Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Çakal A101

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500

Arkadaşlar geçen hafta a101 yukarıdaki broşürleri dağıttı ve marketlerine de asılan broşürde honor 7s gelecekmiş özellikleri ve fiyatı hoşuma gitti .. Çift kamera 6.2" ekran 3 ram 32 depolama alanı yapay zekalı kamera vs çok güzel geldi bu fiyata..Sabah kalktım arka sokaktaki a101e gittim çalışanlar " bu bölgeye gelmedi boşa dolanmayın market market." dedi..Bende aşşağıdaki a101e indim ordaki çalışanlar "bizde kalmadı ama yukarıdaki şubede vardı arayayım duruyorsa sizin için ayırttırayım." dedi..Bizde iyi olur dedik market çalışanı aradı ayırttı..Diğer şubeye vardığımızda telefonu aldık fakat ufak bir kutu da idi kıllandım bir dakika dedim inceledim kutuyu..O da ne kutudaki gelen telefon broşürdeki ile alakası yok.. Sitelerine girdim sitelerinde ise bu telefon gözüküyordu ve şubedeki bize verilen ürün buydu ama dağıtılan broşürlerdekive camlarına astıkları ürün bambaşka idi..Sitedeki görüntü aşşağıda..

Hayır marketlere farklı ürün reklamı koyup siteye farklı ürün koymadaki amaç ne derece doğru ne derece iyi niyetlidir..Şubenin bu bölgeye ürün gelmedi boşa dolanmayın demesi ne derece doğu..Daha öncede bu şube buna benzer birşey yaptıydı..Tam çakal bunlar..

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:03 ----------

Bu telefonda çoğu şubede kalmamış kimbilir kaç kişi bilmeyerek aldı bunu..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yigozya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ Gsx250r
    A101 çalışanlarının yaptığı bir çakallığı anlatayım hemen. Bu tarz baya indirimli ve iyi ürünleri ya da kendilerine düşündükleri ürünleri önce müşteriye yok cekiyorlar kalmadi deyip satmiyorlar. Sonra genel merkeze bu ürün elimizde kaldı diye bildiriyorlar. 2 ay içinde o elde kalan ürünü daha da indirimli bir şekilde tekrar satışa çıkarma talimatı geliyor merkezden ve hemen kendileri aliyorlar. Bu a101 çalışanı arkadaşımın bizzat anlattığı bir olay. Herkes böyle yapıyor demişti
    serdaryıldız ve espresso bunu beğendiler.
    Eve geç varmak hiç varamamaktan iyidir..

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Alıntı yigozya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    A101 çalışanlarının yaptığı bir çakallığı anlatayım hemen. Bu tarz baya indirimli ve iyi ürünleri ya da kendilerine düşündükleri ürünleri önce müşteriye yok cekiyorlar kalmadi deyip satmiyorlar. Sonra genel merkeze bu ürün elimizde kaldı diye bildiriyorlar. 2 ay içinde o elde kalan ürünü daha da indirimli bir şekilde tekrar satışa çıkarma talimatı geliyor merkezden ve hemen kendileri aliyorlar. Bu a101 çalışanı arkadaşımın bizzat anlattığı bir olay. Herkes böyle yapıyor demişti
    Oha buda ayrı bir hayasızlık..

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ekşide başlık açamadım ama buraya bir up bırakırım..
    yigozya bunu beğendi.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    O telefonda 3 gb ram yok olsa çoktan almıştım.Baskı hatası var..

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Yaparlar :D Yurdum insanı bedava tuz bulsa kızıl sıcakta yalar :D

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Ülkede herkes mevkiisi kadarıyla hırsızlık adaletsizlik yapıyor a101deki eleman telefonu ucuza alır daha üst kademedikiler daha büyük işler yapar sonra diyoruz ki üsttekiler neden bu kadar çalıp çırpıyor ülkenin %90 ına mevki ver hepsi yapar
    fatih.met, hasmet ve The Dude bunu beğendiler.

Motosikleti
    N/A
    800 liraya bırak telefonu elektronik aksamı olan birşey bulmuşsunuz carcarcarcarcar

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ucuz telefon istiyorsanız casper alın; bunlar ile ugrasmayın.

batarya erken ölüyor ancak ekran / ram samsungu tokatlar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)