Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Kredi çekeceğim KREDİ NOTU..

Motovento
    REKLAM ALANI

Selamun aleyküm arkadaşlar şu anda 1200 kredi puanım var bu güne kadar hiç bi banka ile çalışmadım hiç kara listeye de girmedim sadece turkcellden hattımın üstüne telefon aldım 12 ay taksit şeklinde onu ödediğim için bu şekilde puan oluşmuş günü gününe aksatmadan ödedim ve şu an 5 taksidi kaldı acaba önümüzde ki ay toplu olarak 5 taksidi kapatsam kredi puanımın daha da artmasını mı sağlar yoksa ay ay ödemem mi daha çok arttırır?

Birde 20.000 TL kredi çekmek istiyorum hiç gecikmiş kara liste gibi bi durum yaşamadım ortalama kaç kredi puanı ister bilgisi olan yakın dönemde kredi çekmiş arkadaşlar yazabilirmi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-07
    Banka senden maaş bordrosu isteyebilir. En iyisi bir bankaya git ve başvuru yap.

İnternetten değil, direk şubeden başvur.

Maaş bodromu falan ayarlayabilirim onlar sorun değil zaten 2 yıldır sigortalı çalışıyorum kara listeye falan da girmedim avantajım çokta şu yukarıda ki sorularıma cevap almam lazım bankaya gidip başvurdum olumsuz çıkmıştı 2 ay önce biraz daha ödemeye devam et denmişti turkcellden aldığım telefonu yükselmeye devam eder vs dendi yani

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Küçük küçük krediler çekip 1-2 ay sonra kapatsan. Hem kredi skorun yükselebilir hem de kredi limitin. Örneğin 1000 TL kredi çek, bir sonraki ay kapat, kapattıktan sonra 1500 TL çek, bir sonraki ay kapat gibi. Aynı dönem içinde sürekli kredi çıkıyor mu diye başvuru yapma, o olay senin kredi skorunu düşürür. 1200 skor iyi bir skor değil, muhtemelen daha önceleri bankayla kredi,kredi kartı vs olarak pek işin olmadığı içindir.Banka gözünde tanınmayan, bilinmeyen,riskli müşteri olarak değerlendiriliyorsun.

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Bu gün sabah vakıfbanka telefon açtım. Mevcut kredimi kapatın bana 61 bin lira kredi açın dedim.
    Öğleden sonra para hesabımdaydı..
    Garantiden maaş alıyorum ama kredi v.s vakıf halk ziraat.. Gerisi hikaye..

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    bankaların önü tıklım tıklım tam virüs kapmalık maaş bankanın mobil şubesinden anında başvuru dene bir bana 15 bini onaylamışlardı direk kimseyle muhattap olmadan

erensel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hunk
    20.000 lira için 1200 puan yeterli olmayabilir. Düşük limitli bir kredi kartı (500 TL gibi) al ödemelerini düzenli ve eksiksiz yap. Puanın bu şekilde yükselecektir.

Hocam enpara vb internet bankacılığı hesabınız varsa belgesiz kredi çekebilirsiniz. Belki bir tık yüksek olabilir faizi ama masrafı daha uygundur. Hesaplaman lazım

Alıntı Wuamell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam enpara vb internet bankacılığı hesabınız varsa belgesiz kredi çekebilirsiniz. Belki bir tık yüksek olabilir faizi ama masrafı daha uygundur. Hesaplaman lazım
    Yok iyi değil enpara kredi konusunda, düşük faiz veriyor gibi yapıp, dosya masrafını aynı oranda iteliyor. 20k kredi ekeceksin 20k yatmıyor.

Motosikleti
    Honda CBF150
    Kredi kartı borcunun minimum tutarını ödemek kredi puanını düşürürmü

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı qqferit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Düşürmez...

E-Devletten risk puanı sorguladiginizda kaç liraya kadar kredi çekebileceğinizi öğrenebilirsiniz hatta sabit bir geliriniz varsa onun üstünü de rahatlikla çekebiliyorsunuz

Hocam bütün bankalarda durum böyle, masrafının daha uygun olması şubelerde ekstra sigorta ittirme durumu olmaması. Dediğim gibi faiz+masraf bakmak lazım. Enparadaki en büyük avantaj diğer bankalar gibi gecikme durumunda yapışmazlar

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    6 ay ödemesiz 10bin liraya kadar kredi veriyor devlet su an.
    10 bin tl'ye bin tl civarı bir faizi var.

hane geliri 5 bin i gecmiyor ise başvurabilirsin. 10 bin bu krediden, 10 bin de normal kredi cekersen toplamda 25 bin yerine daha düşüğe halletmiş olursun.

Gerçi 10 bin Tl kredi denildi ancak civarımdaki herkese max 5 cıktı, ama denenebilir.

f0cus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 250 CL-X
    Alıntı qqferit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    süreklilik olmadığı sürece düşürmüyor. ancak süreklilik haline gelirse etkiliyor tabiki de. Hangi banka al sana kart harca harca şişir minimumu ödeyerek devam et der ki

Motosikleti
    Alıntı f0cus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    süreklilik olmadığı sürece düşürmüyor. ancak süreklilik haline gelirse etkiliyor tabiki de. Hangi banka al sana kart harca harca şişir minimumu ödeyerek devam et der ki
    Bütün hepsi der.. İşlerine bu gelir. Daha çok borçlandırma daha çok faiz almaları demektir.
    Krediyi erken kapatanı sevmezler,kredi kartının komple borcunu ödeyeni sevmezler..
    Uzun yıllar önce den beri tespit ettiğim yaşayarak öğrendiğim şeyler işte...
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

f0cus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 250 CL-X
    Alıntı Samet Ağır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bütün hepsi der.. İşlerine bu gelir. Daha çok borçlandırma daha çok faiz almaları demektir.
    Krediyi erken kapatanı sevmezler,kredi kartının komple borcunu ödeyeni sevmezler..
    Uzun yıllar önce den beri tespit ettiğim yaşayarak öğrendiğim şeyler işte...
    Haklısın dostum bankalar için velinimet borcunu öteleyenler. Ben kredi notu için yazmıştım. Kartın sadece minimumunu ödemek uzun vadede kredi notunu derinden etkiliyor

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Ben aralık ayında telefonla arayıp toplamda 2 dakikalık bir telefon konuşması sonrası 80bin tl yi hesabıma yatırdılar.Bankalarda biliyor sağılacak ineğin kim olduğunu.

Motosikleti
    Alıntı f0cus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haklısın dostum bankalar için velinimet borcunu öteleyenler. Ben kredi notu için yazmıştım. Kartın sadece minimumunu ödemek uzun vadede kredi notunu derinden etkiliyor
    Ben de senin son cümlen için yazmıştım. Bütünlük bozulmuş.. Ama konu anlaşıldı..
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Bu kredi işi çok enteresan.
    Benim findex notum en tepe değerden 5 puan eksik. Ya 1795 yada 1895.

Denizbanka girince 62.000 Tl kredi tahsis edilmiş olup kullanıma hazır diye mesaj çıktı.
    Kazara kabul et gibi bir tuşa bastım.
    1 saat sonra kredi başvurunuz reddedilmiştir diye mesaj geldi.

Neye göre kredi tahsis ediyorlar anlamadım gitti.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)