Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Güne neşeli bir haber ile başlayalım

Motovento
    REKLAM ALANI
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ve şemsiye açıldı !

Noluyoz ya.

http://haber.sol.org.tr/turkiye/siga...l-artti-267848

Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayret başlık ilgi gormemiş, olay hard'a döndü iyice önce yalan haber falandir dedim ama

Yarin benimkine hala zam gelmediyse sekiz on karton atıp sigortayı beleşe getirecegim! Bitince de pazardan alternatif açik mamül artık..

batuhanaslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2022 Pcx 125
    sigara sağlığa zararlıdır

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Alıntı batuhanaslan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sigara sağlığa zararlıdır
    Kesin bilgi mi?

Motosikleti
    cıks

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kimse sevinmesin. bu zam içen içmeyen herkese etki edecektir.

motorunu tamir eden usta bi 10 lira daha koyacaktır işçilik masrafı olarak.

sıhhi tesisatçı, marangoz, minibüs şoförü..

dalga dalga enflasyon geliyor, sıkı tutunun..

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence güzel bir uygulama olmuş

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Gene zam gelmiş..Ayıptır ayıp..

https://eksisozluk.com/4-agustos-201...?a=popular&p=1

3 kuruşluk itibarları olmadığı için tüm dünya bu siyasal nurjuvazilere karşı birleşti ve Akdeniz'de doğalgaz çıkartmadı. Bunlar da çareyi kendi vatandaşına sondaj yapmakta buldu. Olayın özeti budur.
    yigozya ve YBRMANİA bunu beğendiler.

YBRMANİA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 1000RR(14)-YAMAHA YBR(12)
    ekonomimiz kafaya oynadığı için hep bunlar.Avrupa bizi kıskandığı için de olabilir.veya dünya ekonomisinde ilk 5 içinde olduğumuz için de.

Yemin ediyorum çıldırmak üzereyim.
    Yamaha YBR-125 2008/Honda DYLAN 2008/Honda CBF-150 2011/Kawasaki ER-5 2005/Yamaha fazer8 2011/YAMAHA YZF R1 2010/YAMAHA YZF R1 2014/HONDA CBR 1000RR 2014+YAMAHA YBR-125 2012

başlığı kendim actıgım halde kendimi bimere şikayet ettim

nalet olsun ekonomi süpermiş nasıl fark edemedim

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Bu ülkede sevindiğim tek zam haberi sigaraya yapılan zam. Sigara insanın sağlığını tüketir, yaşama sevincini alır, ülkenin sağlık harcamalarını artırır, dumanı ile havayı izmariti ile çevreyi kirletir, çalışanın verimini düşürür. 2004 de sigarayı bıraktım. Yaklaşık 10 yıldır da sigara içenleri işe almıyorum. Sigara içenin çay sigara molası bitmez. Onlar aşağıda "mola" verirken sigara içmeyenler enayi gibi çalışmaya devam ederler. Pis birşeydir sigara. Kendime yaptığım en büyük iyilik sigarayı bırakmaktı.
    mustick ve bursalıali bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Zam ile sigara tüketimi azalmaz, artar, istatistikler özellikle gençlerde hızlı bir artış olduğunu gösteriyor. Çünkü yasaklar zaten cezbedicidir, ayrıca insanları evde sigara sarma ve alkol üretme kültürüne yöneltiyor, onlar çok ucuz olunca tüketim artıyor. Hatta uyuşturucu her köşede satılıyor ve artık sigaradan da, alkolden de daha ucuz.
    Bu kadar aptalca bir politika olamaz ...
    https://tr.sputniknews.com/turkiye/2...-oranla-artti/
    The Dude bunu beğendi.

bir insanı bilinçlendirmek için zam yapmak sacma.

zam bunun ıcın yapılıyor ıse yumurta peynır dogalgaz vs. da mı zararlı

Tam olarak doğrulugunu bilmesem de Hollanda ile ilgili duydugum haber su sekilde;

zamanında ülkede uyuşturucu tüketimi cok fazla oldugundan ve büyük bir sorun haline geldiğinden esrar gibi düşük uyarıcıları devlet kontrollu serbest bırakarak eroin gibi maddelerin kullanımını azalmayı amaclamışlar.

Su an da yapılan zamları göz önüne alırsak rakı yerine kokain icmek daha ucuza geliyor.

