim hem de salondaki TV'ye çocuklar çizgi film izlemek için el koyduklarından küçük odada TV'den netflix falan izleyip kafa dinleyeyim istiyorum.
    Netflix uygulaması üzerinde hazır gelsin yeter bana aslında.

Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni TV alınca hangi marka model aldığınızı ve yorumlarınızı buraya yazarsanız sevinirim.
    Benim de evdeki küçük odada kullanmak için küçük bir smarttv alma niyetim var. Hem ara sıra nadiren monitör olarak kullanabileyim hem de salondaki TV'ye çocuklar çizgi film izlemek için el koyduklarından küçük odada TV'den netflix falan izleyip kafa dinleyeyim istiyorum.
    tabi ki hocam; 1 hafta içerisinde netleştireceğim.
    Zaten çalıştığım yer cogu bilindik markanın üretim fabrikası; gidip üretimlerinden bakacagım nasıl yapıldıgına
    espresso bunu beğendi.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Hocam paramiz degersiz ise biz ne yapalim 35$ normalde alet (Ultra modeli 69$), ben aldigimda da ayni fiyat idi 2 yil once, hala zam gelmemis :D Biz de olsa her yil ayri zam gelirdi. Ama Almanlar bizi kiskandigi icin doviz kurlari degisken

TV icin de ne kadar para ayirdiniz bilemiyorum ama Samsung favorim bu konuda, baska da marka almam acikcasi. Muhtemelen Vestel'de calisiyorsunuz ama almam

* Bu arada flash acmak nedir? Flash diye bir sey kalmadi.
    * Kurubuz'un yazdigi gibi PlayStation da guzel bir secenek bu is icin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:14 ----------

Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Samsung kullaniyorum, isletim sistemi de Tizen, oldukca basarili. En cok Youtube, Netflix, DailyMotion, Spotify, Vimeo ve birkac radyo uygulamasi kullaniyorum TV uzerinde de.

Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam paramiz degersiz ise biz ne yapalim 35$ normalde alet (Ultra modeli 69$), ben aldigimda da ayni fiyat idi 2 yil once, hala zam gelmemis :D Biz de olsa her yil ayri zam gelirdi. Ama Almanlar bizi kiskandigi icin doviz kurlari degisken

TV icin de ne kadar para ayirdiniz bilemiyorum ama Samsung favorim bu konuda, baska da marka almam acikcasi. Muhtemelen Vestel'de calisiyorsunuz ama almam

* Bu arada flash acmak nedir? Flash diye bir sey kalmadi.
    * Kurubuz'un yazdigi gibi PlayStation da guzel bir secenek bu is icin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:14 ----------

Samsung kullaniyorum, isletim sistemi de Tizen, oldukca basarili. En cok Youtube, Netflix, DailyMotion, Spotify, Vimeo ve birkac radyo uygulamasi kullaniyorum TV uzerinde de.
    Samsungu da vestel üretiyor bu arada
    Flash hala cogu sitede aktif hocam

Philips'in 40 inc ini buldum kampanyada 1600 tl civarı. Ona bakacağım bi öncelikle.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Samsungu da vestel üretiyor bu arada
    Flash hala cogu sitede aktif hocam
    Üretiyor değil de birleştiriyor diyelim

2019 yılında flash kullanan web sitesinin serveri çöksün, dinimiz amin 😂
    espresso bunu beğendi.

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    xiaomi'de browser üzerinden film izleme gibi bir olay yok. netflix gibi uygulamalardan izleyebilirsin. çinden getireceğin android box'ların çoğunda var ancak kullanışlı değil. daha önce kullandım. şuan bir televizyonumda xiaomi mi box, bir televizyonumda nvidia shield bağlı. bu arada ikinci el alırsan mi box 4k'ların bir kısmında netfilix programi var. internetten yazarsan görürsün. 1 dakika oynattıktan sonra hata veriyor. ben iki adet mi mox aldım, hepsiburadadan aldığımda bu sorum vardı, amazondan aldığımda sorun yoktu. sorunlu olanı daha sonra sattım.

