Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Deneme 2 / 100 cc motosiklet ile 24 saatte kaç kilometre ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bugün konuyu renklendirir fotoğraflar ile birlikte inşallah

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

İsmet abinin gezi raporları efsane oluyor. İnşallah detaylı bi rapor sunar bize.

Motosikleti
    falcon flash 100

Sevgili Dostlarım.

Aklıma takılan bir soruya cevap bulmak için yola çıktım.
    11 gün süreceğini ve 3560 kilometre yol gideceğimi hiç düşünmedim. Evdeki hesap 1 günde giderim 2 günde dönerim şeklindeydi.

Çıktığım bu yolculukta her an yanımda olan ve beni manevi olarak destekleyen tüm siz dostlarıma minnettarım.

Hepinize ne kadar teşekkür etsem azdır.

Bu gezi boyunca çektiğim fotoğrafların hepsini buraya koymam mümkün değil. Bunların seçilip yazılarının da yazılması gerek. Fotoğraflardan başka filmde çektim. Bunlarında kesilip montajlanması lazım. Bu işlerin yapılıp sizlere layık bir gezi yazısı olması için zamana ihtiyacım var.

Sizlerden bana biraz daha süre vermenizi rica ediyorum.

Yazımı ve filmimi hazırlayınca kısmetse burada yayınlayacağımı belirtirim.

Saygılarımla
    kovboy03 ve bursalıali bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://i.hizliresim.com/9YWAqr.jpg

Sevgili Dostlarım.

Aklıma takılan bir soruya cevap bulmak için yola çıktım.
    11 gün süreceğini ve 3560 kilometre yol gideceğimi hiç düşünmedim. Evdeki hesap 1 günde giderim 2 günde dönerim şeklindeydi.

Çıktığım bu yolculukta her an yanımda olan ve beni manevi olarak destekleyen tüm siz dostlarıma minnettarım.

Hepinize ne kadar teşekkür etsem azdır.

Bu gezi boyunca çektiğim fotoğrafların hepsini buraya koymam mümkün değil. Bunların seçilip yazılarının da yazılması gerek. Fotoğraflardan başka filmde çektim. Bunlarında kesilip montajlanması lazım. Bu işlerin yapılıp sizlere layık bir gezi yazısı olması için zamana ihtiyacım var.

Sizlerden bana biraz daha süre vermenizi rica ediyorum.

Yazımı ve filmimi hazırlayınca kısmetse burada yayınlayacağımı belirtirim.

Saygılarımla
    Helalin var ismet abi, sabırsızlıkla bekliyor olsak da, iyice dinlen ve o kendine has espirilerinle uzun uzadıya anlat başından geçenleri. Lütfen ☺️
    bursalıali bunu beğendi.

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    İsmet her zaman en güzelini yaptın . Şimdi de çift kat kaymaklı ekmek kadayıfı lezzetinde bir yazı ve foto dizisi üreteceğinden hepimiz eminiz. Eserini
    sabırla bekliyoruz . Haydi kolay gelsin . Hürmetlerle.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    heyecanla beklıyoruz abi

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    heyecanla beklıyoruz abi
    Beni gezi boyunca yalnız bırakmayan siz dostlarıma bir gezi yazısı borcum olduğunu biliyorum. İlk iki gün dinlenmekle geçti tabi biriken işlerimi de halletmem gerek sizden ricam biraz daha bana süre vermeniz.

Mümkün olan en kısa zamanda kısmetse yazımı yayınlayacağım. Alakanıza tekrar teşekkür ederim.
    arndiol ve oldcockroach bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı bursalıali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    22.30 gibi İsmet telefonla aradı . Sarımsaklı'da gecelemeyi düşündüğünü , yarın orada denize girmek istediğini belirtti. Yine yarın Çanakkale'de veya
    Karşı tarafta Gelibolu tarafında yatarak perşembe günü Tekirdağ ve İstanbul arzusunda olduğunu anlattı. Yine yarım saate yakın sürdü sohbetimiz. Ben de
    kendisine ,eğer vakit bulabilirse ,Ezine ile Çanakkale arasındaki Hasan Mevsuf tabyası şehitliğini ziyaret etmeyi önerdim. Gitmeye çalışacam akşama
    kalmazsam dedi. Sarımsaklı'da 3000 km yi geçeceğini , görüşürken 2980 lerde olduğunu aktardı. Tekrar yolun açık olsun ismet.
    Dün , kullandığı kaliteli fotoğraf makinesinin başına bir iş gelmiş. Bir kaç saatini , o foto makinesini İzmir'de onarabilecek bir yer aramakla
    kaybetmiş . En sonunda o cihazın ancak İst Sirkeci'de tamir edilebileceğini söylemişler . Bu yüzden az bir şey canı sıkılmış gibiydi.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Bu konuda duyurmuş olduğum gezi ile ilgili yazımı aşağıdaki linkten okuyabilirsiniz ilginiz ve alakanız için tekrar teşekkür ederim.

http://www.motosiklet.net/forum/etki...u-3560-km.html
    mgora bunu beğendi.

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)