Kanserle mücadele için bu karar alınmış destekliyoru

Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu ülkede sevindiğim tek zam haberi sigaraya yapılan zam. Sigara insanın sağlığını tüketir, yaşama sevincini alır, ülkenin sağlık harcamalarını artırır, dumanı ile havayı izmariti ile çevreyi kirletir, çalışanın verimini düşürür. 2004 de sigarayı bıraktım. Yaklaşık 10 yıldır da sigara içenleri işe almıyorum. Sigara içenin çay sigara molası bitmez. Onlar aşağıda "mola" verirken sigara içmeyenler enayi gibi çalışmaya devam ederler. Pis birşeydir sigara. Kendime yaptığım en büyük iyilik sigarayı bırakmaktı.
    muhalifsin ama içinde gizli bir faşist yatıyor dostum.

çalışanın sigara içip içmediği seni neden ilgilendiriyor? işini iyi yapıyorsa 5 dakikalık molada bir sigara keyfi yapsa, bunu çok mu görüyorsun?

sigaranın zararlı olduğunu biz senden daha iyi biliyoruz. bırak da insanlar hayatları hakkında kararları kendileri versinler.

bu düşüncelerinden ötürü seni kınıyorum.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    muhalifsin ama içinde gizli bir faşist yatıyor dostum.

çalışanın sigara içip içmediği seni neden ilgilendiriyor? işini iyi yapıyorsa 5 dakikalık molada bir sigara keyfi yapsa, bunu çok mu görüyorsun?

sigaranın zararlı olduğunu biz senden daha iyi biliyoruz. bırak da insanlar hayatları hakkında kararları kendileri versinler.

bu düşüncelerinden ötürü seni kınıyorum.
    Yanlış düşünüyorsun dostum ( bkz. dublaj türkçesi)
    Kendim eski tiryaki olduğumdan biliyorum. Tiryakinin aklında sadece bir sonraki molada içeceği çay sigara vardır. Senin de değigin gibi düşündük önceleri. Ama tiryaki rahat durmadı . Önceleri 1 olan sigara molası sonraları 3-4-5 diye uzadı gitti. Müşteriye hemen yanıt verilmesi gerekir. Telefonlara maillere cevap veren yok. Sigara içmeyenlerden aldığımız haklı şikayetler ve yılların tecrübesiyle alınmış kararlar bunlar. Burada yanlış birşey yok ki ! Sen olayı faşizm suçlamasına kadar götürmüşsün. Kendilerinin ve toplumun sağlığını düşünmeyen, iş arkadaşına kendi işine yaptıran -birtakım- tiryakilerler masum, tiryakiyi iş yerinde istemeyenler faşist. Yok artık !

Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanlış düşünüyorsun dostum ( bkz. dublaj türkçesi)
    Kendim eski tiryaki olduğumdan biliyorum. Tiryakinin aklında sadece bir sonraki molada içeceği çay sigara vardır. Senin de değigin gibi düşündük önceleri. Ama tiryaki rahat durmadı . Önceleri 1 olan sigara molası sonraları 3-4-5 diye uzadı gitti. Müşteriye hemen yanıt verilmesi gerekir. Telefonlara maillere cevap veren yok. Sigara içmeyenlerden aldığımız haklı şikayetler ve yılların tecrübesiyle alınmış kararlar bunlar. Burada yanlış birşey yok ki ! Sen olayı faşizm suçlamasına kadar götürmüşsün. Kendilerinin ve toplumun sağlığını düşünmeyen, iş arkadaşına kendi işine yaptıran -birtakım- tiryakilerler masum, tiryakiyi iş yerinde istemeyenler faşist. Yok artık !
    bir kişinin hatasını genele yükleyemezsin! eğer o personel sigara molasını istismar ediyorsa işine son verirsin, bu kadar.

bak, senin de haklı olduğun noktalar var, inkar etmiyorum ancak sizler sigara içenleri zam ile tecrit ile cezalandıramazsınız.

bilemiyorum, belki ben sigara kullandığım için bu kadar fevri yazdım. konfor alanıma girenleri sevmiyorum. saygılarımla.

Madrap2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25 2017
    Sigara içenlere şemsiyeyi açtılar )

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    sigara içmiyorum ve kesinlikle sigaraya karşıyım. Leş gibi kokuyorsunuz yanınıza yaklaşılmıyor. Keşke 70 lira olsa da asgari ücretin bir günlüğüne gelse kimse içemese.. sokakta, cafede çevresindekileri düşünmeden yakıyor ben senin leş kokulu bağımlı oldugun maddenin dumanını çekmek zorunda değilim

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)