Bu işde ustatsınız bana da bir el atsanız IP tv seyretek istiyorum .
    TV im smart değil ,
    Nasıl bir alet edevat takımı almam lazım , netflex falan işim olmaz pek

Alıntı linkinpark20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    xiaomi'de browser üzerinden film izleme gibi bir olay yok. netflix gibi uygulamalardan izleyebilirsin. çinden getireceğin android box'ların çoğunda var ancak kullanışlı değil. daha önce kullandım. şuan bir televizyonumda xiaomi mi box, bir televizyonumda nvidia shield bağlı. bu arada ikinci el alırsan mi box 4k'ların bir kısmında netfilix programi var. internetten yazarsan görürsün. 1 dakika oynattıktan sonra hata veriyor. ben iki adet mi mox aldım, hepsiburadadan aldığımda bu sorum vardı, amazondan aldığımda sorun yoktu. sorunlu olanı daha sonra sattım.
    smart tv sanırım tarayıcı uzerınden fılm ızleme konusunda ıse yarıyor değil mi

Motosikleti
    Honda Forza 250
    smart tv sanırım tarayıcı uzerınden fılm ızleme konusunda ıse yarıyor değil mi
    Browserlari çok iyi olmasa da film izlenebiliyor, çok kez denedim.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Yakın zamanda TV alma gibi bir düşünce varsa zaten şu an satılan bütün TV lar smartTV özellikli. İlla eski tv de kullanacağım dersen Android TV box lar olabilir. internetten film izlemenin yolu browserdan izlemek değil bunlar için çok daha başarılı IPTV uygulamaları var. Netflix aboneliği ucuz ve bir dünya güzel içeriği var. Onun dışında KodiTV üzerinden bir çok ücretsiz stream izleyebilirsiniz. XXX adult içerik dahil.

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Bir de televizyonda DLNA varsa, client olarak kullanılır. Bilgisayarınıza veya telefonunuza DLNA server kurarsanız cihazdaki içeriği tv ye gönderebilirsiniz. Tabii bunun için tv nin networke bağlanabilmesi de gerekli. Çözüm yolları farklı işte. Plex/Emby/Kodi vs güzel işler bunlar.

Konuya cevap vermeyi unutmusum.

SMART TV APARATI yani android zımbırtısı almak yerine smart tv aldım.

size tavsiyem almayın !

Smart tv denen dalga ile tarayıcıdan bir film izlemek istediğinizde "biri beni öldürsün" moduna giriyorsunuz, TR'deki tüm siteler flash tabanlı oldugu için işkence gibi oluyor.

Android BOX alın rahat edin özetle.

Tabi bütçe olarak smart tv aldıgım için android box a para kalmadı. TV'nin kendi özelliği olan netflix / puhu tv gibi menüleri vardı. puhu tv zaten ücretsiz, netflix'e de üye oldum. Seceneklerim sınırlı olsa da tv nin kendı ozellıgı oldugu için rahat rahat ızlıyorum.
    drtayfun bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Flash bazlı siteden film izlenmez. Download edip USB stick'e atmak lazım, ya da direk bilgisayardan televizyona stream etmek lazım (DLNA server kurarak mesela.)

tarikcapar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 250
    Ekranı kırılmış tabletimi bağladım hdmi dan. Bir adet otg - usb kablo, usb çoklayıcı bağladım. çoklayıcı tv önünde. 1. bölmesinde air mouse bağlı. 2. bölmeyede bazen usb falan takıyorum. tablet sürekli açık ve güçte tv arkasında duruyor. kodi, ip tv gibi şeyler kurulu.
    Yalnız ama Kafası Rahat Adam...

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konuya cevap vermeyi unutmusum.

SMART TV APARATI yani android zımbırtısı almak yerine smart tv aldım.

size tavsiyem almayın !

Smart tv denen dalga ile tarayıcıdan bir film izlemek istediğinizde "biri beni öldürsün" moduna giriyorsunuz, TR'deki tüm siteler flash tabanlı oldugu için işkence gibi oluyor.

Android BOX alın rahat edin özetle.

Tabi bütçe olarak smart tv aldıgım için android box a para kalmadı. TV'nin kendi özelliği olan netflix / puhu tv gibi menüleri vardı. puhu tv zaten ücretsiz, netflix'e de üye oldum. Seceneklerim sınırlı olsa da tv nin kendı ozellıgı oldugu için rahat rahat ızlıyorum.
    Tarayıcıdan izleyeceğin ve HD olduğunu iddia eden sitelerde özellikle TV'de ekran büyüdükçe görüntü VCD kalitesinden hallice oluyor. İnternet hızınız sağlamsa Netflix şu an için en iyi seçenek.
    İlla Browser'da izleyeceğim diyorsanız, smart tvnin kendi browseri değil, farklı browserları deneyin. Puffin Browser çoğu smart tv'de işe yarar.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Netflix kurtarıyor su an.

Kendi tarayıcısından izlediğimde görüntü devam ediyor ses gelmiyor, ses devam ediyor görüntü gelmiyor ki cogu zaman 2'si de devam etmiyor.

Puffin'i deneyeceğim merak ettim.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Benim TV smart değil, çıktığından beri 2. nesil Chromecast kullanıyorum. Benim için en ucuz pratik çözüm oldu.(Türkiye desteklenmiyor diyor ama çalışıyor...)

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)